Zobacz temat - [R 200] problem z otworzeniem klapy bagażnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 200] problem z otworzeniem klapy bagażnika

noto_frugo - Sro Lip 20, 2011 21:09
Temat postu: [R 200] problem z otworzeniem klapy bagażnika
Witam serdecznie mam problem z otworzeniem bagażnika w swoim rowerku, kluczykiem niestety nie moge tego uczynić , gdyż poprzedni właściciel miał dzwona w tył i kluczyk nie pasuje. W samochodzie jest centralne ale po otworzeniu autka z pilota otwiera sie wszystko po za bagażnikiem..dodam tylko że mam nadpalone dwa bezpieczniki pod maska 50A i 80 A(2 pierwsze od dołu) czy to może być przyczyna tego??...ktoś wie z czym może być problem i jak go usunąc...z góry dzieki i pozdrawiam
Ciufa - Sro Lip 20, 2011 21:15

otwórz auto z pilota, sprawdź czy sie otwarł bagażnik, jeżeli nie to zamknij auto z pilota, otwórz auto z pilota, sprawdź czy sie bagażnik otworzył, jeżeli nie to zamknij auto z pilota .......... ;]
u mnie działa za około piątym razem :P

noto_frugo - Sro Lip 20, 2011 21:34

juz ten patent przerabiałem ale niestety nie chce puścić ;/
har0 - Czw Lip 21, 2011 09:12

zobacz czy wogóle dziala ci centralny w klapie bagażnika. słychać jak otwiera i zamyka. jeśli słychać że otwiera a mimo to nie mozesz otworzyć bagażnika to znaczy że zapadka w zamku coś nie domaga. Mam u siebie ten problem że czasem nie mogę otworzyć ( problem w samym zamku) - może psiknięcie WD pomoże
darek_wp - Czw Lip 21, 2011 21:49


Moderator darek_wp informuje

Uwaga! Ten temat zostanie usunięty jeśli autor nie poprawi jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, autor musi w pierwszym poście użyć funkcji