Zobacz temat - borek88 - IMITACJA MG ZS 160 iDT
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Nasze auta - borek88 - IMITACJA MG ZS 160 iDT

borek88 - Pią Lip 29, 2011 16:28
Temat postu: borek88 - IMITACJA MG ZS 160 iDT
Na początku gdy przyjechałem zimowym mroźnym popołudniem 24.01.10 wyglądał tak

przebieg był 165tys km

Robiłem wiele rzeczy przy aucie ale wymienię takie ciekawsze rzeczy

- chrom lusterka



- car audio

* przód Głosniki Hifonics ZEUS HZCX



* wzmacniacz Hifonics Recaro RX-8407

* subwoofer 2x Axton AW08 w obudowie z laminatu



* wygłuszenie drzwi matami APP



* zabudowa słupków





* okablowanie Dietz

* radio budzetowe JVC KD-G342

- Webasto Thermo Top E co poprawiło jazdę w chłodne dni o zdrowotności dla silnika przy mroźnych porankach już nie wspominam

- wtryski z Sdi

- zaślepione egr

- deCat

- zaślepiona odma

- filtr powietrza suchy Fujita 3"

- polerowanie felg





Niestety nie dawno auto miało przygodę i wyglądało tak




nie długo będzie wiele zmian i wiele zastanawiania jak i co zrobić...

czy to jest dobre miejsce na pytania techniczne dotyczące modów w moim aucie??

a tutaj foto dość kiepskie bo późno robione
jeszcze nie wszystko jest tak jak trzeba nie wszystko zrobione nie wszystko kupione a pewne rzeczy po prostu zpaprane
ale ciekawiej niż na początku



[ Dodano: Pią Lip 29, 2011 16:28 ]
lepsze fotki
wiem wiem brudny ale nie ma czasu cały czas cos robie przy nim albo mnie nie ma w domu






leszczu - Pią Lip 29, 2011 17:14

Jeśli chcesz znać moje zdanie, to listwy chrom na zderzakach i lusterka walnij pod kolor. Wtedy autko będzie :ok:
borek88 - Pią Lip 29, 2011 17:42

to jest zamierzone
listwy mam w garażu pod kolor lusterek nie dawałem do lakierowanie bo tu na bank zostaje chrom jak i na klamkach
jedyne to nie wiem czy wnęki pod tablice nie założyć całej pod kolor zamiast tej chromowo czarnej
no i wydech mam do zmiany bo tak to lipa wyglada

a w 1-szym poście dodaje foto 2-ej zapalniczki

Krzysi3k - Sob Lip 30, 2011 11:07

Fajne autko Borek :)
bociannielot - Sob Lip 30, 2011 12:26

borek88, oczywiście zakładasz znaczki MG? :wink:
borek88 - Sob Paź 22, 2011 10:49

bociannielot, nie zakładam klapa jest wygładzona jak i miejsce po znaczku na grillu
teraz mysle ze mogłem inaczej przerobic gril ale juz sobie odpuszczam

Krzysi3k, dzieki


szukam tylniej listwy lewej w chromie lewej do sedana
ma ktos
jesli ktos bedzie malował w kolor swoje to ja moge zaoferowac wymiane za taka z sciagnietym chromem czyli sam plastik ktory o wiele łatwiej bedzie pomalowac bo wystarczy podkład na plastik i juz malowanie własciwe
ze swojej strony moge pokryc obie wysyłki i w paczke jeszcze piwo wsadze jak bedzie w łądnym stanie

szukam tez zegarow mg zs idt anglik lub europa

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 10:47 ]
jest moc jest fan
dzisiejszy "DYPLOM" z hamowni
http://img59.imageshack.us/img59/887/img0824kq.jpg


By borek88a at 2011-10-22

wniosek przepływka zostaje

moc 110% procent moich maksymalnych oczekiwań
moment 100%
zmniejszyłbym troszkę ciśnienie ale trochę kopci a mniejsze ciśnienie będzie jeszcze większe kopcenie

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 10:49 ]
a i opis
test 1 z przepływka
test 2 z przed dawna na rozregulowanych wtryskach
test 3 bez przepływki

