Zobacz temat - Rover 620 2.0 SDi proszę o pomoc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 620 2.0 SDi proszę o pomoc

vinni - Pon Kwi 25, 2011 10:11
Temat postu: Rover 620 2.0 SDi proszę o pomoc
Witam
Jestem nowym użytkownikiem forum i zastanawiam się nad kupnem samochodu. Znalazlem takiego Rovera link troszeczkę się nim zainteresowałem poczytałem wasze forum i opinie oraz chciał bym żebyście mi powiedzieli na co zwrócić uwagę bo pewnie pojadę oglądnąć go po świętach cena w stosunku do wyposażenia jest nie duża troszeczkę mnie ciekawi a może jest ktoś z okolicy Jasła co mógł by mi pomóc w oględzinach :) będę wdzięczny za każda pomoc

Pozdrawiam :grin:

Drool - Wto Kwi 26, 2011 12:55

Witam,

elektryczne szyby tylko dwie. Brak elektrycznych lusterek ( a w opisie są). Poduszka jest tylko jedna. Brakuje tej dla pasażera (o ile ta kierowcy jeszcze nie strzeliła :evil: ) Ślady korozji na tylnym i przednim błotniku. Widzę wgniecione miejsce na masce. Poza tym coś mi nie pasuje z przodem auta. Nie wiem czy jest to wina fotki (zły kont zdjęcia, perspektywa) ale na moje oko ma krzywy grill i maska jest źle spasowana nad lewym reflektorem. Zaślepki halogenów wgniecione w zderzak. Wydaje mi się, że zaliczył jakiegoś "dzwona". Środek wygląda na zadbany. Nie wiem na co patrzeć w dieslach bo sam jeżdżę na benzynie ale jak ma hak to warto sprawdzić sprzęgło - nie wiadomo co za sobą ciągnął.

Generalnie jak masz blisko to podjedź zobaczyć autko. Wszystko zależy ile chcesz wydać kasy i co jesteś w stanie zaakceptować.

Pozdrawiam
Drool