Zobacz temat - [MG TF / MGF] Hardtop - gdzie kupić?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG TF / MGF] Hardtop - gdzie kupić?

yorke - Sob Wrz 03, 2011 11:22
Temat postu: [MG TF / MGF] Hardtop - gdzie kupić?
Chciałbym kupić hardtop do MG TF / MGF. W Niemczech czy UK nie ma z tym problemów, tyle że mało kto zgadza się na transport. Gdzie szukać w PL? Może być używany. Allegro puste.

pozdrawiam!

Maxiking - Pon Wrz 05, 2011 21:55

Patrz na allegro całe angliki może któryś będzie miał hardtopa, jak już wyrwiesz temat to daj znać ile za to dałeś
bosniak - Czw Wrz 22, 2011 16:25

Żadko na allegro i taniej niz 2000 zł nie kupisz. W Anglii od 150f.
yorke - Czw Paź 06, 2011 13:55

Nadal szukam... Jedno osoba z forum miała, ale byłem na urlopie i przegapiłem. Przez ten cały miesiąc ani jednej sztuki na allegro.
fieldy - Pią Paź 07, 2011 16:06

Przyznam że też poszukuje. Zastanawiałem się nawet nad wycieczką ...
Maciek - Sob Paź 08, 2011 14:26

Firma 4x4partner ma katalog z różnymi częściami do tunigu wielu angielskich aut. Tam poszukaj. Mama katalog cały i mogę go przesłać na e-maila

[ Dodano: Sob Paź 08, 2011 14:26 ]
Jest również firma z Pilzna koło Dębicy F. U. Delta i z tego co wiem właściciel pojechał na zakupy do GB

yorke - Sro Paź 12, 2011 17:57

Maciek napisał/a:
Firma 4x4partner ma katalog z różnymi częściami do tunigu wielu angielskich aut. Tam poszukaj. Mama katalog cały i mogę go przesłać na e-maila

[ Dodano: Sob Paź 08, 2011 14:26 ]
Jest również firma z Pilzna koło Dębicy F. U. Delta i z tego co wiem właściciel pojechał na zakupy do GB


Dzięki - zapytam i odpowiem na forum, czy coś z tego wyszło.

fieldy - Pon Paź 24, 2011 18:45

I jak tam sprawa twardego dachu?
Lukas246 - Sob Lis 19, 2011 17:55

Witam, za 2 tygodnie będę miał na sprzedaż hardtop do MG ( czarny lub biały/krem), wystawię na allegro
bosniak - Sob Lis 19, 2011 17:56

ile chcesz kasy?
Lukas246 - Sob Lis 19, 2011 18:06

jeden zostawiam dla siebie. po określeniu stanu dam informację na temat ceny.
wierzmi - Sob Lis 19, 2011 22:15

No to proponuję licytację, bo też zainteresowany jestem ;-)
mati1411 - Wto Lis 22, 2011 21:29

Będzie bitwa... :twisted:
Madis - Wto Lis 22, 2011 22:18

Oj będzie :D ja już sobie dałem spokój, rozmawiałem z dwiema osobami z allegro które miały do sprzedania MGF razem z hardtopem ale jak usłyszałem cene to podziękowałem. Na szczęście znajomy na święta wraca z UK Vanem więc prawdopodobnie mi przywiezie za normalne pieniądze.
wierzmi - Wto Lis 22, 2011 23:47

Madis napisał/a:
...jak usłyszałem cene to podziękowałem.


Ile, jeśli można zapytać? Jak ostra zima przyjdzie, to może będę skłonny przepłacić.

Madis napisał/a:
Na szczęście znajomy na święta wraca z UK Vanem więc prawdopodobnie mi przywiezie za normalne pieniądze.


A może "upoluje" tego więcej? - Jeśli ma pojemnego VANa, to wejdzie mu kilka jeśli pusto wraca.
Braciom rodakom wielce by się zasłużył, a jego zdjęcie pewnie by w podzięce na subforum MGF/TF się wyświetlało zamiast logo klubu ;-)

Xao - Sro Lis 23, 2011 21:30

Witam

Pytanie o ilość chętnych na hardtop'y do mgf i max cene za ile może dać każdy za dach.
Poważnie pytam bo mam okazję na transport z Anglii busem większych gabarytów...
Widzę że buynow! zaczyna się od 300 funtów. Zaznaczam że nie mam ochoty bawić się w aukcje i liczenie ze kupi się w okazji za około 100... tylko szybko i konkretnie.

