Zobacz temat - Klub ROVERki.pl dla WOŚP
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Klub ROVERki.pl dla WOŚP

adamsky - Pon Sty 10, 2011 11:09
Temat postu: Klub ROVERki.pl dla WOŚP
Witam,
Chciałbym zainicjować akcję naszego klubu, oczywiście za poparciem Wielce Szanownego Zarządu :)
Przeglądając wczoraj aukcje WOŚP, zauważyłem taką aukcję klubu Civic Polska - gdzie można było wylicytować specjalne gadżety Klubu.
Z naszej strony taka inicjatywa też by mogła wyjść i myślę, że miała by szansę bytu na przyszły finał :)

Jeśli Zarząd poprze taką inicjatywę, proszę o podawanie pomysłów na gadżety, które na XX FINAŁ Orkiestry będzie można wystawić.

Ja ze swojej strony oprócz gadżetów, które mamy w "ofercie" dołożyłbym Honorową Legitymację Członkowską np. z Logo WOŚP i Logo ROVER-ki PL np. z Numerem 1 ! :)

Co Wy na to ?

Proszę o uwagi.

Sie ma !

Jugol - Pon Sty 10, 2011 19:45

Pomysł :ok: . Aukcje WOŚP trwają jeszcze na allegro, można by jeszcze wystawić jakieś klubowe gadżety na ten rok. Pomysł z legitymacją super :ok:
shudder - Pon Sty 10, 2011 20:43

Też uważam, że to dobry pomysł :) . Co do gadżetów to wydaje mi się że nawet naklejki pod rejestracje z jakimś małym logiem WOŚP znalazłyby chętnych do licytowania. Taka limitowana seria ;)
greg-si - Pią Sty 04, 2013 14:06

Czy zarząd myślał o wsparciu WOŚP poprzez wystawienie jakiś gadżetów klubowych na aukcjach internetowych?
Chętnie bym powalczył o coś ciekawego :)

redcloud - Pią Sty 04, 2013 14:35

A może ramki pod tablice ale z nadrukiem już klubowym i logiem WOŚP? Te naklejki to się kiepsko trzymają.
MaReK - Pią Sty 04, 2013 14:42

greg-si napisał/a:
Czy zarząd myślał o wsparciu WOŚP poprzez wystawienie jakiś gadżetów klubowych na aukcjach internetowych?
Chętnie bym powalczył o coś ciekawego :)

Tak. Czekamy na aktywację konta na najpopularniejszym portalu aukcyjnym w Polsce.
Więcej szczegółów jak zwykle poda szanowny pan prezes siemion_ :)

redcloud napisał/a:
Te naklejki to się kiepsko trzymają.

Może nie umiesz nakleić ;) ?
Moje naklejki mają już 5 lat. Na drugim aucie, te nowe trzymają się od początku ich istnienia - czyli niebawem minie rok. Wszelkie myjnie, podróże... zużywają się i blakną to zrozumiałe, ale trzymają się b. dobrze. Jednak pomysł produkcji gotowych ramek z logo Klubu był poruszony.

mareczek - Pią Sty 04, 2013 17:57

Bardzo fajny pomysl tez bym ocos powalczyl :) ;)
greg-si - Pią Sty 04, 2013 20:12

MaReK, to poczekam z zakupem kalendarza :)


Ps. już wiem kto będzie rzecznikiem klubu na następną kadencję :)

MaReK - Pią Sty 04, 2013 20:37

mareczek napisał/a:
Bardzo fajny pomysl tez bym ocos powalczyl :) ;)

Dużo walecznych widzę, ale przeprowadzona przez Klub akcja "Renifery" i zbiórka przedświąteczna dla najuboższych jakoś nie cieszyła się wielki zainteresowaniem.
Z tego co wiem, to chyba dużo hojniej było w zeszłym roku.

greg-si napisał/a:
Ps. już wiem kto będzie rzecznikiem klubu na następną kadencję :)

Kto!? :) Czyżbyś chciał startować do Zarządu :D ?

greg-si - Pią Sty 04, 2013 20:42

MaReK napisał/a:
Kto!? :) Czyżbyś chciał startować do Zarządu :D ?

