Zobacz temat - Sprzet diagnostyczny do MG ZR
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - Sprzet diagnostyczny do MG ZR

mgzr160 - Wto Kwi 26, 2011 20:20
Temat postu: Sprzet diagnostyczny do MG ZR
Witam od pewnego czasu lubi mi sie zaswiecic check engine bylem u mechanika zaplacilem zlikwidowal usterke a bylo to przez zla mieszanke . W zwiazku z tym mam pytanie wypatrzylem na allegro sprzet do diagnostyki cena jest dosc kuszaca co o tym sadzicie albo czy macie jakies inne urzadzonka ?? oto link do tego urzadzonka na allegro http://allegro.pl/najleps...1557166701.html
Doradzcie co kupic

practicator - Sro Kwi 27, 2011 02:42

a przypadkiem nie potrzeba do tego testbooka t4?
Harry - Sro Kwi 27, 2011 09:30

practicator napisał/a:
przypadkiem nie potrzeba do tego testbooka t4?

nie nie potrzeba,
do diagnostyki silnika wystarczy bosch, albo inne diagnoskop
natomiast do alarmu, imo, i włączania wyłączania opcji T4

mgzr160 - Sro Kwi 27, 2011 16:59

a powiedzcie mi czy ten check engine moze wyswietlac sie dlatego ze mam zle wyregulowany gaz ?
Kozik - Sro Kwi 27, 2011 17:55

mgzr160 napisał/a:
a powiedzcie mi czy ten check engine moze wyswietlac sie dlatego ze mam zle wyregulowany gaz ?


tak

Harry - Sro Kwi 27, 2011 23:08

Cytat:
a powiedzcie mi czy ten check engine moze wyswietlac sie dlatego ze mam zle wyregulowany gaz ?

to jest główna przyczyna,a na benzynie tez się zapala ?

mgzr160 - Czw Kwi 28, 2011 19:29

czy na benzynie to niesprawdzalem ale na poczatku tygodnia zalozylem gaz i 3 dni po wyskoczyl blad silnika bylem skasowac u mechanika wykasowal blad lecz po ok 3 dniach znowu sie wyswietlila mechanik mi poweidzial ze niemasensu narazie likwidowc tego bledu ze najpierw zebym po przejechaniu 1000km jechal na regulacje i powidziec mu o tym ze wyskakuje blad a pozniej do niego skasuje i bedzie patrzyl dalej . Czy tak robic ??czy jechac do innego mechanika ?? a kusi mnie zeby kupic sprzet do wpiecia sie w komputer kosztuje okolo 300zł przygadalem do mehanika a on zebym lepiej nie kupywal bo to szajs i moze mi cos namieszac w komputerze co o tym sprzecie sadzicie moze ktos tego uzywa?oto link http://allegro.pl/najleps...1557166701.html
Harry - Czw Kwi 28, 2011 20:39

nawet fajny, zawsze Ci sie jakos przyda, :wink:
najlepiej to po regulacji podjedz. ew. teraz jedz do gazownika i powiedz jaki jest problem

mgzr160 - Czw Kwi 28, 2011 21:17

no tylko czy mi nic nie popsuje ten sprzet w komputerze?
Harry - Czw Kwi 28, 2011 22:00

nic Ci nie popsuje, bo on odczytuje błędy i wskazania z czujników i kasuje błędy, nic Ci nie popsuje, bo gdyby było to takie proste to złodzieje do kradzieży nie brali by swoich komputerów , tylko przez obd by kradli