Zobacz temat - [R25] Zmiana reflektorów na wersje europejską
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Zmiana reflektorów na wersje europejską

speedersky - Sro Sty 05, 2011 18:40
Temat postu: [R25] Zmiana reflektorów na wersje europejską
witam
jestem nowy na forum wiec w razie czego prosze przeniesc moj post w stosowne miejsce.

pytanie mam natomiast takie, czy nalezy zmienic w calosci przednie reflektory z wersji angielskiej auta aby przystosowac je do wersji europejskiej czy wystarczy jakos je w latwy sposob przebudowac w srodku?

innymi slowy, nalezy cale przednie reflektory zmienic aby swiecily tak jak swiecic powinny na kontynencie?

chodzi tylko o przednie, bo tylne sa identyczne.

auto to rover 25, z 2000 roku.

(nie, nie chodzi mi o zadne nakleji, lecz o wymiane caly reflektorow tak aby auto przeszlo przeglad)

leszczu - Sro Sty 05, 2011 18:52

Reflektorów raczej nie przerobisz. :/
Zostaje tylko wymiana na EU.

speedersky - Sro Sty 05, 2011 19:09

bo slyszalem ze w niektorych modelach aut wystarczy w srodku cos przerobic lekko aby swiecily w druga strone.

no a w innych modelach aut nie da sie nic zrobic
i nie wiem jak jest wlasnie w rover 25 z 2000 czyli z tymi podwojnymi lampami

leszczu - Sro Sty 05, 2011 19:12

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=57840 :grin:
speedersky - Sro Sty 05, 2011 19:23

przeczytalem
ale to dalej nie daje jednoznacznej odpowiedzi moim zdaniem

w czesci reflektorow mozna poprzekladac srodek a w czesci nie. o to wlasnie chodzi.

bociannielot - Pią Sty 07, 2011 08:02

No to masz jednoznaczną odpowiedź - nie, nie przerabia się, jeszcze się z tym nie spotkałem, bo żeby przerobić angielską lampę na europejską i tak musiałbyś nabyć europejską, więc to bez sensu trochę by było...
PTE - Pią Sty 07, 2011 14:02

Nowa lampa w wersji europejskiej kosztuje 285zł/szt. (DEPO). Może uda Ci się taniej kupić używany oryginał.