Zobacz temat - [220SD] Zamiennik zawieszenia ang - EU
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SD] Zamiennik zawieszenia ang - EU

markoswej - Nie Sty 16, 2011 23:51
Temat postu: [220SD] Zamiennik zawieszenia ang - EU
WItam.

Mam pytanie, czy przednia belka (wózek, to do czego przykreca się wachacze), z wersji angielskiej będzie pasowała do Europejskiej, niestety podczas wypadku ucierpiała i muszę kupić nową. I jeszcze przy okazji pytanko, może ktoś wie, gdzie można w województwie Pomorskim podłączyć 220Sd pod komputer, żeby wykasować błędy poduszek?

Pozdrawiam

markoswej - Nie Sty 16, 2011 23:54

zmienilem kolezanko, jeszcze zanimzdazyłaś zwrócic uwage, apropo przy wyskakujacym powiadomieniu, że temat musi zawierać znaki [ i ] znajduje się link, do regulaminu, który jest juz nieaktualny. pozdrawiam i koniec spamu :)
kasjopea - Pon Sty 17, 2011 00:09

markoswej, dziękuję za tę uwagę :smile: .
Paul - Pon Sty 17, 2011 00:16

markoswej napisał/a:
żeby wykasować błędy poduszek?
To się nie uda :P
R200 ma samodiagnostykę poduszek, więc jeśli pali Ci kontrolka, to coś jest sp....sute :(
Opisz objawy usterki, coś doradzimy :)
Forum też warto przeszukać, było już o tym :)

markoswej - Pon Sty 17, 2011 00:22

HEh... usterka jest taka, ze auto rozbite a poduszki i pasy wystrzelone ;P ale decyzja zapadla, bede go robił, jeszcze się opłaca a dysponuje małym warsztatem, więc z wiekszoscia sobie poradze, ale, żeby nie było tapetowania i prostowania wymieniam całe elementy, temu pytam o tą belke no i zastanawiam się czy od poduszek musze wymienić sensor, czy może lepiej pojechać na komputer i odrazu sprawdzić wszystkie błędy...
Paul - Pon Sty 17, 2011 00:43

poduszki, napinacze (i pasy) oraz czujnik do wymiany. Jak będą sprawne, to kontrolka zgaśnie i żaden komputer tu nie potrzebny :]
markoswej - Nie Sty 23, 2011 16:52

Ok, dzieki, czyli ta czesc tematu rozwiazana, pytanie jeszcze czy to zawieszenie z anglika bedzie pasowalo bez przerobek, czy szukac tylko europejskiego, bo wyjalem i wydaje mi sie, ze listwa kierownicza nie uda sie przelozyc moja eu do angielskiej belki? ale jak ktos juz mial taki dylemat, to niech podpowie.

---------------------------------------
Problem rozwiazany, belka z anglika pasuje bez żadnych przeróbek, oczywiscie listwa kierownicy musi pozostać Europejska. Ja już to wiem, ale może komus w przyszłości pomoże.

[ Dodano: Nie Sty 23, 2011 16:52 ]
Podnosze temat, może komuś się przyda informacja, że jednak nie jest tak kolorowo i żeby przednia belka z anglika pasowała, to trzeba się nieźle namęczyć... większość otworów jest przesunięta o jakieś 5mm i brakuje też dwóch otworów na poduszke silnika, niby wszystko się da zrobić, no ale... ja się już parę godzin męcze nad przeróbką, a gdybym to wcześniej tak dokładnie pomierzył, a nie "na oko" to bym się teraz nie denerwował... :)