Zobacz temat - [MG ZR 2.0 TD] Proszę o kilka porad, sztywny pedał gazu.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 2.0 TD] Proszę o kilka porad, sztywny pedał gazu.

Kacperroone - Nie Sie 14, 2011 18:38
Temat postu: [MG ZR 2.0 TD] Proszę o kilka porad, sztywny pedał gazu.
Witam!

Potrzebuję pomocy i kilku porad po zakupie MG :)

1. Mam strasznie sztywny (twardy) pedał gazu, czy da się coś z tym zrobić i co może za to odpowiadać?

2. Czy klubowicze ze stolicy mogą mi polecić jakieś warsztaty gdzie się znają na MG i dobrze je naprawią, wymienią rozrząd itp.?

Dziękuję za odp. i pozdrawiam! :)

maniaq - Nie Sie 14, 2011 20:05

za sztywny pedal gazu moze odpowiadac, sprezyna, linka... lub cos innego.

Podjedz na spota chlopaki obejrza i pomoga, jak trafisz dobrze to na spocie bedzie Mariusz- roverkowy doktor, z ktorym sie umowisz na robote rozrzadu, a czesci od tomiego-tomateam- mozesz kupic, tez zaglada na spoty :)

Ja sie pojawie dopiero we wrzesniu jakos na spocie. Napisz cos wiecje jaki model , kolor ...

Powodzenia ;)

Kacperroone - Pon Sie 15, 2011 12:35

Model MG Zr 2.0 diesel 113km 04 rok :) Kolorek taki szary metallic :mrgreen: Na spota chętnie podjadę, tylko muszę obczaić kiedy się zjeżdżają roverkowi maniacy :grin:

[ Dodano: Pon Sie 15, 2011 12:35 ]
A możecie mi powiedzieć jakim olejem go zalać? Bo będę wymieniał olej i nie mam pojęcia jaki był... Macie jakieś rady?

Pozdrawiam

PTE - Wto Sie 16, 2011 09:55

Kacperroone napisał/a:
A możecie mi powiedzieć jakim olejem go zalać? Bo będę wymieniał olej i nie mam pojęcia jaki był... Macie jakieś rady?


Jedno z najczęściej powtarzających się pytań. Sam możesz to sprawdzić, używając opcji "szukaj". Pierwszy temat z brzegu.

Kacperroone - Wto Sie 16, 2011 13:17

tak zrobiłem i chyba najodpowiedniejszy będzie półsyntetyk Valvoline Maxlife 10W40 :wink: