Zobacz temat - mój MGF w TVN Turbo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - mój MGF w TVN Turbo

Mad - Nie Sty 16, 2011 16:36
Temat postu: mój MGF w TVN Turbo
Zapraszam do oglądania mnie i mojego MGFa w TVN Turbo, w tym tygodniu leci nowy odcinek w którym też jestem, jak tylko bedzie na VOD to podlinkuję, jak sie okazało w drugim odcinku - mało brakowało ale sie niestety nie udało :twisted: Cóż, prawo jazdy miałem dopiero od 4 miesiecy, moze nastepnym razem bedzie lepiej, enjoy :D

http://vod.onet.pl/wydaje...07,odcinek.html

leszczu - Nie Sty 16, 2011 16:37

W końcu się przyznał. :mrgreen:
Mad - Nie Sty 16, 2011 16:44

aa bo zapomnialem ze tu hyde park jest :D
bonus89 - Pon Sty 17, 2011 00:25

no Gratulacje nie pojechałeś źle :) Polewa z gościa w Scirocco :) auto kosztowe niestety intelektu nie da się kupić :D
frediwzl - Pon Sty 17, 2011 02:09

A mnie nie przyjęli, pozdrowienia. Promocja marki udana
xROnx - Pon Sty 17, 2011 06:45

hehe. właśnie się zastanawiałem czy ktoś się przyzna czy nie? :D
Gratulacje ;)

DrMambo - Pon Sty 17, 2011 11:47

Jak na 4 miechy to chyba gut .. nawet bardziej niż gut :)
frediwzl - Pon Sty 17, 2011 16:53

Ciekawe jakie masz wtyki, że cię wzięli. Albo ze względu na auto ;p mnie nie chcieli.
A tak nawiasem mówiąc, program fajny do pooglądania i do nauki jazdy, ale Kajetanowicz to dla mnie w ogóle sprawiedliwy nie jest. Odcinek przed tobą, był typ w Matizie, fajnie się pokazał ze swoją kosiarką, dla mnie powinien być drugim finalistą, ten typ z TVN i Dorotka też go popierali a ten łeb wybrał jakiegoś koksa z bawary, bo ma poczucie winy :roll: idiotyzm...

leszczu - Pon Sty 17, 2011 19:36

Fajne okularki masz. :mrgreen:
Mad - Wto Sty 18, 2011 18:28

Dzieki :)

frediwzl, może nie napisales nic ciekawego :)

frediwzl - Czw Sty 20, 2011 04:13

Mad, no wiesz co, starałem się jak na wypracowanie do szkoły, bądź pracę na maturze. Może troszkę poleciałem przy osobie Dorotki ;p
MaReK - Czw Sty 20, 2011 09:37

Trzeba było wierszem napisać :D

Mad niechcący widziałem kolejny odcinek chyba, jak wychodziłeś przez dach w czasie jazdy do tyłu, a później z premedytacją rozjechałeś gumowy słupek :)

Trochę nie rozumiem konwencji tego programu. Z jednej strony liczy się czas, z drugiej prowadzący mówią, żeby jechać spokojnie i powoli. Za chwilę przez intercom podpuszczają zawodnika żeby jednak jechał szybciej i "efektowniej" ;)

Był tam w ogóle jakiś pojazd 4wd ?

Zarząd może podpatrywać konkurencje sportowe, żeby je później na zlocie letnim skopiować ;) A może właśnie tor w Ułęży dałoby się wynająć? ;)

frediwzl - Czw Sty 20, 2011 13:25

Też właśnie oglądałem ten odcinek. Spodobałeś się im, ale niestety prawa TVNu - kolesiostwo ;p
colin1983 - Czw Sty 20, 2011 14:24

