Zobacz temat - Witam ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam ;)

malowany_79 - Pon Wrz 19, 2011 20:35
Temat postu: Witam ;)
Miło mi powitać wszystkich forumowiczy i posiadaczy Roverków ;)

Ponieważ w moim życiu przewinęło się już kilka samochodów (np www.kadettv6kompressor.strefa.pl ) a niespodziewanie padł mi silnik w mondeo mk2 kombi musiałem znależć na szybko ekonomiczne auto , w miarę dobrym stanie i za rozsądne pieniądze które posłuży mi do dojazdów do pracy oraz podczas podróży z rodziną ( małe dziecko).
Priorytetem było akceptowalne spalanie, 5 drzwi, klimatyzacja, i pojemny bagażnik ( musi się zmieścić wózek i ewentualnie bagaże czy zakupy).
Zupełnie przez przypadek trafiło się ciekawe auto z Kalisza przez polecenie znajomego. Szybkie obejrzenie zdjęć , negocjacje przez telefon odnośnie ceny i w sobotę godzina 14sta wyjazd busem po auto .
Tak więc od soboty 17.09.2011 jestem posiadaczem srebrnego Rovera 420 '97 i sympatykiem Waszego forum .

Po pierwszych dwóch dniach użytkowanie wiem że był to udany zakup. Auto nieźle się prowadzi, niewiele pali, no i nie straszy wyglądem mimo swojego wieku.
Mam nadzieję że dzięki Waszej pomocy i wiedzy autko posłuży mi przez dłuższy czas bezawaryjnie oraz uda się troszkę podkręcić auto do żwawszej jazdy :)

Pozdrawiam

Marek (vel Malowany_79).

kruszan - Pon Wrz 19, 2011 23:18

hey, powodzenia i szerokości :)
dzelo23 - Wto Wrz 20, 2011 00:13

Powitać :)
kasjopea - Wto Wrz 20, 2011 09:38

Witaj :smile: .
Dudek - Wto Wrz 20, 2011 11:24

Witam i życzę szerokości :-)
MaReK - Wto Wrz 20, 2011 11:26

Siemasz.
Skoro w Warszawie stacjonujesz, to może podjedziesz na spot.
Każda niedziela, od 20:00 na warszawskim Bemowie, albo 1 poziom parkingu carrefour, albo przed pizzerią DaGrasso (po drugiej stronie).

Pawkaz - Wto Wrz 20, 2011 19:57

Czesc :) Jak mozesz to wrzuc zdjecia do garazu
tronsek - Wto Wrz 20, 2011 20:39

Siemanko :hejka:
malowany_79 - Wto Wrz 20, 2011 22:22

MaReK napisał/a:
Siemasz.
Skoro w Warszawie stacjonujesz, to może podjedziesz na spot.
Każda niedziela, od 20:00 na warszawskim Bemowie, albo 1 poziom parkingu carrefour, albo przed pizzerią DaGrasso (po drugiej stronie).
________


Nie omieszkam na pewno się pojawić - w końcu przez 4 kolejne lata na różne zloty i spoty w Polce i zagranicą już latałem z Cabrio-Clubem ;) .
Chwilowo cabrio nie ma do następnego sezonu więc jakoś inaczej trzeba organizować czas.
Poza tym mam na pewno troszkę pytań do do Was jako doświadczonych użytkowników ;)
Pawkaz napisał/a:
Czesc Jak mozesz to wrzuc zdjecia do garazu

Na razie nie ma się czym chwalić - ale w weekend może uda się zrobić kilka zdjęć .

Strusiek75 - Wto Wrz 27, 2011 15:03

Witamy :)
nikon - Wto Wrz 27, 2011 18:48

Siemka. Szerokości życzę i przyzepności. :cool:
radomraptile - Pon Paź 03, 2011 17:00

Powitac:)