Zobacz temat - Rover 45 - prośba o opinie na temat tego ogłoszenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 45 - prośba o opinie na temat tego ogłoszenia

andrew9 - Czw Maj 19, 2011 23:44
Temat postu: Rover 45 - prośba o opinie na temat tego ogłoszenia
Witam,

Ogłoszenie wygląda tak, że dziwię się, że jeszcze nie jestem w drodze do Warszawy ;-)

Ale że kupowanie oczami zwykle marnie się kończy (a już zwłaszcza tylko na podstawie zdjęć) to byłbym wdzięczny jakby ktoś rzucił okiem i może coś wyłapał. Ale faktycznie tak 'wypasionego' ogłoszenia jeszcze nie widziałem :-) (a przeglądam oferty od 2-3 lat).

SUPER ROVER 45 2.0 V6 SKÓRA TEMPOMAT KLIMA ALU 16
http://allegro.pl/super-r...1619743235.html

Cytat:
Topowy Rover 45 2.0 V6 Steptronic - rzadko spotykana wersja, a zarazem najdroższa jaką wypuszczał producent. Piękna limuzyna, w ślicznym błękitnym kolorze. Silnik sześcio-cylindrowy, znany z większych modeli Rovera 75, charakteryzujący się dużą mocą 150 KM, w połączeniu z japońskim automatem Jatco, sprawia że jazda tym autem to czysta przyjemność.



Oryginalny niski przebieg 61 tyś km, auto zadbane, od 1 właściciela w kraju



Wyprodukowany w 2003 roku, w najbogatszej opcji wyposażenia: 4 x airbag, skórzaną tapicerkę, podgrzewane fotele, klimatyzację, system czujników cofania - tzw parktronic, spryskiwacze relfektorów, 4 elektryczne szyby, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, tempomat, oryginalne radio CD, drewnianie i chromowane wykończenia wnętrza, oryginalne dywaniki welurowe, piękne 16 calowe obręcze aluminiowe z oponami w bdb stanie i wiele innych...



Na dole strony wejście do galerii, gdzie znajdziecie Państwo 60 autentycznych, nieretuszowanych zdjęć oferowanego auta!


Rok produkcji (1900 - 2100): 2003
Przebieg (km): 61000
Pojemność silnika (cm3): 2000
Moc silnika (KM): 150
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rodzaj paliwa: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Liczba drzwi: 4/5
Kolor: Niebieski
Stan: Używany
Uszkodzony: Nie

Wyposażenie: ABS, Autoalarm, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Skórzana tapicerka, Radio+CD, Parktronic, Tempomat, Lakier metallic, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy,

Informacje dodatkowe: Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Zarejestrowany w Polsce,

Cena: 13 900,00 zł



Link do screena z aukcji (za duży na miniaturkę):
http://imageshack.us/phot...3/76681946.jpg/


I zdjęcie:


Uploaded with ImageShack.us

maziciel - Pią Maj 20, 2011 00:13

Auto raczej stoi w Ciechanowie :wink:
andrew9 - Pią Maj 20, 2011 07:52

No widzisz.. tak się zapatrzyłem, że nawet nie zwróciłem uwagi na miasto ;)
adamsky - Pią Maj 20, 2011 10:57

dzwoniłem już go tego gościa... Niestety auto elegancko jest poskładane po czołowym dzwonie... sam się na niego napaliłem i na tą sekwencyjną skrzynię... najpierw gość mówił że lekko uderzone było a potem przyznał że cały przód był robiony.
a co do ceny to niewiele zejdzie...

andrew9 - Nie Maj 22, 2011 16:56

Akurat na skrzyni mi nie zależało (wolę ręczną), ale reszta..

Ale mówisz, że kolejny rupieć ładnie opakowany? W sumie nie spodziewałem się niczego więcej, ale tak mi się spodobał, że miałem nadzieję, że może tym razem...

[ Dodano: Nie Maj 22, 2011 16:56 ]
A jak myślicie - jest szansa, że został on dobrze zrobiony i jest sens się nim interesować? Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby samochód faktycznie był bezwypadkowy, przebieg był autentyczny (a właśnie - na ile byście go ocenili?) i wszystko to, co piszą, było prawdą, ale rzadko (jeśli w ogóle) tak jest. Tak więc nie skreślałbym samochodu po wypadku, jeśli wiadomo, co było i jak zostało to zrobione.

Może ktoś miał okazję widzieć ten samochód?