Zobacz temat - Diody ledowe (angel eyes)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - Diody ledowe (angel eyes)

bebechu. - Sro Lut 23, 2011 22:58
Temat postu: Diody ledowe (angel eyes)
Witam.
Jesli mogl by mi ktos udzielic informacji czy diody ktore swieca w angel eyesach są nie zgodne z prawem ?
foto : TU
jesli ktos by mi pomogl byl bym wdzieczny :)

Mombrey - Czw Lut 24, 2011 10:32
Temat postu: Re: Diody ledowe (angel eyes)
bebechu. napisał/a:
Witam.
Jesli mogl by mi ktos udzielic informacji czy diody ktore swieca w angel eyesach są nie zgodne z prawem ?
foto : TU
jesli ktos by mi pomogl byl bym wdzieczny :)

Najlepiej zapytaj Policjanta z "drogówki" albo diagnosty od przeglądu technicznego. Jeżeli Ci "podbije" to znaczy że są zgodne.

own - Czw Lut 24, 2011 12:25

Jeżeli reflektor ma odpowiednie oznaczenie na szybce (opis: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=74878 ) to jest zgodny... jak nie ma to nie jest ;-)
bebechu. - Sro Mar 02, 2011 17:54

Czyli ma oznaczenie e11, wiesz jakoś nie mam chęci zatrzymywać się przy drogowce i sie pytać bo zazwyczaj zabiorą przez to lepiej omijam ich szerokim łukiem btw seryjne lampy rovera maja też oznaczenie e 11 czyli by też nie zgodne z prawem?
Alexi - Sro Mar 02, 2011 18:37

Na e11 w Polsce się nie jeździ ;-) Nie powinni Ci zrobić przeglądu tak samo jak i mi ;-)
own - Sro Mar 02, 2011 21:28

bebechu. napisał/a:
Czyli ma oznaczenie e11, wiesz jakoś nie mam chęci zatrzymywać się przy drogowce i sie pytać bo zazwyczaj zabiorą przez to lepiej omijam ich szerokim łukiem btw seryjne lampy rovera maja też oznaczenie e 11 czyli by też nie zgodne z prawem?

Czyli same lampy są niezgodne z prawem i diodowe światła postojowe to już ,,dodatek'' do całości.

bebechu. - Nie Mar 06, 2011 12:51

aha to calkiem fajnie powiedzcie mi a postoje ledowe w audi czym się różnią?