Zobacz temat - [Lublin]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - [Lublin]

maciek2610 - Sro Maj 11, 2011 07:04
Temat postu: [Lublin]
Pozdrowienia dla sku.....na który mi dzisiaj w nocy za....ł kierunkowskaz z mojego zr-a. Wrócisz dzisiaj po przeciwmgielne to cie szmac...u przypilnuje.
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 09:28

Oddychaj głęboko chłopaku :)
Gdzie to było?

maciek2610 - Sro Maj 11, 2011 09:53

na ul. przybylskiego
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 10:17

Zemborzycka/Abramowicka. Jakoś przesadnie dużo ZR-ów nie śmiga po lublinie. Z drugiej strony znajdź kierunkowskaz :-/ Lipa.
Można zawsze poobserwować alledrogo ale i tak pewnie szmaciarstwo na własny użytek zrobiło Ci demontaż.

Bo to tak jak w Iranie trzeba działac. Up*****lić dłoń przy ramieniu. Więcej by nie zaswędziała.

practicator - Sro Maj 11, 2011 12:19

wystarczy przyuważyć który wygląda na świeżo po dzwonie - same kierunki się nie rozbijają. a potem kulturalnie poprosić chłopaka o fakturę/paragon za część.
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 13:32

maciek2610, zobacz sobie na to ogłoszenie. Nie wiem czy to będzie pasować i czy jeszcze ma to na stanie ale warto zapytać. Zawsze to jeden wydatek mniej.
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=65321

maciek2610 - Sro Maj 11, 2011 15:43

Dzięki, ale kierunek już zamówiony, szkoda tylko że kable tak krótko up.....lił, jakby nie mógł normalnie wypiąć.
martens - Sro Maj 11, 2011 15:45

maciek2610, a tak poza tematem to moze wpadlbys na spota??
Ciufa - Sro Maj 11, 2011 16:03

practicator napisał/a:
wystarczy przyuważyć który wygląda na świeżo po dzwonie - same kierunki się nie rozbijają. a potem kulturalnie poprosić chłopaka o fakturę/paragon za część.

hmmm a jak nie ma to co? znaczy, że czesci kradzione? bo tak sie sklada, że ja mam auto po dzwonie i cały nowy przód i nie mam na nic faktury :D

Hrabia - Sro Maj 11, 2011 17:34

Ciufa, z Piekar to trochę daleko żeby się po "świecznik" fatygować :)
practicator - Sro Maj 11, 2011 17:52

jeśli zaiwanił dzisiaj, to jakim cudem blacharz by mu to jeszcze dzisiaj zrobił? ja nie znam takich od ręki...
Hrabia - Sro Maj 11, 2011 17:55

practicator, może temu komuś też ktoś zwinął :)
Śmiechem żartem ale wk**w bierze na coś takiego.

hvil - Sro Maj 11, 2011 21:04

Jak chcesz ja mam taki do sprzedania....nówka sztuka.


P.s. za takie powitania to średnio Cie ludzie będą szanować i pomagać.

Także pozdro i na spota wpadaj

...a za pierwszy wpis wypie***aj!! :mrgreen: :mrgreen:

P.s. a tak poważnie, zmien go bo to nie jest miejsce na takie słowa.

Hrabia - Czw Maj 12, 2011 00:12

hvil, look http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0

[ Dodano: Czw Maj 12, 2011 00:12 ]
hvil, gdzie się podziały Twoje eggsy? :D
Przypomnij sobie koncert i laskę przed Patrycją? A raczej to co jej przekazałeś w kilku słowach :D

hvil - Czw Maj 12, 2011 09:43

Hrabia, egsy są ale nie lubie jak ktoś mnie ze sku***nem identyfikuje:) Przecie ten co je skroił na bank tu nie zaglada, a taki wpis chyba nie ma sugerowac ze to ktos z nas:P

[ Dodano: Czw Maj 12, 2011 09:43 ]
Hrabia, widziales foto nasze??:) Ha kapelusz wymiata:P

Hrabia - Czw Maj 12, 2011 09:50

hvil napisał/a:
Przecie ten co je skroił na bank tu nie zaglada
100% pewności? Osobiście myślę że zagląda. Przecież na spoty przyjeżdza mały odsetek osób które są zarejestrowane na tym forum. Ja tam zdarłem łacha z tonu tej wypowiedzi :) Nie poczułem sie dotknięty bo sam przed sobą wiem że mnie to nie dotyczy. A w każdej grupie społecznej są buce i to trzeba piętnować :)
sobrus - Czw Maj 12, 2011 11:20

Ludzie to bydło, mi ktoś potraktował roverka gwoździem rok temu.
I jak sie rozglądam to całkiem sporo lubelskich aut ma takie przerysowania.
Widać debili tu nie brakuje.

To jeszcze bardziej bezsensowne, bo żaden z tego pożytek, a naprawa takiej rysy to ok 1000zł.
Oczywiście straty w żadnym wypadku nie zazdroszczę :( .

PS. z resztą jak popatrze jak lublinianie jeżdżą to codziennie bym paru zastrzelił.... wariaci i chamy do tego. Co to sie dzieje? :(

Hrabia - Czw Maj 12, 2011 12:22

sobrus napisał/a:
PS. z resztą jak popatrze jak lublinianie jeżdżą to codziennie bym paru zastrzelił.... wariaci i chamy do tego. Co to sie dzieje?


Osobiście propaguję podejście "Wpuść a zostaniesz wpuszczony" - i powiem że jakoś to działa.
Kiedyś laska zajechała mi drogę to pokiwałem jej palcem... z uśmiechem na ustach. A ta mi fucka pokazała. Wysiadłem na czerwonym świetle, podszedłem i zapytałem grzecznie czy jej tego palca wyłamać z dłoni. Już nawet nie popatrzyła w moją stronę. Tatuś... który siedział na fotelu pasażera też był bardzo milczący. Ale to nie pierwsza tego typu sytuacja :) Na turystycznej wymuszenia to prawie coś normalnego... i tu kolejny Pan z fuckiem. Podobną akcję wykonałem... grzecznie jednak stanowczo :)

No ale złodziejstwa nie zniosę... chamstwo jestem w stanie przeboleć. I to "starzy" kierowcy dominują w takich zachowaniach a nie młodzież tak jak się to przyjęło.

maciek2610 - Czw Maj 12, 2011 15:33

hvil napisał/a:
nie lubie jak ktoś mnie ze sku***nem identyfikuje



nie Ciebie...


Hrabia napisał/a:
100% pewności? Osobiście myślę że zagląda.


Ja też myślę że jest duża szansa że tu zagląda.

tomason - Czw Maj 12, 2011 22:50

Tak, w Lublinie wiele cwaniakow i chamow jezdzi :) Jak ci ktos wymusi pierwszenstwo to jeszcze zwyzywa, ze zatrabiles :mrgreen: A nagminne jest jezdzenie lewym pasem szczegolnie na witosa w kierunku swidnika i kierowcow ciezarowek z ukrainy.
Hrabia - Czw Maj 12, 2011 23:10

No proszę... ilu lubelakow sie zebrało. Zapraszamy w niedzielę o 19 do Stolarni.
Dacie radę?

tomason - Pią Maj 13, 2011 07:25

Ja nie dam rady bo pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu i szkola :mrgreen: Ale kiedys znajde czas napewno
Hrabia - Pią Maj 13, 2011 11:17

tomason napisał/a:
7 dni w tygodniu i szkola
Za karę tam chodzisz? :)
Oj do 19 chyba nie przyswajasz wiedzy noooo!

hvil - Pią Maj 13, 2011 13:05

Hrabia, widzę że końcówka tygodnia w pracy podobnie jak u mnie:)

A co do tematu, bluzgac to jest komu a podjechać na spota i spojrzeć w oczy tym z których ktoś na bank zapie***lił ten halogen to niema:)

Wbijaj o 19 w niedziele. A jak będziesz spoko i postawisz herbatkę to i na koncetrta Cię może weźmiemy :mrgreen:

Hrabia - Pią Maj 13, 2011 13:28

Hvil... "coś się byku dziecka czepił?" ;)
Ja koncer odpuszczam... w sumie to nie ma na co iść.

hvil - Pią Maj 13, 2011 15:32

A kazik??

