Zobacz temat - [220Ti Coupe]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [220Ti Coupe]

Manys - Wto Sie 30, 2011 04:42
Temat postu: [220Ti Coupe]
Cześć wszystkim. Na imię mam Mariusz. Jestem nowy na forum i zarejestrowałem się by poznac zdania użytkowników Rover-a 220Ti Coupe. Nie mogłem znaleść tematu-zakładki "przedstaw się" więc robię to tutaj. Do rzeczy.
Planuję zakup Tomcat-a w w/w opcji. Obecnie posiadam Mitsubishi Colta z 91r z silnikiem 2.0T (EVOI-III). Colciak idzie na sprzedaż i chce zakupić auto które mi sie strasznie od zawsze podoba czyli Roverka Coupe :) Chciałem by wypowiedzieli się użytkownicy takich autek... wiem, ze auto świetnie sie prowadzi, ma świetne osiągi itp. Z jakich lat najlepiej zakupić owe autko...na co zwrcic uwagę podczas zakupu. Na Allegro całkiem niedawno wisiał taki Bordowy za ok 6tys. Może ktoś z was go przylukał, moooże oglądał?? :P Posiadał 1 zdjęcie i wygladal na trzymajacego sie kupy (tej dobrej kupy):)

Kiedy juz zakupię owe auto nie będzie to seria. W garażu mam kilka gratów polepszających osiągi itp... (Big 16G,Chlodnice oleju, intercoolery do FMIC i wiele innych przydatnych gratów)no i mega chęci a i umiejętności nie brakuje :)

Z góry dzieki za odpowiedzi :)

Markzo - Pią Wrz 02, 2011 23:31

Manys napisał/a:
Cześć wszystkim

siemka ;)

Manys napisał/a:
Chciałem by wypowiedzieli się użytkownicy takich autek... wiem, ze auto świetnie sie prowadzi, ma świetne osiągi itp.

W sumie wszystko o tomcat'ku zostało juz na forum napisane, szukaj prostej zdrowej budy, jak nie był bity gnić nie będzie, motor solidny, ale cieżko o niezajechany, skrzynia ma szperunek. Z tego co pokazuje sie na allegro i po opisach tych aut na forum to są dosc mocno styrane, jest ladny 220 po klubowiczu, cos za ok 10k, ale nie wiem w jakim stanie na ten czas.

Manys napisał/a:
Z jakich lat najlepiej zakupić owe autko...na co zwrcic uwagę podczas zakupu. Na Allegro całkiem niedawno wisiał taki Bordowy za ok 6tys. Może ktoś z was go przylukał, moooże oglądał?? Posiadał 1 zdjęcie i wygladal na trzymajacego sie kupy (tej dobrej kupy):)


Coupe turbo wychodziło do 95r. albo poczatku 96, ja bym bral teog w lepszym stanie. Poszukaj, bo jest temat o zakupie coupety i tam wiekszosc aut z allegro sie przewinela.

Manys napisał/a:
Kiedy juz zakupię owe auto nie będzie to seria. W garażu mam kilka gratów polepszających osiągi itp... (Big 16G,Chlodnice oleju, intercoolery do FMIC i wiele innych przydatnych gratów)no i mega chęci a i umiejętności nie brakuje


odezwij się do Dobregozioma, ma coupe zrobione na 230KM i 330Nm.

pozdro :)