Krzysi3k - Sob Paź 22, 2011 11:37

To te mapy od Remiego czy jakie? :P
Raptile - Sob Paź 22, 2011 11:51

OMG !! ! KUPUJE iDT !!
borek88 - Sob Paź 22, 2011 12:23

Krzysi3k, tak

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 12:23 ]
kolektor dolotowy nie wyczyszczony bo nie dala rady odkręcić samego bez wydechowego

Raptile - Sob Paź 22, 2011 12:38

borek88, niema sensu czyszczenie kolektora dolotowego bo nic to mocy nie daje ;) chyba ze masz warstwe 2 cm szlamu :D

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 12:38 ]
Śmiem twierdzić ze na chwile obecną to najmocniejsze iDT w polsce z "udokumentowanym" Wykresem :brawo: Az dostałem 150% motywacji zeby kupic zr-a i zrobic to samo :)

borek88 - Sob Paź 22, 2011 12:43

Raptile napisał/a:
to najmocniejsze iDT w polsce
:hura:
Pływak - Sob Paź 22, 2011 15:56

No wreszcie jakiś sensowny wynik :brawo: Kurde jak bym wiedział, ze będziesz u goodhopa to bym podjechał zobaczyć R bo się nudzę od rana ;)
borek88 - Sob Paź 22, 2011 19:07

szkoda szkoda ze nie dałem znac na forum ale chciałem zrobic niespodzianke
powiem szczerze ze auto ma chyba u mnie dozywocie :fura: tylko odpukac zeby nie siadła pompa turbo sprzegło szrzynia czy inne wynalazki ktore nie lubie przesady

szoso - Sob Paź 22, 2011 19:22

borek88, ładnie ładnie :smile:
oby tylko podzespoły wytrzymały tą moc :wink:

Remigiusz - Sob Paź 22, 2011 21:52

Cos twój temat przespałem :razz: Podoba mi się spoiler i siatki w przodzie fajnie to zrobione :mrgreen: Chyba jednak pomyśle nad spoilerem :wink: Oraz pomysł z zapalniczka dobry, ale mi by się bardziej przydała w bagażniku :wink: CB mam na stale :wink:

Co do wykresu I'm quite impressed, jade teraz jak bede 26. na hamowanko i jestem ciekaw czy tyle samo wyciągnie czy więcej. A ty masz wolny wydech :?:

Chyba jednak szkoda zmieniać tej pompy na VP37 czy Vp21 :mrgreen: Padnie ale za ta moc warto w nią zainwestować znów :razz: Ja dziś swojego testowałem dałem kumpli się przejechać i mówił ze wrażenia super niż było na originale bo kiedyś nim śmigał :wink: Ale co teraz fajne jest do 200km/h się bez problemu rozpędza :razz:

I jednak z przeplwyka więcej mocy wyciąga :neutral: No cos teraz może będziecie chcieli moje emulatory przeplywki :mrgreen:

Ale shit 332Nm ładnie ładnie :mrgreen: Chyba już więcej mocy nie chcecie :mrgreen: Bo z większym Turbo GT20 VNt można uzyskać 178KM :mrgreen:

borek88 - Sob Paź 22, 2011 22:44

Remi55, ja wiecej nie chce opijam teraz wykres i prosze co tylko moge zeby podzespoły wytrzymały
dzieki auto tez mi sie podoba choc kolor bym znienił na niebieski mg ale cenowo mnie przerosło

Alexi - Sob Paź 22, 2011 22:54

Gratuluje wyniku ;-) Ponownie rzec mogę, że paski, łople i inne cuda niewidy z bundesrepublikofdojczland mogą się schować. Niech Moc i Moment będą z Tobą ;-)

http://w985.wrzuta.pl/aud..._-_diesel_power

Teraz tylko czekać aż 160 stuknie u Remiego ;-)

Raptile - Sob Paź 22, 2011 23:04

borek88, pomyśl nad fmic+de-pipe :D + końcówki wtrysków od ibizy 180 KM gwarantowane :P
Remigiusz - Sob Paź 22, 2011 23:45

Raptile, Ten FMIC to wątpię ze aż tyle doda :wink: Szkoda na to kasy moim zdaniem :wink: Większy Turbolag tylko :wink:

hehe.. zespoły dadzą rade tylko spokojnie ruszaj na 1. i 2. biegu bez palenie gumy :razz:

