Zobacz temat - [Accord] jaki to typ zacisku ham. tylnego ? Lucas? (zdjęcia)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Accord] jaki to typ zacisku ham. tylnego ? Lucas? (zdjęcia)

michal-555 - Pią Lut 11, 2011 11:24
Temat postu: [Accord] jaki to typ zacisku ham. tylnego ? Lucas? (zdjęcia)
Witam. Mam problem z tylnymi zaciskami hamulcowymi, nadają się do regeneracji. Klocki zużywają się nierówno, jedna strona w ogóle nie hamuje. Albo nie odbijają z powrotem. Kiedyś wymieniłem cały zacisk na używany, ale ten zachowuje się podobnie jak stary. Coś tam się wiecznie dzieje z tymi tłoczkami. Dlatego zdecydowałem się na zakup zestawu regeneracyjnego. http://allegro.pl/zestaw-...1419677826.html Czy ten zestaw będzie pasował do mojej Hondy. Napisane jest, że pasuje do zacisków firmy Lucas, ale nie znalazłem na zaciskach żadnych oznaczeń poza mało widocznymi cyframi. Przedstawiam zdjęcia. Przepraszam za jakość zdjęć. Robione nokią ze słabym aparatem :/ Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. BTW. Tarcze mają widoczne wżery. Muszę zmienić i zaciski i klocki i tarcze. Co polecacie w rozsądnej cenie? Dziękuję.








PanzerMajer - Pią Lut 11, 2011 13:37

ciezko powiedziec ja wymieialem tylnie ale tobylo co innego roznie najlepiej jak ty mowisz ze na allegro
Stawros - Sob Lut 12, 2011 20:44

kolego można zmierzyć tłoczek suwmiarką lub w dobrym sklepie po numerze win powie ci co za zacisk jest w twoim aucie

[ Dodano: Sob Lut 12, 2011 20:44 ]
jeszcze jedna sugestia z niecofającym się tłoczkiem, niedrożny przewód ten gumowy
miałem tak w maździe

marcin002 - Nie Lut 13, 2011 12:29

Zacisk jeżeli jest oryginalny to na 100 % firmy Lucas (tak jak pompa hamulcowa) . Niedawno też wymieniałem kompletny lewy tylni zacisk . :wink: