Zobacz temat - Cyfrowy Polsat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Cyfrowy Polsat

krzychu.b - Sro Gru 15, 2010 21:31
Temat postu: Cyfrowy Polsat
Witam Szacowne Grono.Idąc z duchem czasu dołączyłem do posiadaczy telewizji cyfrowej (polsat).Proszę o oświecenie tempego budowlańca czy w dekoderze HD 5000da się ustawiać kanałów wg. własnego widzimisię :bezradny: (np.Jedynka -1 Dwójka -2 TVP Info -3 itd) czy da się tworzyć listy kanałów ulubionych do czego doszedłem.
Remigiusz - Sro Gru 15, 2010 22:11

Nie dopiero od kanału 501 czy 502 już nie pamietam można tworzyć sobie listę na swoje widzimisię.
darek_wp - Sro Gru 15, 2010 22:46

Da się. Instrukcja str 20 - scenariusz 6 - ustawianie ulubionych list kanałów. Jest z tym trochę zabawy bo kanały trzeba od razu zapisywać na listę w kolejności w jakiej chcemy żeby były docelowo a nie ma tak jak np w echostarze opcji przenoszenia programów na inny kanał ale ogólnie możliwość ustawienia kanałów w kolejności jaka nam pasuje jest .
magneto - Czw Gru 16, 2010 09:39

darek_wp napisał/a:
nie ma tak jak np w echostarze opcji przenoszenia programów na inny kanał

mam echostara i nie mam takiej opcji jak napisałeś, ale mogę zrobić tak jak napisałRemi55, że od kanału 501 mogę utworzyć swoją listę

SyntaX - Czw Gru 16, 2010 09:54

Da się bo ja sprzedaję CP.
Wcześniejsze modele tego nie miały ale w modelu HD5000 da się to zrobić.
Tak jak kolega pisał wcześniej trzeba jednak dodawać kanały w takiej kolejności w jakiej mają być dodane.
Niestety system kodowania stosowany przez CP wymusza stosowanie pewnego oprogramowania które ja do końca nie uważam za doskonałe.
Sporo funkcji jest nim zablokowane :sad:
Widziałem co potrafi HD5000 z czystym softem bez brandu i różnica jest kolosalna, ale jak masz dekoder w opcji na udostępnienie to nie kombinuj.
Tak jak kolega pisał w instrukcji jest ładnie opisane a dodajesz do listy kolorowymi guziczkami na pilocie.

krzychu.b - Czw Gru 16, 2010 14:22

Podziękował za info :mrgreen: