Zobacz temat - [R620] Reflektory
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Reflektory

R1-Collection - Nie Sty 02, 2011 23:14
Temat postu: [R620] Reflektory
Witam ponownie. Mam pytanie odnosnie lamp przednich do mojego R.Czy paSUJA jakies od Hondy Accord???????
thef - Pon Sty 03, 2011 07:00

Nie pasują żadne inne poza oryginalnymi.
maciej1 - Pon Sty 03, 2011 07:19

Witam
Podepne sie pod wątek: co zrobic aby szkła reflektorów nie były matowe? "Cudowne" pasty z allegro nie bardzo pomagają, macie może jakieś sprawdzone metody?

zuber84cool - Pon Sty 03, 2011 10:03

maciej1, widocznie masz brudne, zakurzone os środka, był kiedyś taki temat na forum odnośnie mycia reflektorów thef też coś o tym pisał, ale taka robota wiąże się z wyjęciem ich :wink: , u mnie na szczęście wystarczyło wypolerować pastą lekkościerną.
BorysOpole - Pon Sty 03, 2011 14:42

ja swoje regenerowałem bo już w środku odbłyśnik odpadał (łuszczył się ze starości ) po regeneracji która polegała na zdarciu starej warstwy i nałożeniu nowej, teraz świecą jak nowe :)
claudii - Pon Sty 03, 2011 15:25

BorysOpole napisał/a:
ja swoje regenerowałem bo już w środku odbłyśnik odpadał (łuszczył się ze starości ) po regeneracji która polegała na zdarciu starej warstwy i nałożeniu nowej, teraz świecą jak nowe :)


a ile Cię to mniej więcej wyniosło?

BorysOpole - Pon Sty 03, 2011 20:01

z wysyłką około 200 zł moim zdaniem było warto bo zregenorowane zostały wszystkie komory świecenia świateł długich, drogowych i kierunkowskazów
cz58y - Wto Sty 11, 2011 19:23

W swoim 600ti miałem, jak sie okazało, lewy reflektor jest od anglika. Nawet świecił jaśniej niż prawy europejski, ale musiałem kupić oryginał używany i tenże okazał się , że świeci o wiele słabiej, nawet od tego prawego. Rozebrałem go i wyczyściłem szkło od środka. Teraz jest już lepiej, choć dalej świeci słabiej od prawego reflektora. W sumie daleko im do jasności świecenia, tego byłego, lewego angielskiego reflektora. Myślę że jednak będę musiał oddać odbłyśniki i szkła do regeneracji.
R.E.D. - Wto Sty 18, 2011 10:23

BorysOpole napisał/a:
z wysyłką około 200 zł moim zdaniem było warto bo zregenorowane zostały wszystkie komory świecenia świateł długich, drogowych i kierunkowskazów


gdzie oddawales do regeneracji? w katowicach gosciu krzyknal mi 180zl/sztuke i to bez wysylki :roll: