Zobacz temat - [ROVER 600] Proszę oceńcie ten samochód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [ROVER 600] Proszę oceńcie ten samochód

mariuszpolec - Czw Cze 30, 2011 13:30
Temat postu: [ROVER 600] Proszę oceńcie ten samochód
r. 1997 przebieg 249 000 diesel
klimatyzacja nie sprawna (problem z elektryką)
skóra

cena 7,5 tyś

czy warto brać ten samochód?

czy 250 tyś to już aby nie za dużo, dodam że autem chcę zrobić ok 50tyś km, i nie wiem czy to dobry wybór...

[ Dodano: Czw Cze 30, 2011 13:30 ]
aha! w weekend jade go obejrzeć, na co pownienem zwrócić uwagę? słyszałem że ze skrzynią bywają problemy....

za jaką cenę pownienem brać w ciemno? 6 tyś? :)

dodam że przegląd ma do 14 lipca.....

Drool - Czw Cze 30, 2011 14:00

Podaj link do ogłoszenia bo bez tego niewiele da się powiedzieć....
mariuszpolec - Czw Cze 30, 2011 14:09

nie ma ogłoszenia na internecie.
Drool - Czw Cze 30, 2011 14:12

Bez fotek raczej nikt Ci nic nie powie na temat tego auta. Ewentualnie na co zwrócić uwagę przy oglądaniu. Może masz chociaż jakieś fotki?
kruszan - Czw Cze 30, 2011 15:35

bez fotek ciężko cokolwiek, generalnie jak silnik jest sprawny (tego nikt nie wie ;P ) to 250tys to jest nic :) bynajmniej nie bajeczne 160 lub 180tys :)
Bordos - Czw Cze 30, 2011 17:26

Kolego, jak nie masz daleko to obejrzyj to auto. Argument kolegi, iż przebieg 250 tys jest bardziej prawdopodobny jest moim zdaniem jak najbardziej trafiony. Chociaż i tak musisz zachować czujność.
mariuszpolec - Pią Lip 01, 2011 21:45
Temat postu: [ROVER 600] Proszę oceńcie ten samochód
http://allegro.pl/rover-6...1683021719.html

jest już ogłoszenie, dostałem link od sprzedawcy


co wy o tym sądzicie?

memphisto - Pią Lip 01, 2011 23:28

mariuszpolec, mnie się on podoba, wymiana foteli na inne i jest gitara. Fajny stan karoserii moim zdaniem i poza fotelami autko całkiem fajnie utrzymane :)

Nie wiem jak z trwałością skóry w R600 ale tutaj wygląda na mocno zużytą - 249kkm ? Nie wiem najlepiej niech ktoś co ma R600 się wypowie :)

W każdym razie fajnie utrzymany z zewnątrz - nie wiem jak mechanicznie ale z zewnątrz jest oki jak dla mnie :wink:

tomura83 - Sob Lip 02, 2011 00:54

brak oznaczeń z tyłu na klapie :P

edit: no i lampa tył nowsza prawa od lewej

nadkole tył prawe tez trochę dziwne chyba ze to jakiś refleks :)

memphisto - Sob Lip 02, 2011 00:57

tomura83 napisał/a:
brak oznaczeń z tyłu na klapie


Zazwyczaj jak ktoś przyciemnia wszystkie szyby (poza przednią) to takie oznaczenia zrywa :wink:

tronsek - Sob Lip 02, 2011 07:41

up
marthinez - Sob Lip 02, 2011 07:45

memphisto napisał/a:
Zazwyczaj jak ktoś przyciemnia wszystkie szyby (poza przednią) to takie oznaczenia zrywa
A co jak w tym przypadku przyciemnił tylko tylną? :razz:

Środek bardzo zajechany. Moj też na beżową skórę (trochę inny typ) oraz 223 tys km, ale w porównaniu z tą jest jak nowa.
W tym wypadku wydaje mi się po prostu, ze ktoś źle o nia dbał. Moze czyscił czymś inwazyjnym, bo nawet tylna kanapa wygląda kiepsko, a zazwyczaj ona się nie zużywa.

Zderzak przedni trochę źle spasowany, ale to tez norma jeśli był ściągany. Bardzo trudno jest go założyć poprawnie.
Tylny zderzak z prawej też coś niedomaga.
Hak - dla jednych plus, dla innych minus. Pamiętać należy, że to auto z Holandii.
Brak lewej zaślepki halogena.
Jedna poduszka oraz brak elektryki szyb tylnych.
Na tylnych prawych drzwiach małe wgniotki.
Prawe przednie nadkole coś wystaje.

Poza tym nic nie widzę i jeśli silnik chodzi jak należy to samochód warty jest tej ceny.
Mozna troche potargować na naprawę klimy. :grin:

mariuszpolec - Sob Lip 02, 2011 08:38

a gdyby tak udało mi się go łyknąć za 5,8tyś to chyba warto?
memphisto - Sob Lip 02, 2011 12:39

marthinez napisał/a:
A co jak w tym przypadku przyciemnił tylko tylną?


te konkretnie z aukcji ma wszystkie szyby ciemne poza przednią :wink:


mariuszpolec napisał/a:
a gdyby tak udało mi się go łyknąć za 5,8tyś to chyba warto?


uważam, że jak mechanicznie sprawny - to warto

[ Dodano: Sob Lip 02, 2011 12:39 ]
Zabawne choć jak tak teraz patrzę, to przednie na 100% przyciemnione, tylna przyciemniona na 100% tylna kierowcy przyciemniona a tylna pasażera nie jest przyciemniona.... strasznie dziwne.

Warto by się przyjrzeć podłużnicą może był bity w te drzwi..? Pierwsze widze tak dziwnie szyby przyciemnione :P i warto zapytać co się jej stało, że przyciemniona nie jest :wink:

Drool - Nie Lip 03, 2011 21:19

Na moje oko prezentuje się ładnie. Podejrzenie wzbudza jedynie ta szyba. Jeżeli mechanicznie sprawny i nie miał jakiegoś poważnego "dzwona" to oferta wygląda całkiem atrakcyjnie.
przemek199 - Pon Lip 04, 2011 22:08

Mój ma 245 tys km i skóry sa o niebo w lepszym stanie...powiedzialbym idealne w porownaniu do tego... poza tym raczej ok w koncu auto nie jest nowe... pozdro!
Mayson - Pon Lip 18, 2011 23:40

Kupiłeś go w końcu? ;]
karolj - Sro Lip 27, 2011 20:27

Hmm, auto po lifcie i nie ma poduszki pasażera? były takie egzemplarze?