Zobacz temat - [R214] Szukam dobrego mechanika Leszno wielkopolskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214] Szukam dobrego mechanika Leszno wielkopolskie

Spioch86 - Pon Maj 09, 2011 18:31
Temat postu: [R214] Szukam dobrego mechanika Leszno wielkopolskie
Witajcie, od października 2010, jestem właścicielem rovera 200 (auto bylo w kiepskim stanie wizualnym - wymiana szyb maski itp), zaczalem nim jezdzic niedawno, prosze Was o pomoc w poszukiwaniu dobrego warsztatu Leszno wlkp, niestety kompletnie nie znam sie na samochodach. Zawuazylem w aucie wyciek plynu chlodniczego opisywany na forum. Chciałbym zeby to oraz pare innych rzeczy, jak i ogolna kondycje auta sprawdził i naprawił jakiś solidny serwis za rozsadną (nie znaczy najnizsza) cene.

Prosze Was o wyrozumialosc i pokierowanie w tych sprawach, obiecuje ze zabiore sie ostro za lekture wszelkich informacji o tym aucie.

Pozdrawiam

leszczu - Pon Maj 09, 2011 18:32

Zobacz tu. :wink:
http://www.roverki.pl/czci-i-warsztaty.html

Spioch86 - Pon Maj 09, 2011 18:38

Oh dzieki wielkie szukalem i nie moglem sie doszukac, widze ze nablizej mam do Puszczykowa, jesli nie znajdzie sie nic blizej trzeba bedzie sie ruszyc ;) i ewentualnie wrocic pociagiem, jeszcze raz dzieki
adamsky - Pon Maj 09, 2011 19:36

jedź do PHJOWI.
Nowe Miasto n. Wartą.
najlepszy specjalista w tym rejonie.

mincur - Wto Maj 10, 2011 10:06

Witam, oj nie było mnie tu od ładnych paru lat. Widzę że dużo się pozmieniało, nowe forum.. eh. ;] W każdym razie witam ponownie.

A ja polecam warsztat w Wolsztynie w komisie samochodowym Viktoria (jakieś 55km od Leszna). Od pewnego czasu tylko tam serwisuje swoje auta. To zdumiewające, gdy podjechałem pierwszy raz autem (akurat nie roverkiem) a tu mechanik na pierwszy rzut oka wymienił rzeczy które trzeba naprawić (co się później potwierdziło).
pozdrawiam