Zobacz temat - r200 14 8v tlumik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning mechaniczny - r200 14 8v tlumik

sekns - Wto Sie 16, 2011 00:57
Temat postu: r200 14 8v tlumik
Witam rozlecial mi sie wydech a dokladnie ta plecionka za kolektorem i teraz chcialbym zrobic cos zeby autko moze odrobine lepiej jezdzilo wywale katalizator (tylko co za niego wstawic) i ten srodkowy tlumik myslalem jeszcze zeby wybebeszyc ostatni tlumik ale w tedy bedzie ryczal a tego nie chce moze ktos ma jakies pomysly lub robil cos takiego prosze o porady
Adrian - Wto Sie 16, 2011 08:54

sekns napisał/a:
chcialbym zrobic cos zeby autko moze odrobine lepiej jezdzilo

sekns napisał/a:
moze ktos ma jakies pomysly

Zmień silnik na 16v. Z 8v wyścigówki nie zrobisz.

leszczu - Wto Sie 16, 2011 14:42

Zmień tą plecionkę i tyle, nic tam więcej nie przerabiaj, bo to i tak nic nie da. :wink:
sekns - Wto Sie 16, 2011 19:00

Chodzi o to ze silnika nie wymienie bo z autem dostalem drugi silnik na czesci taki sam wiec nie oplaca mi sie kupowac trzeciego a w tej plecionce zrobila sie dziura z tego co wiem katalizator jest tam od nowosci wiec moze byc pozatykany czy cos
leszczu - Sro Sie 17, 2011 18:28

sekns napisał/a:
z tego co wiem katalizator jest tam od nowosci wiec moze byc pozatykany czy cos

A czujesz jakiś spadek mocy ??

bonus89 - Sro Sie 17, 2011 19:47

sekns napisał/a:
w tej plecionce zrobila sie dziura z tego co wiem katalizator jest tam od nowosci wiec moze byc pozatykany czy cos

Ja miałem z 8v na początku od nowości i w tym roku wybebeszyłem, co pogorszyło drastycznie osiągi a głośność w aucie jest 3x większa. Zmień plecionke dobrze wstaw i zostaw serie, tak będzie dla Ciebie i tego auta najlepiej. A najlepszym tuningiem mechanicznym 8 zaworówki jest zmiana na 16 :P

sekns - Czw Sie 18, 2011 11:12

Myslalem o czyms takim http://sklep.mdcarbon.pl/...ora-p-1511.html a spadek mocy jest od kad go kupilem bo ponad rok stal po kolei wymieniam wszystko filtry olej swiece kable kopulke palec krokowca sonde i nic nie pomaga przeczytalem juz chyba wszystkie tematy o braku mocy spadkach itd tzn to nie jest tak ze nie ma mocy czasem lapie mula i tak jak by sie bal gorek