Zobacz temat - [MG ZR , R25 , R200] Szyberdach złożenie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR , R25 , R200] Szyberdach złożenie.

tuners - Sro Maj 18, 2011 21:17
Temat postu: [MG ZR , R25 , R200] Szyberdach złożenie.
Jakiś czas temu rozbierałem do przeczyszczenia, zabezpieczenia przed rdzą i wyciszenia sufitu cały szyberdach wszystko poszło ok poza jednym szczegółem zapomniałem włożyć jeden element którego teraz nie za bardzo mam jak bo po prostu nigdzie nie pasuje.

Jakby ktoś mógł dokładny opis najlepiej ze zdjęciami w których szynach ma być i z czym się poruszać i czy w ogóle ma się poruszać bardzo bym prosił w ravie jest on zaznaczony ale niezbyt dokładnie w którym miejscu być powinien.

Mam nadzieję że uda się wsadzić bez ściągania bo zakładanie w pojedynkę zajęło kilka godzin i trzeba użyć wszystkich kończyn( no może poza jedną :razz: )
Element ten jest podpisany jako numer 6

tomo63 - Sro Maj 18, 2011 21:43

Zdjęć nie mam, ale powiem krótko: bez zdjęcia podsufitki i wyjęcia szyberdachu się nie obejdzie.
W ubiegłym roku wyjmowałem szyber i mocowanie tej osłonki wiatrowej uniemożliwia jej włożenie po instalacji całego szyberdachu z tego co pamiętam.

tuners - Sro Maj 18, 2011 22:18

to może być nie ciekawie, ale z przydały by się zdjęcia jak jest założony żeby włożył później w dobre miejsce i żeby spełniało funkcję

podsufitkę i samą blachę szyberdachu mam ściągniętą został sam szyberdach ;/ będzie trzeba go wziąć chyba jak nowe clio w 6 chłopa ;d sam na te akrobacje jestem zbyt mało wygimnastykowany ;/

imejdz - Czw Maj 19, 2011 00:04

tuners napisał/a:
przydały by się zdjęcia jak jest założony


Mogę Ci podrzucić zdjęcia jak to u mnie wygląda, czy coś Ci to pomoże nie wiem ;)

tomo63 - Czw Maj 19, 2011 06:57

tuners, To jednak źle pamiętałem :oops: i wystarczy poluzować śruby szyberdachu, przesunąć go na maksa do tyłu i wsunąć mocowania tej owiewki a potem ją wcisnąć pod dach (ma tkie dwa ząbki z przodu, które mają zapobiegać jej wyskoczeniu) i potem ponownie ustawić szyber.
tuners - Czw Maj 19, 2011 19:49

ok thx jutro sprawdzę to :)