Zobacz temat - [MGF] pompowanie zawieszenia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] pompowanie zawieszenia

Maciek - Pon Sie 01, 2011 09:00
Temat postu: [MGF] pompowanie zawieszenia
Witam, jestem z Sandomierza. Gdzie najbliżej można dopompować zawieszenie?
practicator - Pon Sie 01, 2011 14:52

Najbliżej Iłża - u lukasz07. Masz do niego tylko 80 km.
lukasz07 - Czw Sie 04, 2011 18:57

Krzychu Iłża to Mad a nie ja :)
Maxiking - Nie Sie 07, 2011 20:45

Ktoś z wlkp pompuje??
Mad - Nie Sie 07, 2011 21:30

z sandomierza leć do Tomiego z Pilzna
remess - Pon Maj 13, 2013 12:13

A ja szukam popowania w pobliżu Ustronia, na Śląsku
remess

dajekbmw - Sob Cze 29, 2013 20:52
Temat postu: Pompowanie zawieszenia mgf
Witam ,podpinam sie pod prosbe,potrzebuje napompowac mgfa 2001r w przyszlym tygodniu bede tj 05.lipiec 2013 w okolicy Sieradza ,a jak odbiore samochod od kolegi to jade juz do siebie do Sosnowca woj Slaskie .Gdzie w tym czasie najblizej moge podleciec i na miejscu bo nie mam jak zostawic samochodu na dluzej i dopompowac wszystkie poduchy,
Pozdrawiam. :)

remess - Pon Lip 01, 2013 09:29
Temat postu: MGF
Witaj
Nie wiem czy dotarła do Ciebie poprzednia odpowiedź. W każdym razie mam popmpę do MG kupioną w Anglii i oryginalny płyn. Pompowanie mojejgo ok. Syn ma również MGF i może Ci pomóc. Mieszka w Żorach.
kontakt
de@ekobud.org.pl
remess

Grubomir - Pon Lip 15, 2013 20:57

Prosiłbym o małe odświeżenie tematu. Jestem ze śląska, a ściślej mówiąc z Sosnowca. Gdzie najbliżej mógłbym dopompować sobie zawieszenie w swoim MG F-ie? Prosiłbym o ewentualne nadesłanie kontaktu telefonicznego na PW.
remess - Wto Lip 16, 2013 07:43
Temat postu: MGF zawieszenie, pompowanie
W zakresie pompowania sprawa jest prosta gdy się ma sprzęt. Ja sprowadziłem z Anglii i załatwiłem problem we własnym zakresie.
Co do elementów zawieszenia, to wszystkie sworznie i przeguby są do wymiany i do kupienia za niewielkie pieniądze. W kilku posiadanych MG wymieniałem bez problemu.\remess

[ Dodano: Wto Lip 16, 2013 07:43 ]
Jeżeli ma się sprzęt, to pompowanie nie jest problemem. Ja kupiłem na eBayu pompę i płyn. Skutek bardzo dobry.
remess