Jedyne co bym się zastanowił to wsadzić sobie teraz EGT i mieć na oku Temp. spalin :wink: Koszt ponad 350zl ale można zapobiec HGF jak temp wzrośnie powyzej 650°C :mrgreen: :wink:

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 23:45 ]
Aha i szkoda ze nie zrobiłeś testu na orig. filtrze powietrza :razz: Bylo by więcej oraz z wolnym wydechem :D

borek88 - Nie Paź 23, 2011 00:44

wydech to tylko brak kata bo końcówka przespawana z zs'a ani konia wiecej nie chce w tym silniku uzbieram na alfe 159 2.4 24v to bede myslał o mocy
Remigiusz - Nie Paź 23, 2011 01:56

borek88, :mrgreen: Ale mam inne pytanie do ciebie te siatki w masce są orig od MG czy jakieś inne ?? A rozumiem ze sam grill na maskę od MG pasuje P&P :?: A spoiler do jest MG'sowksi :?:

[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 00:56 ]
Ja się ciesze ze dokonałem dobrego zakupu i mamy wszyscy z tego radość w jeździe :wink:

[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 01:56 ]
Aha i co do skrzyni, to skrzynia oraz sprzęgło daje rade do 339Nm tam leży jego granica niebezpieczna :mrgreen:

Markzo - Nie Paź 23, 2011 02:45

konkret wynik, gratki!
Pływak - Nie Paź 23, 2011 11:27

borek88 napisał/a:
alfe 159 2.4 24v to bede myslał o mocy


Ta alfa ma 5 garów czyli gdyby miała 24 zawory to wychodzi po 4,8 zawora na cylinder :rotfl:

Tak poważnie to jeśli zmieniłeś grill to poszedł bym dalej i zlikwidował pozostałe chromy imo nijak to teraz pasuje do całości no i felga ta wygląda nieciekawie szukał bym czegoś w minimum 17 calach :ok:

borek88 - Nie Paź 23, 2011 11:46

Remigiusz napisał/a:
ruszaj na 1. i 2. biegu bez palenie gumy

powiem szczerze ze na 2biegu potrafi mielić koła ale nie zawsze może to zależne od nawierzchni

Cytat:
Aha i szkoda ze nie zrobiłeś testu na orig. filtrze powietrza :razz: Bylo by więce

mam rozumieć ze stożek ujmuje mocy??

Remigiusz napisał/a:
te siatki w masce są orig od MG czy jakieś inne ?? A rozumiem ze sam grill na maskę od MG pasuje P&P

siatki od mg zs
maska w zs a 45 czy to przed czy po lifcie była cały czas taka sama i każdy gril można przełożyć p&p

Remigiusz napisał/a:
A spoiler do jest MG'sowksi :?:

tak ale klape tez kładłem od mg bo juz miała otwory na spojler ładnie i nie musiałem sie meczyc z mierzeniem i wierceniem

Markzo napisał/a:
konkret wynik, gratki!

dzieki


mysle ze te modyfikacje w zr idt moga sprawic ze zr160 czy zs180 moga miec problemy w starciu z takim autem
głowne ograniczenie to chyba predkosc max bo skrzynia konczy sie przy 205-215km/h

[ Dodano: Nie Paź 23, 2011 11:46 ]
Pływak napisał/a:
borek88 napisał/a:
alfe 159 2.4 24v to bede myslał o mocy


Ta alfa ma 5 garów czyli gdyby miała 24 zawory to wychodzi po 4,8 zawora na cylinder :rotfl:

masz racje wczoraj nie myślałem racjonalnie jest to silnik 2.4l z 20zaworami

Pływak napisał/a:
Tak poważnie to jeśli zmieniłeś grill to poszedł bym dalej i zlikwidował pozostałe chromy imo nijak to teraz pasuje do całości

celowo zostawiłem chromy na listwach klamkach i lusterkach no i blendzie

Pływak napisał/a:
felga ta wygląda nieciekawie szukał bym czegoś w minimum 17 calach :ok:

wiem ze to wymaga 17" oglądałem tez 18" chromy po jedne byłem ale made in china i zakręcony właściciel gubiący się w zeznaniach mnie zniechęcił
teraz na alledrogo są fajnie ale też 18 i nie wiem czy to nie za duzo na nasze drogi i do tego auta
http://moto.allegro.pl/al...1873169567.html

Pływak - Nie Paź 23, 2011 11:53

Pomijając, ze moim zdaniem te felgi z linka są "trochę" cyrkowe to ja śmigam od początku sezonu na 18" w Alfie bez jakichkolwiek problemów, a to, ze na naszych drogach się nie da na takich jeździć to bajka opowiadana przez tych co całe życie na 14" śmigają :lol:

P.S Nie zapomnij, ze do dużej felgi obniżony zawias jest obowiązkowy inaczej będzie wyglądać jak SUV ;)

P.S 2 jak kupujesz duże fele z oponami dokładnie zwróć uwagę na opony te z linka wyżej już wyglądają biednie, a komplet choćby Nankangów to jest jakieś 1500-1600zł

Remigiusz - Nie Paź 23, 2011 12:59

Tak stożek ujmuje moc niestety :wink: Nie duzo ale jednak jak sie nie ma FMIC :roll: Takie trochę kolo zamknięte :wink:

Aha wszystko jasne co do siatek i grillów :wink: Wiem mi nawet na 3. biegu potrafi zamielic jak za szybko jadę z ronda na 3. biegu :razz:

borek88 - Nie Paź 23, 2011 13:07

Pływak napisał/a:
P.S Nie zapomnij, ze do dużej felgi obniżony zawias jest obowiązkowy inaczej będzie wyglądać jak SUV ;)

mam obniżone trochę i mocno utwardzone. obniżyć może i by się jeszcze ciut przydało ale dla mnie i tak już jest za twardo;/ a 18 na niskim profilu dołożą wstrząsy

Pływak napisał/a:
jak kupujesz duże fele z oponami dokładnie zwróć uwagę na opony te z linka wyżej już wyglądają biednie, a komplet choćby Nankangów to jest jakieś 1500-1600zł

czasami można spotkać nówki na alledrogo w cenie miedzy 250-350 rożnych mi nie znanych marek ale nie wiem czy to się nadaje wogole

Pływak napisał/a:
Pomijając, ze moim zdaniem te felgi z linka są "trochę" cyrkowe

dawniej byłem ogladac takie
http://forum.roverki.eu/v...p=538918#538918

Pływak - Nie Paź 23, 2011 13:45

Cytat:

celowo zostawiłem chromy na listwach klamkach i lusterkach no i blendzie

Jak chcesz chromy to ja bym wrócił do ori grilla mi osobiści przerabianie R montując elementy z MG nie podchodzi mamy mase pseudo ZR'ów a teraz powoli zaczyna się robienie pseudo ZS'ów, a tak naprawde najlepiej wygladała by seria z nisżym zawiasem i ładną felgą o ale to tylko moje zdanie ;)

borek88 napisał/a:

mam obniżone trochę i mocno utwardzone. obniżyć może i by się jeszcze ciut przydało ale dla mnie i tak już jest za twardo;/ a 18 na niskim profilu dołożą wstrząsy

Te ostatnie foty z pierwszego postu to już po tym obniżeniu?

Cytat:

dawniej byłem ogladac takie

Ja bym szukał normalnej felgi z małym polerowanym rantem takie chromy mi się od razu kojarzą z hamburgerami i pimp maj rajd ;)
Np. coś takiego z polerowanym rantem http://www.zeckhausen.com.../bbs_18inch.jpg

tronsek - Nie Paź 23, 2011 13:59

Pływak napisał/a:
powoli zaczyna się robienie pseudo ZS'ów, a tak naprawde najlepiej wygladała by seria z nisżym zawiasem i ładną felgą o ale to tylko moje zdanie
i moje również. Jak już przerabiać na ZS'a to kompleksowo i z zewnątrz i wewnątrz.
borek88 - Nie Paź 23, 2011 14:06

tronsek napisał/a:
Pływak napisał/a:
powoli zaczyna się robienie pseudo ZS'ów, a tak naprawde najlepiej wygladała by seria z nisżym zawiasem i ładną felgą o ale to tylko moje zdanie
i moje również. Jak już przerabiać na ZS'a to kompleksowo i z zewnątrz i wewnątrz.


wewnątrz mam kompleksowo prócz zegarów bo nie mogę dostać odpowiednich

Pływak napisał/a:
Te ostatnie foty z pierwszego postu to już po tym obniżeniu?

tak to jest zaiwecha z zs'a obnizyło to tylko 2-3cm jak mierzyłem ale utwardziło kolosalnie;/

Markzo - Nie Paź 23, 2011 14:10

a widział go ktoś z Was na żywo? oglądałem go na zlocie i bardzo mi się podoba :ok: i te chromy pasują i felgi, jak dla mnie jak najbardziej fajne autko ;)
Pływak - Nie Paź 23, 2011 14:33

Hmm to trzeba widzieć na żywo żeby oceniać? W takim razie ten dział nie ma sensu bo większość tu po fotkach ocenia :razz:
Raptile - Pon Paź 24, 2011 09:50

borek88, nagraj jakis filmik jak to jedzie i jak kopci :D
borek88 - Pon Lis 07, 2011 22:11

Raptile, tu mam z hamowni taki krótki ale niestety kalkulatorem
http://www.youtube.com/watch?v=w8apmqdy3XY

Firq - Sob Lis 19, 2011 18:18

borek88 napisał,
Cytat:
powiem szczerze ze na 2biegu potrafi mielić koła ale nie zawsze może to zależne od nawierzchni

2 razu sie zdarzyło ze ktoś na światłach przegazówki walił koło mnie to wtedy wrzucam 2 bieg do 70 paczek wrzucam 3 i juz gościa nie ma :) mrugne awaryjkami i cześć :) w przyszłym miesiącu wybieram sie tez na hamownie :)
borek88 Gratulacje wykresu :)

borek88 - Sob Lis 19, 2011 19:07

Firq, a jak u ciebie znosi to wszystko sprzęgło??
jechałeś całym składem po zabawach w mapy oraz wtryski i wyprzedzałeś na 5biegu??
ślizga się przy gwałtownym depnięciu w gaz??

Jugol - Sob Lis 19, 2011 22:48

borek szacun za całokształt :brawo: :ok: , sorki, że tak późno, ale jakoś umknął mi ten temat :głupek2:
Firq - Nie Lis 20, 2011 15:20

po zabiegach sprzegło znosi to nawet dobrze :) przy wyprzedzaniu jeszcze mi sie nie zdarzyło żebym musiał bieg zredukować na 4 :) kiedyś jak deszcze padał to na 4 biegu jak wyprzedzałem mi przyczepność stracił wiec trzeba zapomnieć o wyprzedzaniu zimą raczej :D jak tak przeglądam forum dochodzę do wniosku ze w Polsce nie będzie słabego IDT :)
Alexi - Nie Lis 20, 2011 16:11

To my chyba z borkiem tylko mamy problem ze sprzęgłem ;/

Firq, nam nie chodzi o to czy trzeba redukować czy nie tylko przy gazie w podłogę ma się uczucie jakby koła mieliły.

Firq - Nie Lis 20, 2011 16:42

nie mam takiego odczucia
Alexi - Nie Lis 20, 2011 17:53

To ja pojecia nie mam co macie wy z Remim czego nie mamy my ze wam sie nie slizga :)
borek88 - Nie Lis 20, 2011 19:28

w zr'ce wierze bo pewnie z 200kg jest lżejsza

[ Dodano: Nie Lis 20, 2011 19:07 ]
filmik z prawie max prędkością
http://www.youtube.com/watch?v=6wq_ikSu2Bk



[ Dodano: Nie Lis 20, 2011 19:28 ]

By borek88a at 2011-11-20

Firq - Nie Lis 20, 2011 21:46

papa faluje jak sie patrzy na filmik :D
Alexi - Nie Lis 20, 2011 22:39

O kurde filmik ostry :D mało brakuje żeby zamknąć licznik :D :ok: :ok:
borek88 - Nie Lis 20, 2011 22:46

do zamknięcia jeszcze 20pare km brakowało ale co by z mocą nie robić to ta skrzynia nie pozwoli zamknąć licznika
bociannielot - Pon Lis 21, 2011 11:14

borek88, haha na niemieckiej autostradzie :grin: a z GPS-em sprawdzałeś ile to v-max wychodzi? :smile:
borek88 - Pon Lis 21, 2011 15:41

bociannielot napisał/a:
z GPS-em sprawdzałeś ile to v-max wychodzi? :smile:

nie
bociannielot napisał/a:
haha na niemieckiej autostradzie :grin:

nic w tym dziwnego w końcu u nas tak nie można więc do sąsiadów trzeba jeździć

Alexi - Wto Lis 22, 2011 21:38

Borek zobacz co będzie się działo jak skręcisz turbinę do poprzednich ustawień czyli 0,8 - 0,9 bara. Ja skręciłem i teraz jedyne czym mieli to koła ;-) Zobaczymy jak będzie z kompletem w aucie.