Ja się nie czepiam:) zapraszam:) zreszta ja to chyba najbardziej przyjacielski z was wszystkich jestem:P

maciek2610 - Pią Maj 13, 2011 16:37

hvil napisał/a:
spojrzeć w oczy tym z których ktoś na bank zapie***lił ten halogen to niema:)


Wszyscy forumowicze z Lublina zjawiają się na waszych spotach??


P.s.
Hvil czy Ty naprawdę czujesz się taki urażony?? Czy może jesteś jakoś przesadnie wrażliwy??

martens - Pią Maj 13, 2011 17:08

maciek2610 napisał/a:

Wszyscy forumowicze z Lublina zjawiają się na waszych spotach??


No niestety nie wszyscy ale usilnie pracujemy nad zmiana tego stanu ;) .
W znakomitej wiekszosci, Ci, ktorzy zaszczepili sie jakis czas temu - bywaja czesto jesli tylko czas i obowiazki pozwalaja :D .
Mozesz zerknac na stare tematy w spotach lokalnych z wyrazeniem [Lublin] - jest tez troche fotek ;) .

pozdrawiam
Marta

tomason - Pią Maj 13, 2011 21:30

Hrabia napisał/a:
tomason napisał/a:
7 dni w tygodniu i szkola
Za karę tam chodzisz? :)
Oj do 19 chyba nie przyswajasz wiedzy noooo!

Do pracy za kare i z przymusu :mrgreen: Tak samo i szkola :D a o 19 zaczynam prace

thef - Pią Maj 13, 2011 23:14

Ja tak tylko delikatnie zapytam. Czy w obliczu pójścia w taki offtop w tym temacie dalej niektórzy są pewni potrzeby wydzielenia nowego działu? Dalej tak bardzo zależy Wam na wspaniałych wynikach w walce ze złodziejami? Proszę nie brać moich słów za wielką ironię, tylko raczej za impuls do zastanowienia się nad tym czy bardziej zależy Wam na szukaniu sprawców kradzieży czy na gadaniu bez celu i argumentacji byle tylko trochę pokrzyczeć. Jeśli dalej uważacie, że nowy dział się na coś przyda, to proszę o konkretną dyskusję w założonym specjalnie temacie, ewentualnie o sugerowaną ankietę.
hvil - Sob Maj 14, 2011 01:51

Ja to bym wolał taki dział co by można było powrzucać trochę sobie, a nie pokrzyczeć. Skoro już pytasz.
NiceMan - Sob Maj 14, 2011 09:10

Tak poza tematem xD
Jak mieszkałem w Świdniku ukradli mi Antenkę od CB-radia ML-145.
A dzień wcześniej pytałem sąsiada czy ściąga. Mówi, że od 2 lat nie ukradli. Na następny dzień mi i jemu zawinęli. Dziwnie się patrzył na mnie rano ;) Kupiliśmy nowe i ściągaliśmy cały czas. On raz zapomniał i znowu mu ukradli xD Tragedia.
A co do lampki ukradł to ktoś dla siebie albo dla zabawy :twisted:

thef - Sob Maj 14, 2011 10:16

hvil napisał/a:
Ja to bym wolał taki dział co by można było powrzucać trochę sobie, a nie pokrzyczeć. Skoro już pytasz.
Rozumiem, że dział o kradzieżach niepotrzebny już :) Na wszelakich forach portali typu Onet, Interia itp. ludzie sobie wrzucają non stop bez ograniczeń, zaproszeń nie trzeba mieć ;)
hvil - Sob Maj 14, 2011 10:17

to nie to:(
Hrabia - Sob Maj 14, 2011 20:51

thef napisał/a:
Rozumiem, że dział o kradzieżach niepotrzebny już
No właśnie nic nie rozumiesz ale to już nie moja kobyła żebyś rozumiał :) To Wasze forum więc i tak zrobicie co chcecie. Dla mnie nie było tematu. Szkoda ropy na takie akcje.
Lublin i okolice przenieśmy się tam gdzie zawsze http://forum.roverki.eu/v...8b783f90#624421 żeby nikt zadyszki nie dostał że tu pierulety wypisujemy.

Niech ktoś to zamknie i będzie z bańki.

thef - Sob Maj 14, 2011 23:05

Hrabia napisał/a:
No właśnie nic nie rozumiesz ale to już nie moja kobyła żebyś rozumiał :) To Wasze forum więc i tak zrobicie co chcecie. Dla mnie nie było tematu. Szkoda ropy na takie akcje.
Szkoda, że w ogóle nie potrafisz lub nie chcesz rozmawiać.
Hrabia - Sob Maj 14, 2011 23:20

Ale o czym? Chyba wiemy jak to będzie lub raczej nie będzie wyglądać.
Kar-Tofel juz chyba sie jasno wyraził co, kto i ile ma do powiedzenia.
Nic mi do tego.

thef - Nie Maj 15, 2011 11:01

Poddałem Ci propozycje co można zrobić, żeby przekonać mnie do swoich racji. Ja podałem swoje argumenty i póki co nie widzę Twoich, widzę raczej tylko zniechęcenie do normalnej rozmowy. MaReK zaproponował pośrednie rozwiązanie i też się do tego nie odniosłeś.

A za użycie wobec innej osoby obraźliwego określenia (po raz drugi) dostajesz ostrzeżenie. Szanujmy się, to więcej rzeczy będzie dało się zrobić wspólnie.

Hrabia - Nie Maj 15, 2011 13:28

thef napisał/a:
MaReK zaproponował pośrednie rozwiązanie i też się do tego nie odniosłeś.
Chłopaku... chyba wyraźnie napisałem co o tym myślę? Patrz 3 posty wyżej.
thef napisał/a:
A za użycie wobec innej osoby obraźliwego określenia (po raz drugi).
Nie rozśmieszaj mnie ! Pokaż gdzie posunąłem się do tego choć raz.
thef napisał/a:
Szanujmy się, to więcej rzeczy będzie dało się zrobić wspólnie.
Tu przeszedłeś z tym szacunkeim nawet moje pojęcie o żartach. Sir KF się poskarżył? Mnie jego zachowanie też nie odpowiada i mogłem się poczuć się z tym źle. Reagowałeś? No odpowiedz czy zareagowałeś? Dostał Warna? A może jesteś "troskliwą mateczką" tylko dla klubowiczów? To co zrobiłeś serio mnie bawi... choć było żenujące.
To forum nie ma nic wsólnego z "robić wspólnie" A odnosić nie będę się na czyjeś zawołanie. Jestem duży chłopiec. A co do zniechęcania... masz rację. Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Albo się coś widzi albo nie.

thef - Nie Maj 15, 2011 16:25

Hrabia napisał/a:
Chłopaku... chyba wyraźnie napisałem co o tym myślę? Patrz 3 posty wyżej.
Przykro mi, nie widzę, żebyś się odniósł do propozycji MaRKa, podobnie zresztą jak do propozycji ankiety i w ogóle do większości moich wpisów.

Hrabia napisał/a:
Nie rozśmieszaj mnie ! Pokaż gdzie posunąłem się do tego choć raz.
Nie powinienem tego robić, ale skoro się domagasz, to proszę:
Hrabia napisał/a:
kris-tofer... zmień nick proszę na kar-tofel. Będzie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ściskam w pasie.
( http://forum.roverki.eu/v...p=623621#623621 )
Hrabia napisał/a:
Kar-Tofel juz chyba sie jasno wyraził co, kto i ile ma do powiedzenia.
(śmiesznym byłoby wskazywać linkiem, skoro ten post znajduje się tuż nad moim postem z ostrzeżeniem)

Hrabia napisał/a:
Tu przeszedłeś z tym szacunkeim nawet moje pojęcie o żartach. Sir KF się poskarżył?
Nikt się nie poskarżył. Dostałeś ostrzeżenie, bo po raz drugi zachowałeś się niezgodnie z regulaminem. Proste? Proste, ale jak widać bardzo Cię to boli, mimo iż:
Hrabia napisał/a:
W tym przypadku muszę napisać coś co może pozbawić mnie dostępu do forum...

kris-tofer... zmień nick proszę na kar-tofel. Będzie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ściskam w pasie.


