Zobacz temat - [R75] Nawigacja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Nawigacja

Beforeyou - Pon Sie 15, 2011 13:08
Temat postu: [R75] Nawigacja
Witam mam problem z nawigacją do rovera 75. problem tkwi w tym, że żadne kopie zapasowe map nie działają. Płyta którą nagrałem poprzez magic Iso z najmniejsza prędkością tak jak polecali mi znajomi zaraz po włożeniu jej do nawigacji wysuwa się.

Proszę o pomoc gdyż niedługo wyjeżdżam na wakacje.

skrzypol - Wto Sie 16, 2011 20:57

...zapewne to nie bedzie pomocna odpowiedz, ale u mnie niestety jest to samo. Jak wloze plyte to mysli i mysli po czym albo ja wywali albo zostaje w srodku i nic sie nie dzieje, tez nagrywalemn roznymi programami i predkosciami i (mam przenosna nawigacje) w koncu dalem sobie spokoj. Jak ci sie w koncu uda ja ruszyc to napisz jak to zrobiles...
Aragorn - Wto Sie 16, 2011 21:35
Temat postu: Re: [R75] Nawigacja
Beforeyou napisał/a:
Witam mam problem z nawigacją do rovera 75. problem tkwi w tym, że żadne kopie zapasowe map nie działają. Płyta którą nagrałem poprzez magic Iso z najmniejsza prędkością tak jak polecali mi znajomi zaraz po włożeniu jej do nawigacji wysuwa się.

Proszę o pomoc gdyż niedługo wyjeżdżam na wakacje.


...jest szansa że pomoże płyta czyszcząca do nagrywarek i odtwarzaczy CD i DVD, u mnie raz chodziła nawigacja a raz nie, po wyczyszczeniu napędu chodzi od 2 lat bez najmniejszego problemu
...oczywiście napęd będzie wypluwał płytę czyszczącą, ale za każdym załadowaniem jej do napędu płyta zrobi kilka obrotów i coś tam zbierze kurzu
...a co do nagrywania to koniecznie na markowej płycie CD (Sony, TDK)

marynabiala - Sro Sie 17, 2011 22:25
Temat postu: Re: [R75] Nawigacja
Ja wgrywalem programem imgburn x4 i dziala . A najlepiej jak sie ma orginal to jest sie pewien czy czytnik czy plytka zle nagrana . Tak samo tym programem wgrywalem menu PL i lektora PL i dziala . Jak sie odlaczy aku to wskoczy na niemiecki , trzeba tylko w menu ustawic angielski i automatycznie mamy PL , Mam czytnik zaznaczam MK3 BMW , na Roverowskim nie mozna
gorion103 - Sro Sie 17, 2011 22:33

A co jeśli mi oryginalnej płyty nie chce czytać?

wyczyścic napęd i nagrac od nowa na x4?