Zobacz temat - [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45

sirus25 - Wto Maj 24, 2011 00:58
Temat postu: [Rover 45] Proszę o pomoc przy wstępnej ocenie - Rover 45
Samochód pojadę dokładniej obejrzeć najprawdopodobniej w środę.
Na co zwrócić uwagę? Może cosik już na pierwszy rzut oka nie wygląda dobrze?
Z góry dzięki za okazaną pomoc.

http://otomoto.pl/rover-4...-C19076553.html

adamsky - Wto Maj 24, 2011 01:21

przyjrzyj się tylnej klapie.. mam wrażenie że szpara po prawej stronie jest "nienaturalnie" zbyt duża... zwróć również uwagę na stopień zużycia wnętrza... boczek kierowcy przy uchwycie wydaje się również wytarty.. nie jak na 133kkm... generalnie auto w przyzwoitej cenie... brak zdjęć silnika.
pojedź, przejedź się, popatrz w papiery ;) poproś o VIN i o zdjęcia silnika ;)

sirus25 - Sro Maj 25, 2011 23:00

Samochód obejrzałem - totalne HAWNO - bite jak nic. Wycieki że pod autem nakapane świeżo olejem. Bez zagłębiania się w szczegóły - komisu NIE POLECAM!!
adamsky - Sro Maj 25, 2011 23:33

dziękuję dobranoc... :D
borek88 - Czw Maj 26, 2011 15:57

adamsky, a ty chcesz kupic druga 45'tke?
adamsky - Czw Maj 26, 2011 16:36

Cytat:
adamsky, a ty chcesz kupic druga 45'tke?

drugą ? raczej nie :)
myślałem o roszadzie, ale niestety muszę ten pomysł odwlec o kwartał...
a czemu pytasz ?;>

borek88 - Czw Maj 26, 2011 20:53

adamsky napisał/a:
myślałem o roszadzie

nie rozumie twojej wypowiedzi
tak pytam czy znudzil ci sie juz ten twoj roverek

NiceMan - Czw Maj 26, 2011 21:52

sirus25 napisał/a:
Samochód obejrzałem - totalne HAWNO - bite jak nic. Wycieki że pod autem nakapane świeżo olejem. Bez zagłębiania się w szczegóły - komisu NIE POLECAM!!


99% sprzedawanych w Polsce egzemplarzy jest bitych. Niemal niemożliwe w tym roczniku i w tych pieniądzach kupić coś niebitego. Tylko kwestia tego jak auto jest zrobione. Wycieki olejów itp to może być minimalny koszt. Ja zaryzykowałem i kupiłem właśnie 45 Bitą i do remontu. Ale wiem, że jak włożę trochę kasy to autko posłuży mi jeszcze parę lat. Generalnie średnia cena Roverów w dobrym stanie to ok 10K+ A te troszkę wychehłane to ok 8-9k

Powodzenia w SZUKANIU ;)

adamsky - Pią Maj 27, 2011 06:44

borek88 napisał/a:
nie rozumie twojej wypowiedzi
tak pytam czy znudzil ci sie juz ten twoj roverek

roszada to taki ruch w szachach... zamienił bym miejscami swojego R na "nowego" R :)
znudzić nie znudził ale brak mi paru rzeczy :)

borek88 - Pią Maj 27, 2011 12:52

chodzi o wypadkowosc czy wyposarzenie sam jestem przed dylematem czy robic czy zmieniac
bo wiem co mam pod wzgledem technicznym
a serce po prawie 200tys jest bardzo dobre mam nowe sprzeglo oleje najlepsze turbawka zdrowizna jak nowa itp a kupie i znow nie wiadomo
co a wyposazenie to brak mi tylko halogenow ktore pewnie doloze klimatronicu no i skory ktorej sam nie wiem czy chce
no i ciezko sprzedac dobrze auto do blacharki w przyzwoitej cenie a tak to zeobie sobie pod siebie na nowych znaczy nie klepanych czesciach i bedzie igla no i lakier caly moze odswieze
sam nie wiem co robic