Hrabia napisał/a:
Mnie jego zachowanie też nie odpowiada i mogłem się poczuć się z tym źle.
Skarżysz się?

Hrabia napisał/a:
Reagowałeś? No odpowiedz czy zareagowałeś? Dostał Warna? A może jesteś "troskliwą mateczką" tylko dla klubowiczów? To co zrobiłeś serio mnie bawi... choć było żenujące.
Myśl sobie co chcesz, nie mam zamiaru komentować kolejnych bzdur na tematy typu "równi i równiejsi".

Hrabia napisał/a:
To forum nie ma nic wsólnego z "robić wspólnie" A odnosić nie będę się na czyjeś zawołanie. Jestem duży chłopiec. A co do zniechęcania... masz rację. Nie mam zamiaru nikogo do niczego przekonywać. Albo się coś widzi albo nie.
Czyli albo zrealizujemy Twój pomysł, albo masz wszystko gdzieś. Argumenty innych Cię nie obchodzą. Rozmowa na ten temat i przekonanie o własnych racjach również. Zatem masz w zasadzie rację, tyle, że moim zdaniem to nie "to forum" lecz Ty nie masz nic wspólnego z hasłem "robić wspólnie".
Hrabia - Nie Maj 15, 2011 17:54

thef napisał/a:
podobnie zresztą jak do propozycji ankiety i w ogóle do większości moich wpisów.
A mam jakiś obowiązek odnoszenia się do Twoich wpisów? Myślę że nie.

thef napisał/a:
Nie powinienem tego robić, ale skoro się domagasz, to proszę:
Hrabia napisał/a:
kris-tofer... zmień nick proszę na kar-tofel. Będzie wiadomo z kim się ma do czynienia.
Ściskam w pasie.
Jego zachownie było ok? Tego nie widziałeś? Może powinieneś przemyśleć swoje dalszę "modowanie na forum skoro...
thef napisał/a:
Myśl sobie co chcesz, nie mam zamiaru komentować kolejnych bzdur na tematy typu "równi i równiejsi".
Zwyczajnie brak Ci argumentu na podważenie tego co napisałem. A takie pisanie że "nie skomentuję, bo jak dziecko czy inne w tym tonie odpowiedzi rozbawi mnie jeszcze bardziej. Zarzucam Ci stronniczość. Rozumiesz? Jak masz ochotę to sobie nawet ankietę zrób na ten temat :)
thef napisał/a:
Proste, ale jak widać bardzo Cię to boli, mimo iż:
Nic mnie nie boli. Jestem okazem zdrowia :lol:
thef napisał/a:
Skarżysz się?
Po co? Myślisz że jakaś forma sprawiedliwości w Twoim wykonaniu sprawi że odetchnę z ulgą? Nie.
thef napisał/a:
Czyli albo zrealizujemy Twój pomysł, albo masz wszystko gdzieś.

Pozwól że to ja będę decydował czy mi wisi czy nie. OK?
thef napisał/a:
Argumenty innych Cię nie obchodzą.
Obchodzą.
thef napisał/a:
że moim zdaniem to nie "to forum" lecz Ty nie masz nic wspólnego z hasłem "robić wspólnie".

Mylisz się ale to już Twoja osobista tragedia. Ale tylko częsciowo się mylisz. Bo "robic wspólnie mogłem coś do pewnego momentu. I widocznie coś lub Ktoś sprawia że zaczyna mieć się pewne sprawy daleko wiecie gdzie.

