Zobacz temat - Roewe w Polsce?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Roewe w Polsce?

haszczyc - Pią Wrz 09, 2011 08:20
Temat postu: Roewe w Polsce?
Jednak jest w Polsce posiadacz Roewe 550 sprowadzonego z Chin,
http://polskajazda.pl/Samochody/Rover/75/130983
Czyli jest realna możliwość ściągnięcia sobie Roewe 750 do Polski, myślał ktoś kiedyś o tym? by sprowadzić sobie roverka z Chin do Polski? nie ukrywam że moim celem za jakiś czas będzie właśnie zakup Roewe 750 ale przerażają mnie te formalności w sprowadzeniu auta z Chin

azor77 - Pią Wrz 09, 2011 08:30

haszczyc napisał/a:
ale przerażają mnie te formalności w sprowadzeniu auta z Chin


Ale gdzieś czytałem że, na Białorusi w salonach jest oficjalnie w sprzedaży.

Krzysi3k - Pią Wrz 09, 2011 09:45

Ja bym tego wynalazku nie kupił :/
leszczu - Pią Wrz 09, 2011 09:49

Ja też. :/
PTE - Pią Wrz 09, 2011 09:49

W Gdańsku była firma, która parała się indywidualnym importem samochodów z Chin na zamówienie. Swego czasu był to sposób na obejście braku homologacji.
Zadzwoń do Pol-Motu, może Ci pomogą ;)

Co do jakości się nie wypowiadam - trudno osądzać samochód jedynie na podstawie zdjęć i obiegowych opinii.

Krzysi3k, leszczu - wiele osób nie kupiłoby również Rovera :razz:

leszczu - Pią Wrz 09, 2011 09:55

Cytat:
Krzysi3k, leszczu - wiele osób nie kupiłoby również Rovera :razz:

Tylko, że Marka Rover z wyglądu mi się podoba, a chińska podróbka już nie. :wink:

PTE - Pią Wrz 09, 2011 09:57

Myślałem że chodzi Ci o renomę chińskich producentów :mrgreen:
kruszan - Pią Wrz 09, 2011 10:12

To całe roewe ma tyle wspólnego z Roverem i 75ką co moja 600ka z BMW... z wierzchu z daleka można się pomylić z bliska już nie, a siedząc w środku można boleści głowy dostać... to nawet nie wygląda, w porównaniu z 75ką która jest piękna w środku i na zewnątrz...

niestety za kilka dobrych lat auta którymi jeździmy będą już zbyt stare aby je kupować/inwestować (pomijam zamożniejsze osoby) a problemem stanie się wybór samochodu, bo rovera już nie znajdziemy ;/ :sad:

sobrus - Pią Wrz 09, 2011 10:20

Mi się tam Roewe 550 podoba w beżu.
Może sobie kiedyś sprawie kto wie.
Ale musi być jakaś sensowna sprzedaż w europie, bo moze lubie być orygnalny, ale bez przesady.
Nie będę części sprowadzać z Chin.

Oskar - Pią Wrz 09, 2011 12:56

Poczekajcie na MG6 w UK już jest sprzedawany nowy model kosztuje od 14,900 funtów. Jest produkowany w UK nie w chinach, myślę że za rok będzie miał swoją premierę w LHD.
Pawkaz - Pią Wrz 09, 2011 17:06

Jestem takiego samego zdania co Kruszan
Rokosz - Pią Wrz 09, 2011 18:32

Jakoś mi się ten Roewe nie widzi... Zwłaszcza w środku wygląda niezbyt zachęcająco :/ Ale ja pod tym względem jestem wybredny i bardziej zwracam uwagę na projekt deski rozdzielczej niż karoserii :P W końcu to w środku auta spędzam najwięcej czasu i mam się tam czuć dobrze.