Zobacz temat - Poszukiwany blacharz w Warszawie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Poszukiwany blacharz w Warszawie

Yog-Sothoth - Wto Lut 22, 2011 14:43
Temat postu: Poszukiwany blacharz w Warszawie
Jako że idzie wiosna ;) to chcę się wziąć za renowację blach w Roverze. Może ktoś z warszawiaków polecić dobrego i niedrogiego blacharza, coby wycenił koszt robót? Trzeba sprawdzić ile to mnie wyniesie, bo może nieopłacalne będzie a trochę tego jest do roboty..
maniaq - Sro Lut 23, 2011 00:26

uderz do dobregozioma - on malowal swojego tomcia, gdzies pod wa-wa za rozsadne $ ;)
MaReK - Sro Lut 23, 2011 01:09

Teraz pół roverkowej warszawy będzie tam malować ;D ?
Przez Was się ceny pozmieniają ;)

Rapitle, Majkel, Dobryziom, Violla i Ja. W końcu się Pan Józef zdenerwuje i polecą zwyżki ;D

Józef Lenart - Blacharstwo/lakiernictwo
Grzędy (piaseczyński), ul. Piękna
N 52*00'30.16"
E 20*49'50.95"

Yog-Sothoth - Sro Lut 23, 2011 09:19

Malowanie to później, najpierw chcę rdzę zrobić :) Ten gość też się bawi w te rzeczy, czy tylko lakiernia?
Pawkaz - Sro Lut 23, 2011 09:30

MaReK napisał/a:
Teraz pół roverkowej warszawy będzie tam malować ;D ?


Jesli dobrze to robi to czemu nie :mrgreen:
Moze tez sie skusze na jego pomoc z jednym elementem

Wydryszek - Sro Lut 23, 2011 09:55

Ja na wiosnę planuję samodzielne "naprawy" ale nie wiem ile to wytrzyma i jeśli ceny przystepne to chętnie i ja bym się pisał.
Ja bym sie tylko cieszył jak bym miał dużo klientów a że Roverków sporo to i specjalizacja konkretna :)
Jeszcze żeby tak tylko wiedzieć mniej wiecej jakie ceny dla "nowych", bo jak kazdy zacznie dzwonić i jeździć na wyceny to można się zdenerwować jak potem nic nie dojdzie do skutku bo cena za wysoka w czyimś mniemaniu.
Więc jak ktoś dysponuje orientacyjnymi cenami malowania czy jakieś charakterystycznej naprawy blacharskiej to chętnie bym poczytał.

MaReK - Sro Lut 23, 2011 11:11

Najlepiej pojechać i osobiście zrobić wycenę.
Pan Józef, to konkretny gość i ceny nie zmieniają się z godziny na godzinę.
W porównaniu z warszawskimi warsztatami ceny mocno konkurencyjne.

Perez - Sro Lut 23, 2011 13:05

Ja tez bede potrzebowal zrobic jeden purchelek.
dobryziom - Sro Lut 23, 2011 15:31

ja oddałem swojego Tomcia do malowania w grudniu jak na razie wszystko git jak do wiosny nic nie wyjdzie to z cala pewnością będę polecał.
falar - Czw Sie 30, 2012 12:24

Wiem, że temat jest sprzed roku, ale na forum nie znalazłem żadnych informacji poza tym Panem Józefem. Nie bijcie :)

Czy ktoś może polecić jakiegoś blacharza/lakiernika w mieście?
Zależy mi na sprawdzonym, bo fura nie była jeszcze nigdy lakierowana w żadnym miejscu.

dobryziom - Czw Sie 30, 2012 12:41

to ja mogę napisać sprostowanie… pan Józio okazał się niezłym partaczem nikomu nie polecam 3 razy poprawiał spojler i za każdym razem coś z niego wychodzi jakieś białe kropki... do tego dopiero po dokładnym umyciu i nakładaniu wosku zauważyłem bardzo dużo miejsc z paprochami kiepskim spolerowaniem ( pod lakierem) itd… na pierwszy rzut oka wygląda dobrze jednak po dokładnym przyjrzeniu się nie jest to profi robota…
maniaq - Czw Sie 30, 2012 17:45

mnie sie przypomina taka tabliczka : http://www.google.pl/imgr...iw=1680&bih=898

dobrze, szybko i tanio, nie polaczysz tych 3 rzeczy razem ;)

longer86 - Sro Kwi 19, 2017 13:44

W tym przedziale cenowym wszystkie vagi sa nijakie, do czego nie wsiądziesz to siedzisz w golfie iv
nattek - Czw Cze 08, 2017 22:23

A może warto popytać znajomych w tej sprawie?