Zobacz temat - [400] problem z pilotem od centralnego zamka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [400] problem z pilotem od centralnego zamka

zelu - Pon Sie 29, 2011 21:23
Temat postu: [400] problem z pilotem od centralnego zamka
problem mam taki pilot od centralnego dziala jak chce a raczej nie dziala. mam dwa piloty w obu ten sam problem, baterie wsadzone nowe wykonana synchronizacja wg faq i pilot raz zalapie po synchronizacji i duzo czesciej nie reaguje. Nawet jak juz sie "zsynchronizuje" to zadziala tylko przez kilka sekund i pozniej nie reaguje na pilota czasem uda mi sie go tylko zamknac i juz nie moge otworzyc musze synchronizacje robic od nowa z nadzieje ze tym razem sie uda. Jest to dosc wkurzajace bo wszedzie gdzie zgasze samochod to zalacza sie immo i mi blokuje samochod musze stan kilka minut i bawic sie w synchornizacje pilota z nadzieja ze tym razem moze zalapie
plemaster - Pon Sie 29, 2011 22:19

A styki od baterii dobrze się trzymają ?
zelu - Pon Sie 29, 2011 22:46

tak styki w obu pilotach sa oki na plytkach nie widac sladow zuzycia
darek_wp - Pon Sie 29, 2011 23:18

Obstawiałbym jednak problemy z zasilaniem pilotów. Mimo, że na oko wydaje się, że wszystko jest w porządku bardzo często zdarzają się mikropęknięcia ścieżek w okolicach punktów lutowniczych obejmy trzymające baterię. Warto to dobrze sprawdzić i nie zaszkodzi pro forma ponownie przelutować.
zelu - Wto Sie 30, 2011 20:57

no to jutro zabieram sie za nie i polutuje wszystko jeszcze raz zobaczymy co bedzie

[ Dodano: Wto Sie 30, 2011 20:57 ]
jeden pilot uratowany. wymylem go zmywaczem do hamulcow poprawilem luty wyjalem i wsadzilem baterie szybko 3 razy i dziala :) drugi dziala jak dzialal czyli raczej rzadko