Zobacz temat - [R75] Przewód wspomagania do wymiany
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przewód wspomagania do wymiany

resort210 - Pią Maj 13, 2011 11:21
Temat postu: [R75] Przewód wspomagania do wymiany
Mam pytanie typowego laika. Samochód jest w warsztacie i właśnie dzwonił mechanik, że mam do wymiany przewód wspomagania dolny, który idzie przy sankach. Jest podobno zgięty. No i stąd moje pytanie. Gdzie tego szukać i czy kupuje się sam przewód, czy jakiś komplet części? A może ktoś ma taki do opchnięcia? Najlepiej z Warszawy:))

I jeszcze jedno pytanie. Czy te przewody różnią się pomiędzy różnymi wersjami silnikowymi? Będą pasować od benzyniaka?

piterazim - Nie Maj 15, 2011 09:11

Jak by miał problem żeby dostać inny spróbuj dorobić nowy albo krótką przedłużkę.
Pytanie z innej beczki - jak oryginalny wąż może być krótki? Przecież auto ci się nie wydłużyło. Może już ktoś tam grzebał i źle włożył. Może wystarczy inaczej go puścić

resort210 - Nie Maj 15, 2011 10:40

nie rozumiem pytania. Ja nigdzie nie twierdze, ze jest za krotki. Ten przewod ktory mam teraz zostal w wyniku uderzenie w cos lekko zmiazdzony i tyle. Musze go wymienic i nie moge znalezc takiego. Pytalem czy od benzyny bedzie pasowal do wersji diesel, ale chyba tak.
seyfer - Nie Maj 15, 2011 10:46

jak chcesz wymienić na używkę to szukaj tylko z europejczyka. Angliki mają te końcówki w 2 stronę powyginane. Najprościej i najtaniej wyjdzie ci dorobienie nowego kawałka węża w jakimś zakładzie z co naprawiają węże hydrauliczne. Bawiłem się z tym tydzień temu i za zakucie nowego węża zapłaciłem raptem 50pln a nowe jest nowe
piterazim - Nie Maj 15, 2011 13:21

[quote="resort210"]nie rozumiem pytania. Ja nigdzie nie twierdze, ze jest za krotki. Ten przewod ktory mam teraz zostal w wyniku uderzenie w cos lekko zmiazdzony i tyle. [quote]

OK -myślałem że jest jakoś dziwnie nacięgnięty i się zgiął.
Chyba najlepiej będzie zakuć go od nowa