I tym optymistycznym akcentem zakończę swoją wypowiedź. Idę na spota... z ciężkim brzemieniem w postaci WARNA :lol: ... Uuuu. :twisted:

thef - Nie Maj 15, 2011 20:34

Hrabia napisał/a:
A mam jakiś obowiązek odnoszenia się do Twoich wpisów? Myślę że nie.
To po co w ogóle zaczynasz dyskusję o stworzeniu nowego działu, skoro nie interesuje Cię zdanie innych? Pewnie, że nic nie musisz, tylko w takim razie nie zarzucaj innym, że mają Cię gdzieś i "i tak zrobią, co chcą".
Hrabia napisał/a:
Jego zachownie było ok? Tego nie widziałeś?
Nie uważam, że było OK, więcej, uważam, że było niestosowne. Odpowiedziałeś mu równie, a nawet bardziej niestosownie. Mogłem obu Wam dać ostrzeżenie, ale uznałem, że się opamiętaliście. Skoro znowu zachowałeś się podobnie uznałem, że zasługujesz na ostrzeżenie.
Hrabia napisał/a:
Może powinieneś przemyśleć swoje dalszę "modowanie na forum skoro...
Skoro co? Masz jakieś pretensje do mnie? Napisz wprost. Albo napisz do zarządu skargę. Przyjmę na klatę.
Hrabia napisał/a:
Zwyczajnie brak Ci argumentu na podważenie tego co napisałem. A takie pisanie że "nie skomentuję, bo jak dziecko czy inne w tym tonie odpowiedzi rozbawi mnie jeszcze bardziej. Zarzucam Ci stronniczość. Rozumiesz? Jak masz ochotę to sobie nawet ankietę zrób na ten temat :)
Argument masz wyżej, obaj nie dostaliście ostrzeżenia. Gdzie tu widzisz stronniczość? Nie chce mi się komentować teorii na temat innego traktowania przeze mnie klubowiczów, a innego sympatyków. Uważam to za bzdurną tezę i dlatego taka moja reakcja.
Hrabia napisał/a:
Nic mnie nie boli. Jestem okazem zdrowia
Doskonale chyba wiesz, że miałem na myśli Twoje oburzenie z powodu ostrzeżenia, mimo iż zdawałeś sobie sprawę, że to co napisałeś może mieć takie konsekwencje.
Hrabia napisał/a:
Po co? Myślisz że jakaś forma sprawiedliwości w Twoim wykonaniu sprawi że odetchnę z ulgą? Nie.
Mimo wszystko okazujesz żal, że Ty dostałeś ostrzeżenie, a ktoś ktoś inny nie, pytając dodatkowo czy aby ta osoba się nie poskarżyła.
Hrabia napisał/a:
Pozwól że to ja będę decydował czy mi wisi czy nie. OK?
Ależ ja nie decyduję za Ciebie, wnioskuję pewne rzeczy tylko z tego co napisałeś.
Hrabia napisał/a:
Obchodzą.
Z Twoich wpisów wynika zupełnie co innego.
Hrabia napisał/a:
Mylisz się ale to już Twoja osobista tragedia. Ale tylko częsciowo się mylisz. Bo "robic wspólnie mogłem coś do pewnego momentu. I widocznie coś lub Ktoś sprawia że zaczyna mieć się pewne sprawy daleko wiecie gdzie.
To coś lub ten ktoś to osoby, które mają inne zdanie? Które proponują wymianę argumentów? Myślę, że jeżeli chce się zrealizować cokolwiek, to nie odpuszcza się po usłyszeniu przeciwnego zdania i to w sposób taki, że "jak nie chcecie tego zrobić, to mam to gdzieś" (no chyba, że przyjmuje się to przeciwne zdanie jako słuszne).
hvil - Nie Maj 15, 2011 21:55

thef, trochę pojechałeś po bandzie:P "Kar-tofel"?? to nawet wrzut na matkę nie był a co dopiero określać to obraźliwym słowem:)

Weeee przeczytaj ten temat wnikliwie:D nie chwaląc się sam stworzyłem bardziej wyszukane teksty.

Z tym warnem powaliłeś mnie:)

Hrabia, przynajmniej będzie co opijać:)

kasjopea - Nie Maj 15, 2011 22:42

Warn się należał, Hrabia sam o tym dobrze wie, koniec tematu.
hvil - Nie Maj 15, 2011 22:50

to zamknijcie bo palce swędzą :)
kasjopea - Nie Maj 15, 2011 23:01

hvil napisał/a:
to zamknijcie bo palce swędzą :)
To je zajmij czymś pożytecznym :razz: .