Najbardziej poinformowaną osobą na forum jesteś Ty i zawsze o co by się nie zapytało to jako pierwszy udzielasz informacji :)

siemion_ - Pią Sty 04, 2013 20:56

greg-si napisał/a:
Najbardziej poinformowaną osobą na forum jesteś Ty i zawsze o co by się nie zapytało to jako pierwszy udzielasz informacji


Jak widzisz całe życie klubowe odbywa się w tej internetowej rzeczywistości w którą MaReK ma nieograniczony dostęp :P więc jeden z pierwszych wiedział o WOŚP. Prawda taka jest że bez jego pomocy to byśmy byli w czarnej dziurze. I chwała mu za to. I chwała za to innym, a nawet nie wiecie jak wielu ich jest. I robią całą tą mrówczą robotę przy przygotowaniu każdej akcji przez Klub.

MaReK - Pią Sty 04, 2013 22:06

Cytat:
Najbardziej poinformowaną osobą na forum jesteś Ty i zawsze o co by się nie zapytało to jako pierwszy udzielasz informacji :)

Ja wszystko wiem od Raptile'a, przecież wiesz, że to on trzęsie Klubem :)

siemion_ napisał/a:
Prawda taka jest że bez jego pomocy to byśmy byli w czarnej dziurze.

Pff... aleś posłodził teraz ;D
Prawda jest taka, że nic wielkiego nie robię... a odpowiadam jako pierwszy, bo jestem blisko Zarządu oraz bywam na forum dość często. Jednak staram się nie wkraczać w kompetencje członków Zarządu czy samego prezesa ;) Robię za takie nożyce i odpowiadam jak ktoś w stół uderzy ;) Zawsze jednak staram się podać suchą informację, a szczegóły dopełnia osoba kompetentna.

Koko_24 - Wto Sty 08, 2013 22:10

Ja walcze o klubowa smycz, zacieta coś czuje bedzię licytacja :mrgreen:
arczi220 - Wto Sty 08, 2013 23:12

Ja też i smycz i wklejke pod rejestracje i.... :P
kruszon - Sro Sty 09, 2013 11:52

Hej!

Czy mozecie zrobic odbior osobisty jako opcje? :)
Na razie jest tylko paczka pocztowa a bez sensu zebym placil za wysylke, o ile uda mi sie cos wylicytowac ;) , jak moge odbrac na spocie :)

Pozdrawiam

siemion_ - Sro Sty 09, 2013 14:33

Opłata za przesyłkę jest na osobne konto, więc wystarczy że nas poinformowałeś. Po prostu nie zapłacisz i załatwimy sprawę na spocie.
arczi220 - Nie Sty 13, 2013 18:48

Panowie cósik te licytacje słabo idą ;)
Z mojej strony mogę Was zaprośić na moje aukcje a tutaj specjalnie dla nas :)
http://aukcje.wosp.org.pl...sowanka-i772221

Miłej licytacji...

Jordan87 - Sob Sty 19, 2013 09:33

Można wysłać koszulkę i wlepki wspólną przesyłką? Jaki będzie koszt? :)
siemion_ - Sob Sty 19, 2013 23:32

W sprawie przesyłek, adresów do wysyłki, odbiorów osobistych, rozmiarów koszulek prosimy o kontakt:

klub@roverki.pl

arczi220 - Nie Sty 20, 2013 00:16

Proszę o podanie nr konta żeby można zapłacić za wysyłkę na WOŚP-ie ;)
krystianshoota - Nie Sty 20, 2013 10:53

Zwracam się z taką samą prośbą.
siemion_ - Nie Sty 20, 2013 11:08

W sprawie przesyłek, adresów do wysyłki, odbiorów osobistych, rozmiarów koszulek prosimy o kontakt:

klub@roverki.pl

arczi220 - Pon Sty 28, 2013 18:43

Widze że jakoś ten Wośp tutaj słabo działa bo anie kontaktu ani wysyłki ze strony naszego użytkownika ROVERki_pl ??
krystianshoota - Pon Sty 28, 2013 19:57

