Zobacz temat - [R620] Instalacja silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Instalacja silnika

mirus1205 - Wto Sie 23, 2011 16:29
Temat postu: [R620] Instalacja silnika
witam.Mam problem z moim roverem 620 di,1-mianowicie falują mi obroty jak zimny i ciepły,2-podczas jazdy kiedy trzymam nogę na gazie prędkościomierz zachowuje się normalnie,kiedy spuszczę nogę z gazu wtedy idzie do zera,co może być tego przyczyną,3-po ściągnięciu pokrywy silnika zaniepokoił mnie koło pompy wtryskowej kabel koloru czerwonego z okrągłą wtyczką i oringiem który jest od czegoś odłączony,nie mogę dostrzec gdzie jest jego miejsce?Pomóżcie proszę!
R.E.D. - Wto Sie 23, 2011 18:41

masz jakies bledy?

moze jakies zdjecie wtyczki?

kiedy wymieniales filtr paliwa?

mirus1205 - Wto Sie 23, 2011 20:05

Dopiero co kupiłem te autko.To co twierdził poprzedni właściciel to było wszystko wymieniane na czas,z etykietki wymiany oleju wynika że za niecały 1000km będzie wymiana oleju,a jeżeli chodzi o filtr paliwa to nie wiem,chcę go wymienić razem z olejem.Dzisiaj czyściłem przepływomierz,ale nic się nie zmieniło,po odpięciu wtyczki zachowuje się tak samo jak i z w piętą!Na komputer jeszcze nie pojechałem,ponieważ u nas w mieście są tacy specjaliści że nawet jak coś nie potrafią z tym zrobić to kasują jak za zboże.Dodaję foto owej wtyczki!
Koju - Wto Sie 23, 2011 21:08

mirus1205 napisał/a:
Dzisiaj czyściłem przepływomierz,ale nic się nie zmieniło

Reakcja prawidłowa :) przepływomierz nic nie ma z tym wspólnego.
mirus1205 napisał/a:
po odpięciu wtyczki zachowuje się tak samo jak i z w piętą

Tak powinno być,poczytaj trochę o przepływce w tym silniku.
mirus1205 napisał/a:
Na komputer jeszcze nie pojechałem,ponieważ u nas w mieście są tacy specjaliści że nawet jak coś nie potrafią z tym zrobić to kasują jak za zboże

Możesz sam sprawdzić błędy - http://www.roverki.pl/ind...el#comment-1440
mirus1205 napisał/a:
Dodaję foto owej wtyczki

Przewód sprężarki klimatyzacji.

Ps. popraw tytuł tematu zanim zostanie zablokowany przez moderatora ;)

kasjopea - Wto Sie 23, 2011 21:28

Koju napisał/a:
Ps. popraw tytuł tematu zanim zostanie zablokowany przez moderatora ;)
Święte słowa ;) .
mirus1205 - Wto Sie 23, 2011 21:37
Temat postu: Re: [Rover 620 di,1997r,nieprawidłowa praca silnika]
mirus1205 napisał/a:
witam.Mam problem z moim roverem 620 di,1-mianowicie falują mi obroty jak zimny i ciepły,2-podczas jazdy kiedy trzymam nogę na gazie prędkościomierz zachowuje się normalnie,kiedy spuszczę nogę z gazu wtedy idzie do zera,co może być tego przyczyną,3-po ściągnięciu pokrywy silnika zaniepokoił mnie koło pompy wtryskowej kabel koloru czerwonego z okrągłą wtyczką i oringiem który jest od czegoś odłączony,nie mogę dostrzec gdzie jest jego miejsce?Pomóżcie proszę!

kasjopea - Wto Sie 23, 2011 21:51

mirus1205 - tytuł tematu :roll: . Tym razem zrobiłam to za Ciebie. Następnym razem liczę na poprawę. Wystarczy zapoznać się z zasadami kącika.
mirus1205 - Wto Sie 23, 2011 22:01

dziękuję,postaram się :o