Zobacz temat - Mam naklejkę klubową do oddania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Mam naklejkę klubową do oddania

mgen - Wto Lip 12, 2011 11:05
Temat postu: Mam naklejkę klubową do oddania
Witajcie

Robiłem garażowe porządki i znalazłem "wypaśną" nalepkę klubową. Nie wiem czy jeszcze takie macie - ta moja jest wypukła (gruba) pokryta przeźroczystym tworzywem.

Naklejkę oddam do rąk własnych chętnemu na terenie Kutna - wystarczy podjechać w umówione miejsce.

Kontakt na PW.
Mam nadzieję, że nie popełniłem strasznej gafy pisząc o tym właśnie tu...

MaReK - Wto Lip 12, 2011 13:13

Z tego wynika, że kiedyś byłeś Klubowiczem i została Ci się naklejka.
Ta żywiczna, wypukła naklejka z logiem klubu na kształt logo Rover'a jest naklejką Klubową i powinna znaleźć się na aucie klubowicza. To w teorii, bo w praktyce to ludzie sprzedają auta, one trafiają na złom, a tam np. klapa bagażnika trafia do innego rovera i zupełnie przypadkowy ktoś ma klapę bagażnika z naklejką klubową ;) To oczywiście taki najbardziej kolorowy przykład. Najprostszy to sprzedaż auta z naklejką.

mgen - Wto Lip 12, 2011 13:23

Dokładnie taka jak piszesz.

W moim przypadku ta teoria była zgodna z prawdą. Na tym forum nie pisałem, kilka postów popełniłem na usenetowym. Naklejki miałem dwie - jedna nadal jeździ na 216 którą sprzedałem w rodzinie no a druga znalazła się parę dni temu ;)

Rzeczywiście powinienem oddać raczej klubowiczowi. Ale może mam takich lokalnie, a jeszcze nie olejonych.

tuners - Wto Lip 12, 2011 20:47

a czy jest możliwość kupić takie naklejki osobno gdyż jedną mam na swoim ale chciałem też okleić autka firmowe gdyż często jeżdżąc nimi pozdrawiam ludzi i macham wizytówką ale jest słabo widoczna. A taka już rzuca się w oczy, ;) auta te to nie rovery lecz dostawczaki których jestem właścicielem dlatego pytam czy można ;)
MaReK - Wto Lip 12, 2011 22:21

tuners na pewno możesz wykorzystać te pod tablice, co do żywicznych, to nie wiem.