Zobacz temat - [R25 1.4] jak wyjac lub troche podniesc wskazowki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25 1.4] jak wyjac lub troche podniesc wskazowki

Sylwek - Sob Cze 18, 2011 17:29
Temat postu: [R25 1.4] jak wyjac lub troche podniesc wskazowki
Witam.otoz mam problem ze wskazowkami.kupilem nowe tarcze i wieksze wskazowki idzie latwo podniesc tak zeby tarcze przeszly ale mniejsze nie.jakis pomysl,sposob na nie? jeden zegar juz zniszczylem i teraz czekam na nowy z alegro.drugie pytanie czy wskazowki wroca na wlasciwa pozycje jak je podniose a potem wloze? Dziekuje
Firq - Sob Cze 18, 2011 17:48

najlepiej podważyć widelcem te małe i wskazówki nie wrócą na swoje miejsce same trzeba metoda prób i błędów ustawić je :)
leszczu - Sob Cze 18, 2011 20:57

Z tego co ludzie na forum piszą nie jest tak łatwo wyjąc te małe wskazówki, bo prawie zawsze konczy się złamaniem. :/
Krzysi3k - Sob Cze 18, 2011 21:54

Wskazówki małe są niewyjmowalne :!:
Rozebrałem całość i bolec nie wyjdzie za cholere...
Jedynie jak się da ściągnąć to samą wskazówkę z bolca, ale raczej Ci się to nie uda.
Wypal wskazówkę lutownicą i zmień na jakieś inne wskazówki ;)

Sylwek - Nie Cze 19, 2011 09:16

czyli rozumiem ze male wskazowki nawet o pare milimetrow do gory nie podniose? z ta lutownica to dobry pomysl jesli cos sie nie wymysli.
Krzysi3k - Nie Cze 19, 2011 09:56

Sylwek, lepiej nie kombinuj bo pourywasz :P
Sylwek - Nie Cze 19, 2011 10:38

kurde,jedna juz zlamalem od temperatury jak kombinowalem przy pierwszym zegarze.czekam na drugi.musze cos wymyslec bo mam fajne nowe tarcze z moman :)
Krzysi3k - Nie Cze 19, 2011 11:05

Sylwek, to od razu wsadź sobie podświetlane wskazówki jakieś ;)
A co do zegarów. Kup sobie najtańszy anglik i przełóż sam mały jeden wskaźnik. Odetnij nożyczkami swój rozwalony, odetnij od angoli dobry, wsadź, przykręć i tyle :)