Zobacz temat - Całkiem nowe audio Rover 200
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - Całkiem nowe audio Rover 200

svenson - Nie Lip 10, 2011 22:54
Temat postu: Całkiem nowe audio Rover 200
Cześć.
Jako, że spędzę z moim roverkiem raczej sporo czasu chciałem trochę w niego zainwestować.
Generalnie myślałem o kompletnej wymianie sprzętu audio. Nie na jakieś super high definition dolby surround ale coś przyzwoitego. Chcę, żeby to po prostu ładnie grało w środku (tuba wykluczona).

W zasadzie pomysł na przody już mam, mianowicie:
- Sony CDX-GT33U (jeśli macie lepsze pomysły w tej cenie to podrzucajcie, mnie się głównie podoba prosty design a nie wiem jak seria X-plod będzie grała z innymi głośnikami niż Sony)
- zestaw na przód HERTZ ESK-165

Nie mam bladego pojęcia co wrzucać na tył (pewnie też jakieś Hertz 13"). Oczywiście drzwi trzeba będzie wytłumić ale raczej jakąś matą wygłuszającą po 6pln (aż takim audiofilem nie jestem, żeby ładować maty po 300pln na 1 drzwi).

Jeszcze kwestia plastików. Auto swoja lata ma i plastikowe boczki (i nie tylko boczki) wesoło akompaniują podczas jazdy. Czy da się je w ogóle jakoś nie wiem sensowniej przymocować czy zużycie materiału i nic się z tym nie zrobi?

To na początek chyba tyle ;) Wszelkie pomysły chętnie rozważę :)

Shrekinho90 - Sro Lip 13, 2011 21:13

Radio bym widzial jakies JVC, Clarion badz Kenwood. Co do przodu to jesli nie bedzie wzmaka to bierz hekixy db. Do boczkow mozna wsadzic jakiejs gabki a w poblizu zatrzaskow/srubek przykleic taka pianke co sie kladzie pod panele.