Zobacz temat - [All] Radio, głośniki - pomoc w zakupie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [All] Radio, głośniki - pomoc w zakupie

NiceMan - Wto Maj 31, 2011 18:16
Temat postu: [All] Radio, głośniki - pomoc w zakupie
Witam
Z racji tego, że muszę sporo zrobić w swoim Roverku mam mały budżecik na radyjko i głośniki. Myślę koło 400-450 zł chcę wydać max do ostatecznie 500 to już max ile mogę wydać. Chce kupić je w Euro RTV ^^ nie będę rozpisywać się dla czego po protu całe AGD itp kupuje tam ;)
Radyjka do wyboru KLIK :)
Miło by było gdyby radio miało opcje MP3 ewentualnie dodatkowo jakiś czytnik USB ;)
Głośniki do wyboru KLIK :)
Głośniki montuje tylko w przednich drzwiach. Nie wiem ci z tymi koło lusterek.
Prosił bym o wybór zestawu pod R45 ;)

Dzięki za POMOC :) Stawiam duże piwo ;)

[ Dodano: Wto Maj 31, 2011 18:16 ]
Dalej aktualne ;)
Potrzebuje wybrać cokolwiek dobrego co będzie grać ;) Kompletnie zielony jestem w Audio ;/


Pozdro

Rowan - Wto Maj 31, 2011 18:31

NiceMan, jeśli chcesz, żeby fajnie grało, to zacznij od wygłuszenia :wink: Nawet taśmą dekarską. Wtedy każdy głośnik zagra o niebo lepiej...
michfra88 - Wto Maj 31, 2011 19:03

Lepiej dołóż 100 - 200 złotych i kup coś dobrego markowego, a nie jakiegoś Peiyinga.
Jeśli chodzi o radia do 400 złotych to polecam:

JVC KD-R511
Alpine 101RM
Clarion CZ201

A z głośników:
JBL GT5-652
HERTZ HSK 165
Kultowe Helix B 62C

VMatas - Wto Maj 31, 2011 19:03

Tak
NiceMan - Czw Cze 02, 2011 20:04

Witam
Głośniki kupie Hertza :) Tylko nie rozbierałem jeszcze tapicerki. Boje się, że mogą być za duże ;)

A radyjko chce kupić te:
http://www.euro.com.pl/ra...15ur.bhtml#opis


Pozdro

Daniel3123 - Pią Paź 23, 2015 14:57

Cześć. Mam w swoim Roverze 45 starego Blaupunkta na kasety. Planuje wymienić go w przyszłym tygodniu, bo radio jest zdezelowane, czasami niełączy etc.
Myślę poważnie nad zakupem Blaupunkta San Francisko 320. Czy moglibyście zerknąć na parametry tego sprzętu i ew. polecić je, albo zaproponować coś innego do 350-380zł?
Ponadto jak wyglądałaby sprawa z podłączeniem - musiałbym kupić jakieś złączki i kombinować z elektryką, czy tylko podłączyć i słuchać muzyki?