Zobacz temat - [R200] bezpiecznik wycieraczek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] bezpiecznik wycieraczek

pawel.o83 - Wto Sie 16, 2011 10:12
Temat postu: [R200] bezpiecznik wycieraczek
Witam wszystkich.
proszę o pomoc gdyż mam problem z wycieraczkami przednimi tzn pali sie bezpiecznik od wycieraczek i przez to nie działają, jaka moze być przyczyna?
w sobote jadąc autkiem włączyłem wycieraczki i po kilku minutach wycieraczki przyblokowało i spalich sie bezpiecznik. za każdym razem jak wkładałem nowy bezpiecznik palił sie przy wkładaniu i to bez znaczenia czy przy włączonych/wyłaczonych(pokrętło wycieraczek)wycieraczkach!co moze byc nie tak? pytam gdyż nie widziałem w innych postach takiego problemu.
pozdrawiam

Raptile - Wto Sie 16, 2011 10:19

Blaszka parkowa w silniczku wycieraczek rozbierz silniczek i trzeba je bardziej odgiać i dac troche cyny na końce
pawel.o83 - Wto Sie 16, 2011 10:26

Raptile napisał/a:
Blaszka parkowa w silniczku wycieraczek rozbierz silniczek i trzeba je bardziej odgiać i dac troche cyny na końce

ta blaszka znajduje sie w silniczku(walec)czy w tej małej puszeczce odchodzącej od silniczka, w której znajduje sie mechanizm?

Raptile - Wto Sie 16, 2011 10:43

musisz wyjac silniczek i ściągnąć pokrywkę ona jest na nitach. Pod pokrywką masz tak jakby ślimak a na pokrywce te blaszki. Samego silniczka nie rozbierasz tylko tak jakby ten mechanizm
pawel.o83 - Wto Sie 16, 2011 11:34

oki, juz działa. pogrzebałem przy silniczku, wyczyściłem go idp.
można zamknąć
pozdrawiam