Zobacz temat - [R200] Zamek klapy bagażnika.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Zamek klapy bagażnika.

Brisingr - Sob Lip 09, 2011 09:25
Temat postu: [R200] Zamek klapy bagażnika.
Problem polega na tym że kluczykiem którym otwieram/zamykam drzwi nie da się otworzyć/zamknąć tego zamka w klapie. Nie da się w ogóle przekręcić go w zamku. Podejrzewam że poprzedni właściciel zmienił zamek ale nie dostałem do niego klucza. Da się jakoś dorobić ten klucz do zamka na klapie ?
plemaster - Sob Lip 09, 2011 09:34

Pewnie miałeś dzwona z tyłu i cala klapa została wymieniona...Jak wyczytałem w innym poście to nie masz centralnego sprawnego....więc problem się lekki zrobił ;) ....Kiedyś na forum czytałem, że każdy dobry spec od zamków potrafi dorobić klucz do zamka...a czasem też da się dostosować zamek do klucza. Podobno kosztuje to jakieś 50 zł.
Brisingr - Nie Lip 10, 2011 09:27

No właśnie musiałem go zamknąć na amen poprzez wyciągnięcie linki idącej od przycisku na klapie do zamka. Obdzwoniłem kilku specjalistów i mówili że słyszeli o czymś takim ale oni tego się nie podejmą i żebym lepiej kupił zestaw zamków ze stacyjką.
plemaster - Nie Lip 10, 2011 09:36

Pfff też mi rozwiązanie....już lepiej obmyślić jakiś system otwierania od środka....a najlepiej to po prostu naprawić centralny....miejmy nadzieję że z tą nieseryjną centralką jakoś się da to zrobić....ja taką miałem w starej felicji i byłem bardzo zadowolony.....z 50m dało się zamknąć samochód.
Brisingr - Wto Lip 12, 2011 07:12

Nastawiłem się na kupno tego sterownika centralnego jednak. Zobaczymy co z tego wyjdzie ; )