Zobacz temat - [MG ZR 1.8 vvc 160] zawieszenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 1.8 vvc 160] zawieszenie

minetaj - Wto Mar 15, 2011 18:19
Temat postu: [MG ZR 1.8 vvc 160] zawieszenie
Witam serdecznie!

Pytanie moje dotyczy zawieszenia w moim MG. Jeżdze w tej chwili na gwincie K&W...nisko i twardo, zdecydowanie super zawieszenie.. lecz nie na polskie drogi, czuje że jeśli dalej będe jeździł po naszych drogach to moje MG rozpadnie sie na kawałki:( Dlatego zdecydowałem sie na zmiane zawieszenia. I tu rodzi sie moje pytanie gdyż z tego co szukałem i szperałem mało jest zawieszeń bezpośrednio dedykowanych do tego samochodu w Polsce. Czy zawieszenia (sprezyny i amortyzatory) od hondy pasują do MG ? jeśli tak to z jakich modeli i jeśli można stosować takie jak w innych MG i Roverach to od jakich modeli, ułatwi mi to poszukiwania napewno więc góry dziękuje! Przepraszam odrazu za mój nieprofesjonalizm lecz jest to mój pierwszy MG i nie orienyuje sie za bardzo w sprawach technicznych z nim związanych, dotychczas jeździłem Fordami głównie!:))

leszczu - Wto Mar 15, 2011 18:34

Hondy raczej nie podejdzie. :/
Ale od Rovera 25 będzie dobre. :grin:

bonus89 - Wto Mar 15, 2011 18:58

minetaj, mały ot zrobie. Jak będziesz coś działał a gwint będziesz chciał sprzedać to do mnie pierwszego pw ok?
marcinmarcin - Wto Mar 15, 2011 19:00

Mam to zawieszenie. Podnieś go - będzie bardziej miękko. Ze strony KW ściągniesz dokumentację - jaki zakres regulacji itp. Pamietaj że przed regulacją musisz umyć porządnie gwint - inaczej nie ma szansy ruszyć nakrętki.

http://shop.kw-suspension...6&pg=160&page=1

Tam masz w PDFie dokumenty jak powinno być ustawione (na wysokość) zawieszenie.