Chcę zorientować się czy ktoś jest zainteresowany. Termin około 2 do max 3 tygodni.

Marcin

PS. i konkretnie nie chce potem zostać z 5 dachami.

Lukas246 - Nie Gru 04, 2011 15:58

witam, dach wystawiony na allegro: hardtop MG sztywny dach
fieldy - Sro Gru 07, 2011 16:09

Ja osobiscie odpadam. Widzę że cena robi się już spora, zamówienie z anglii też niemało kosztuje. W obecnej sytuacji bardziej opłaca się wynająć garaż na okres zimowy. Nie wiem na jakiej kwocie zakończy się licytacja, ale za obecną cenę jestem w stanie 2 zimy przenocować auto w garażu. Zapewne na lepsze mu to wyjdzie.
Madis - Sro Gru 07, 2011 19:23

Ja wyszedłem z tego samego założenia co przedmówca. Przywiezienie z UK to też koszt rzędu 1500-2500zł, za 200zł/mc można wynająć garaż lub miejsce postojowe w podziemnym parkingu gdzie przede wszystkim okrutna temperatura nie będzie drażnić mojego MG po drugie mam jeszcze 15-sto letniego turboklekota któremu po wymianie świec żarowych mrozy nie straszne więc chyba na zime przesiadam sie do innego auta a MG ukryje na pare miesięcy gdzieś w jakimś garażu. Szczerze to nawet zimówek do niego nie kupiłem i chyba nie będe kupował bo po co... No może raz albo dwa sobie nim wyjade żeby przekonać się co to znaczy tylni napęd w zimie ;)
Skwirek - Sro Gru 07, 2011 21:56

Witam!

Nigdy nie rozumiałem ludzi, którzy jeżdżą Cabrio z soft-top'em w zimę.
Przecież to typ nadwozia zupełnie nie przeznaczony na tego typu porę roku.

Tok rozumowania przedmówcy jak najbardziej mi się podoba - MGF na zimę do garazu - zimę przelatać "byle czym", co ma puszkowate nadwozie.

A wracając do tematu HardTop'a - mój kolega, który jeździ MX-5 wyszedł jeszcze z innego założenia - jeździ w zime z normalnym soft-top'em gdyż stwierdził, że w cenie hardtop'u będzie miał dwa miękkie dachy.

I uwierzcie - już 3 zimy tak przejeździł, a soft-top bez uszkodzeń.

Pozdrawiam,
Marcin

bosniak - Sro Gru 07, 2011 22:01

Piszecie tak, jakby soft top był z papieru toaletowego w cabrio :mrgreen:
Madis - Pią Gru 09, 2011 18:45

Aporopo jeżdżenia w zimie... nie chowam go do garażu ze względu na brak hard-topu bo tak jak kolega wyżej napisał za cene twardego dachu można kupić 3 albo i więcej miękkich i ja np. posiadam dwa miękkie i pewnie normalnie by się jeździło oprócz tego że co jakiś czas coś by tam kapło do środka. Nie w tym rzecz - mi go po prostu żal uruchamiać na piętnasto-stopniowym mrozie, żal mi nim jeździć po tych zasolonych ulicach. Niechaj sobie odpoczywa przez zimę a na wiosne przesiadka będzie taką radochą że masakra :D
Posiadacz_MGF - Nie Paź 23, 2016 18:40
Temat postu: Kupie hardtop
Witam.

Poszukuje hardtop do MGF. Najlepiej w kolorze british racing green. Ale może być też czarny lub w ostateczności inny. Proszę o kontakt na mail: jarzix@o2.pl

Jeśli nie oferta to może być także pomoc, informacja gdzie by można dostać.

longer86 - Nie Paź 23, 2016 20:09

W sprawie oferty napisz w dziale giełda
BetJar - Wto Wrz 18, 2018 18:07

Twardy dach, jak ktoś szuka: https://www.olx.pl/oferta...html#475f648695
Malignus - Wto Wrz 18, 2018 19:04

Ogrzewanie w MGF i TF jest na tyle wydajne ze Hard nie jest potrzebny.Jedynie podgrzewana szyba jest potrzebna.W moim sofcie jest i nie narzekam :P A od reszty czyli plam od soli itp. uchroni impregnacja soft daszku.MGF miał co pol roku robiona impregnacje a przez ponad 2 lata był użytkowany non stop,zima czy lato.I dach bez problemu to znosil.