MaReK napisał/a:
Był tam w ogóle jakiś pojazd 4wd ?
było na koniec subaru impreza Dorotka Gardias nim jechała (ona jest z mojego miasta) :mrgreen:
flapjck1 - Czw Sty 20, 2011 17:32

tor w Ułężu da sie wynajac
maciej - Czw Sty 20, 2011 17:49

Tor to dużo powiedziane. ;)
dobryziom - Czw Sty 20, 2011 21:47

lepszych w pobliżu brak.. :(
Mad - Wto Sty 25, 2011 23:55

To lotnisko to naprawde fajne miejsce :) Co do tego wybierania ludzi, no cóż.. Część z tych którzy przeszli jest naprawde niezlymi kierowcami a czesc na prawde nie potrafi jezdzic i nie mam pojecia dlaczego przeszli ale cóz zrobic :mrgreen:

Kajetan, chłopaki ze szkoły subaru oraz dorota z kajetanem jezdzili w 4WD Subaru Impreza WRX STI oraz innych, wsrod uczestników były takie auta - Subaru impreza - gość przeszedł, no i Lancer EVO X bodajze ale była strasznie słaba jazda i nie przeszedł dalej.

Prawda jest taka że jednak bardzo wazne było kto jakim samochodem przyjechal bo ciezko bylo zrobic efektowny i czysty przejazd autem FWD z małą mocą i słabym recznym w porównaniu np. do mocnego auta 4WD.

MaReK - Sro Sty 26, 2011 10:51

Mad napisał/a:
Prawda jest taka że jednak bardzo wazne było kto jakim samochodem przyjechal bo ciezko bylo zrobic efektowny i czysty przejazd autem FWD z małą mocą i słabym recznym w porównaniu np. do mocnego auta 4WD.


Dlatego powinni zrobić podział na kategorie aut.
Albo dać wszystkim jeden samochód do przejazdu.

No ale w jakiś sposób musieli pokazać też czym ludzie jeżdżą;)
Dzięki temu, chociaż trochę rozsławiłeś małe cabrio spod znaku MG ;)

sobrus - Sro Sty 26, 2011 11:41

A widzieliście jak Hammond w TopGear zrobił z z MGF limuzynę?

Niestety MGF raczej tego nie przeżył, został rozciety w połowie w celu przedłużenia, częściowo podpalony itd :(

Mad - Sro Sty 26, 2011 14:14

było takie cos, niestety panowie z Top Gear - jak by nie patrzec mojego ulubionego programu - średnio przepadają za MGF/TF chociaz był taki odcinek gdzie porównywali Barchettę, MX-5 oraz Z3 jak pamietam i Clarkson powiedzial na koniec ze i tak wolał by TF, co Hammon skwitował - Przeciez to gówno ..

:D

sobrus - Sro Sty 26, 2011 15:23

Oni nie lubią wszystkiego co związane z Roverem, choć Hammond wybrał ZR w klasie supermini a May R75 jako "best british car".
Generalnie to "gówno" i tylko między wierszami widać że np lubią silniki rovera (caterham7, pochwała w MG ZR, program poświęcony silnikowi Rover V8 itd).

Też lubie ten program, ale głównie jako show. Bo panowie są nieprofesjonalni i często oceniają samochody subiektywnie i niesprawiedliwie.

Stare TG było inne. Więcej konkretów, mniej show. I tam Rover dostawał niezłe oceny.

flapjck1 - Sro Sty 26, 2011 21:14

pamietajcie ze rover w uk to marka dla plebsu, zwlaszcza teraz kiedy nie istnieje

co do silnikow to kojarze jak chyba clarkson opowiadajac o lotusie elise powiedzial ze silnik kseria 1,8vvc to wszystko czego tam potrzeba i ze elise z silnikiem hondy biora ci ktorym sie wydaje ze dzieki niemu pojada szybciej i ci ktorzy nie lubia rovera :)

Mad - Czw Sty 27, 2011 11:07

no wlasnie, 1.8 w elise dostał niezla opinie :)
colin1983 - Czw Sty 27, 2011 11:36

Mad napisał/a:
MX-5 oraz Z3 jak pamietam i Clarkson powiedzial na koniec ze i tak wolał by TF, co Hammon skwitował - Przeciez to gówno ..
przecież sam w jednym odcinku jak budowali limuzyny wział właśnie TF na przeróbkę