Zobacz temat - Pytanie do informatykow-za ile moge sprzedac mojego laptopa?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pytanie do informatykow-za ile moge sprzedac mojego laptopa?

keczu - Wto Gru 28, 2010 11:54
Temat postu: Pytanie do informatykow-za ile moge sprzedac mojego laptopa?
Hej.Mam pytanie jak w temacie. Kupilem nowego laptopa (sony) ktory sie juz z reszta zepsul :???: , ale ma wrocic wkrotce z naprawy wiec bede musial sprzedac moja wierna Toshibe. Pytanie tylko za ile. Komp. ma ok. 4 lata ,stan jest mozna powiedziec jak nowy (jesli chodzi o wyglad) . Uzywany byl tylko w domu z podlaczana myszka wiec "touchpad" jest nie wytarty. Mam nawet org. pudelko. :wink: Na allegro niewiele do porownania bo to spec. z rynku UK. Nigdy nie bylo z nim klopotow poza padnietym twardym dyskiem i tyle.
Tu pelna spec. komputera.
http://uk.computers.toshi...ODUCT_ID=145608

Z mala zmiana. Zainstalowany jest nowy orginalny Windows 7 64-bit (mam pudelko i druga plyte z 32-bit. wersja), wymieniony dysk twardy (500GB) i dolozone jest RAM-u (jest 3GB) i nowy Norton Internet Security 2011 aktywowany jakos 5 dni temu. Bateria co dziwne ciagle trzyna 1-1.5 godz. (po tylu latach, w mojej zony Acerze padla po 6 m-cach :shock: )Wszystko to zrobilem bo myslalem oddadza mi kase za tego Sony co sie zepsul, ale jakas to podobno niewielka usterka klawiatury ,a kolega mi zalatwil go w super cenie wiec zostawie go sobie, ale Toshibe musze teraz sprzedac ,a znam sie na tym ..nic. Pozdr.

Raptile - Wto Gru 28, 2010 16:06

300 zł i biore ;)
dobryziom - Wto Gru 28, 2010 16:20

Raptile napisał/a:
300 zł i biore ;)


kolega chce sprzedać a nie oddać charytatywnie :p

jakieś 800pln powinieneś dostać na allegro.

kruszan - Wto Gru 28, 2010 16:32

w zależności jak dobrze zareklamujesz aukcję, do 1000zł możesz otrzymać, zakres 800-1000 jest do osiągnięcia.
keczu - Wto Gru 28, 2010 21:21

Ok. Dzieki.