Zobacz temat - ZDRADA
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - ZDRADA

jaro12 - Czw Cze 23, 2011 21:50
Temat postu: ZDRADA
Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie z elitarnego grona Rover'kowiczów.
Moje życie się skomplikowało (niektórzy wiedzą dlaczego). W związku z powyższym, z racji wielkiej potrzeby zastrzyku gotówki, mimo odrestaurowania Rovera pozbywam się go i przesiadam się na wdzięczne Daewoo Espero. Jest w rodzinie od samego początku i pomimo 350000 przebiegu nie wymaga żadnego starania o to, aby bezawaryjnie pokonywało kolejne kilometry.
Rover idzie w dobre ręce. Brat pokochał markę tak jak i ja, więc mam nadzieję, że cabrio poszło w dobre ręce. Możecie je spotkać w okolicach Krakowa (Myślenice).
Oczywiście klubowiczem zostaję :)
No chyba, Wy chcecie inaczej :p

kychu5 - Czw Cze 23, 2011 22:35

Puki co sam ujeżdżam Espero i jestem zadowolony jak by nie to że jest to 1.5+gaz i trochę go rdza je był by bardzo fajny pupo wóz :) A który rocznik i jaki silnik ?? Bardzo duży przebieg mój ma dopiero 190tyś a silnik już pije olej :/ tu masz fotkę mojego :D (wiem chwale się :P )

A i nie myślcie sobie że już nie mam Rovera :) Puki co to Tata nim śmiga a mi pozostaje wdzięczne Koreańskie wozidło :P

Harry - Czw Cze 23, 2011 23:14

a "ruda Grażyna" nie mlaszcze jak go wcina ?
TIGER - Czw Cze 23, 2011 23:43

jaro jak Cię spotkam to baty dostaniesz :strzela: :nonono: ;>
MaReK - Czw Cze 23, 2011 23:49

Jest szansa, jak się kychu5 do Zatora wybierze ;)
jaro12 - Pią Cze 24, 2011 07:07

kychu5 napisał/a:
A który rocznik i jaki silnik Bardzo duży przebieg mój ma dopiero 190tyś a silnik już pije olej


Rocznik jeden z ostatnich 97'. Oleju wogóle nie bierze. Po ostatniej wymianie serwisant dal mi 4 litry oleju gratis na dolewki i cały czas butla jeździ nie odpakowana. Ruda łapie, jak to w tych autach bywa obowiązkowe - nadkola i drzwi pasażera, ale w małych ilościach. To fajne, że autko od początku serwisowane w ASO, instalacja LPG zakładana przed kupnem.

[ Dodano: Pią Cze 24, 2011 07:07 ]
TIGER napisał/a:
jaro jak Cię spotkam to baty dostaniesz


Jak mnie dościgniesz :p (1,5 na gazie rwie asfalt :D )
A mogliśmy się spotkać, bo często robię trasę Kraków-Jarosław

kychu5 - Pią Cze 24, 2011 20:45

MaReK napisał/a:
Jest szansa, jak się kychu5 do Zatora wybierze ;)

Bardzo chętnie wpadnę :) A kiedy są dni Karpia ?? ?

szoso - Pią Cze 24, 2011 21:09

kychu5 napisał/a:
A kiedy są dni Karpia ?? ?

a co Ty od wczoraj na forum? :wink:
http://forum.roverki.eu/v...71e843df#635544

jaro12 - Nie Lip 10, 2011 11:12

A oto i moja bestia. Jakość zdjęcia beznadziejna, bo tylko telefonem robiona. Niestety nikt mi nie chce zdjęć porobić :sad:


Markzo - Wto Lip 19, 2011 00:45

jaro12 napisał/a:
Niestety nikt mi nie chce zdjęć porobić

daj cynka to CI ją obfoce ;)

truten23 - Czw Lip 28, 2011 01:22

Każdy orze, czym może ;D Ja męczę teraz hondę kolegi 3,2l :twisted: , bo mój klamocik się rozkraczył i chyba parę dni tak postoi... :sad:
maciej - Czw Lip 28, 2011 08:04

truten23 napisał/a:
Ja męczę teraz hondę kolegi 3,2l :twisted:

Legenda?
Mniam... ;) :D
To "prawie" jak R800. ;)

truten23 - Czw Lip 28, 2011 09:37

Legenda ;) Fajne autko ;P trzeba tylko uważać jak się przed silnikiem stoi, żeby w dolot nie wciągnęło :mrgreen:
No a mój klamocik narazie stoi i kwiczy, bomu się zębaty paseczek rozleciał... :sad: