Zobacz temat - [R620] Problem z gałką zmiany biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem z gałką zmiany biegów

Delta3131 - Sro Sty 05, 2011 10:56
Temat postu: [R620] Problem z gałką zmiany biegów
Witam klubowiczy mam taki problem a konkretnie gałka od zmiany biegów grechocze mi jak grzechotka co to może być bo jest to bardzo irytujący dzwięk prosze o pomoc
tronsek - Sro Sty 05, 2011 11:11

Delta3131 napisał/a:
gałka od zmiany biegów grechocze mi jak grzechotka
Tutaj masz artykuł, jak poradzić sobie z tym problemem. http://www.roverki.pl/zro...ml#comment-1295
Delta3131 - Sro Sty 05, 2011 11:14

oki dzięki kolego szerokości:)
PanzerMajer - Nie Lut 13, 2011 12:11

Witam
Wczoraj robilem tuleje przy skrzyni biegów ,chodzi o to ze jak macie luzna wajche to tylko sa to tuleje przy skrzyni biegów podaje namiary na tuleje a pózniej wysle zdiecia wymiary ,
sato dwie tuleje przy skrzyni biegów a przy drazku jest jedna a le ona zado jest wyrabiana byla dobra tylko zmienilem srube ,wiec podaje wymiary 43mm x 18mm x 8mm ,
43mm x 20mm x 8mm jest to na klucz 13 dlatego srednica otwou jest na 8 sa to z kwasowki predzej samochod korozji dostanie niz te tuleje potym efekt murowany jak z salonu tylko pamietajcie zeby prz y drazku nie zamocno przykreac bo bedzie ciezko wchodzily biegi a przy skrzyni to tak aby nie urwac sruby , calkowity koszt u tokarza tylko 20zł naprawde polecam leprze niz te zamienniki z plastiku ..pozdrawiam. Niemoge wstawic zdjecia poniewaz musze ustawic rozmiary zabardzo niewiem jak to sie robi jak by cos piscie na maila to wam wysle te tuleje zdjecia jak by cos topiscie w sprawie tulej ok.

[ Dodano: Nie Lut 13, 2011 12:11 ]
jcp7qfs@yahoo.com