Wystarczyło wysłać maila na podany adres, szybka odpowiedź z danymi do przelewu, kalendarz już otrzymałem pocztą i wisi na ścianie:)
arczi220 - Pon Sty 28, 2013 20:32

krystianshoota napisał/a:
Wystarczyło wysłać maila na podany adres, szybka odpowiedź z danymi do przelewu,

To się zgodze... po tym jak prosiłem na forum
Pieniążki na Wośp i za przesyłke wpłaciłem 19.01 ;)

krystianshoota - Pon Sty 28, 2013 20:54

Czasowo zrobiłem podobnie. 21 dostałem info, że paczka nadana, a w środę, 23, już miałem na ścianie. Proponuje przypomnieć się na maila.
siemion_ - Pon Sty 28, 2013 21:12

:) artmati zlecenie na wysyłkę poszło 23.01, ale ten co to miał zrobić zdaje się że odrobinę przysnął. Jak najszybciej to naprawimy. Część wylicytowanych gadżetów, filiżanki, kalendarz, parasol do odbioru osobistego na spocie warszawskim. T-shirty z wlepami do środy zostana wysłane.
arczi220 - Nie Gru 08, 2013 21:32

Pózno pisze bo tak zeszło ale wyszystko przyszło w danym terminie :)
Mam nadzieje że w kolejnym Wośpie bedzie tak samo a nawet lepiej...więcej może zarobimy dla dzieciaków.Ja sie napewno dołoże :)
Pozdrowionka

[ Dodano: Nie Gru 08, 2013 21:32 ]
Czy wiecie że aukcje WOŚP-u już działają
http://aukcje.wosp.org.pl/
Mam nadzieję że w tym roku będzie lepiej :)

siemion_ - Nie Gru 08, 2013 21:41

Napewno będzie lepiej, zwłaszcza że oprócz gadżetów pojawią sie wyjątkowe rzeczy przekazane na aukcje przez klubowiczów.
arczi220 - Czw Gru 04, 2014 20:29

No to czekamy na aukcje.Chętnie wezmę udział.

[ Dodano: Czw Gru 04, 2014 20:29 ]
Czas zacząć

ZAPRASZAM
http://charytatywni.alleg...-rover-i1110504

Pawkaz - Wto Gru 09, 2014 13:37

Wczoraj ruszyły aukcje na rzecz WOŚPu.Czy w tym roku klub coś planuje wystawić ?
Z chęcią bym nabył jakieś gadżety i jednocześnie pomógł orkiestrze :razz:

arczi220 - Nie Sty 03, 2016 12:26

Póki co zapraszam do mnie na aukcję ;)

[ Dodano: Nie Sty 03, 2016 12:26 ]
Pawkaz napisał/a:
Wczoraj ruszyły aukcje na rzecz WOŚPu.Czy w tym roku klub coś planuje wystawić ?
Z chęcią bym nabył jakieś gadżety i jednocześnie pomógł orkiestrze :razz:

A więc zapraszam na licytację
http://aukcje.wosp.org.pl...rki-pl-i2640137

siemion_ - Nie Sty 03, 2016 20:54

To zaczynamy gorący tydzień z WOŚP, jak co roku liczymy na gorącą rywalizację na aukcjach.

http://aukcje.wosp.org.pl...llerId=27540941
m

siemion_ - Sob Sty 09, 2016 09:38

Ostatnie dane z dzisiejszego poranka, już 340 zł na aukcjach WOŚP. Pamiętajcie że licytujemy do jutra :)
siemion_ - Pon Sty 11, 2016 20:35

Gratuluję wygranych aukcji na tegorocznej edycji WOŚP. Powoli zaczynamy robić wysyłki. Jeśli adres do wysyłki różni się od tego który podaje allegro proszę o kontakt na PW.