[ Dodano: Wto Lis 22, 2011 21:38 ]
A bo sprawdzałem na 0,6 to samochód rusza i przyśpiesza gorzej niż polonez :D

borek88 - Wto Lis 22, 2011 22:13

alexi napisał/a:
0,8 - 0,9 bara.

kopcenie pewnie ci też jeszcze bardziej diametralnie poszło
czekam na testy w 5osob
weź tylko jakiś byków
ewentualnie wrzuć coś jeszcze ciężkiego do bagażnika

Alexi - Wto Lis 22, 2011 22:16

Nie nie wzrosło. W sumie nigdy strasznie nie kopciło chyba że na zimnym silniku lub zaraz po wymianie wtryskiwaczy.
borek88 - Wto Lis 22, 2011 22:36

alexi, a test kiedy robisz??
Alexi - Wto Lis 22, 2011 22:53

Najlepiej by było narysować wykres. Ale bateria w moim lapku umiera. Wtedy by było widać Ciśnienie obroty i prędkość. A na telefonie nie zapisują się dane niestety :/ . Postaram się jak najszybciej.
borek88 - Wto Lis 22, 2011 22:57

chodzi mi o test z obciążeniem
Remigiusz - Sro Lis 23, 2011 14:01

borek88, Ładnie idzie ładnie :D szkoda ze nie ma jeszcze danych z GPS :wink: Ale kurcze u ciebie cicho w aucie u mnie to szum potężny jest wiatru przy takich prędkościach :D
greg-si - Sro Lis 23, 2011 15:27

A może skoro sprzęgło jest dość nowe sprawdzić czy układ wysprzęglania działa poprawnie. Sam sporo się namęczyłem ze ślizgającym sprzęgłem (fakt silnik i skrzynia to inna bajka).
U mnie dopiero wymiana wysprzęglika poskutkowała.

borek88 - Sro Lis 23, 2011 15:36

u mnie też jest nie do wytrzymania i do tego buczący silnik.
przewoził mnie ostatnio eMdzik swoim zs 180 i tam mi się podoba że słychać z wydechu V6 a nie wycie silnika
uwielbiam diesla ale dźwięku benzynce tym bardziej V6 nie dorówna

[ Dodano: Sro Lis 23, 2011 15:36 ]
Cytat:
U mnie dopiero wymiana wysprzęglika poskutkowała.

no ale wysprzęglik jak sama nazwa wskazuje rozłącza sprzęgło więc nie wiem czy to może być przyczyną
prędzej ciężko pracująca łapa może być przyczyną ale może się mylę

greg-si - Sro Lis 23, 2011 18:52

Cytat:
no ale wysprzęglik jak sama nazwa wskazuje rozłącza sprzęgło więc nie wiem czy to może być przyczyną

Może.
W skrócie to sprzęgło minimalnie było wciśnięte cały czas. Podczas normalnej jazdy czasem tylko się ślizgało na 4 i 5. Po zmianie ponad pół roku nie zaglądałem i nie udało się uślizgnąć sprzęgła.

borek88 - Sro Lis 23, 2011 19:03

no to raczej łapę miałeś przytarta, a smarowałeś też wtedy łapę??
greg-si - Sro Lis 23, 2011 20:03

borek88, łapa tak lekko chodzi że dziecko by ją ruszyło (oczywiście na skoku jałowym).
borek88 - Sro Lis 23, 2011 21:37

dziwna sprawa to co ten wysprzęglik robił nie tak??
nie cofał się do końca??

greg-si - Sro Lis 23, 2011 22:55

borek88 napisał/a:
nie cofał się do końca??

Na to by wyglądało. Zmieniłem wysprzęglik i wszystko działa prawidłowo.