Zobacz temat - 2.X.2011 Ułęż, 22.X.2011 tor w Radomiu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Sporty Samochodowe - 2.X.2011 Ułęż, 22.X.2011 tor w Radomiu

Roj - Czw Wrz 29, 2011 13:14
Temat postu: 2.X.2011 Ułęż, 22.X.2011 tor w Radomiu
witam,
takowe dwie imprezy się szykują - jak ktoś ma za dużo opon.
Ułęż - niedziela - tu info ->racing.pl , jakby ktoś chciał jechać to na pw może się okazać, że ceny ze strony nie są ostateczne - albo jak ktoś ma nr to dzwonić
Radom - sobota (22.X) - koszt 130 pln (wliczając w to jakieś ubezpieczenie), też proszę o info
pozdro

maniaq - Czw Wrz 29, 2011 13:35

o prosze , a tak sobie myslalem, ze fajnie by pojezdzic :D

NA Ulez nie wstane , bo mam masakryczny tydzien, wiec moze Radom, a co tam sie konkretnie dzieje, napisz, bo mi na googlaniu zejdzie ;)

Roj - Czw Wrz 29, 2011 13:41

tor kartingowy Radom (foty, onboardy i wszystko do znalezienia w google).
gładki asfalt 100%, tarki na zakrętach, trawa naokoło.
długość ok. 900 metrów, kręty (jak to kartingowy), szerokość 8-12 metrów więc z zapasem i kilka róznych torów jazdy można obrać, mocno zużywa opony.
okrążenie wychodzi około 40 sek. (<39 sec = bardzo dobry, >43 sec dość słaby)
Jeździmy od 9tej do 18tej (można krócej oczywiście :cool: ).
W sumie bardzo tanie upalanie bo odległość nieduża (i trasa dobra) a sam tor wychodzi mega tanio. Będzie pewnie 20 - 25 fur. Wyjeździć się można do oporu.
Pewnie co godzinę zmiana kierunku jazdy (zeby równo opony schodziły :razz: )
prędkości lajtowe - ja miałem clio na prostej startowej pod 110 km/h


p.s. ułęż nie jest z Wróblem więc nie jest 9-15 tylko 10-17 więc może wstaniesz :D

maniaq - Czw Wrz 29, 2011 13:51

radom znamy znamy ;)

Chodzi mi o to kto organizuje jak to sie ma odbywac, czy jest limit aut itp itd?

Kto robi radom? AK, Wrobel, klub samochodowy ?

krotka petla to jedyny minus :/ ja tam klekotem miedzy 2-3 ciagle, bo skrzynia na 2 za krotka, bo dociagalem do czerwonego ! , a na 3 za dluga , bo nie ciagnal O_o

Na ulez nie dam rady bo dluuugi tydzien i sobota, a i z kasa na pewno nie wstane do tego weekendu... tzreba odkladac na darmozjadow, zusy, vaty ... Po wakacjach z kasa na 0 :bezradny:

Roj - Czw Wrz 29, 2011 13:54

maniaq napisał/a:
radom znamy znamy

Chodzi mi o to kto organizuje jak to sie ma odbywac, czy jest limit aut itp itd?

Kto robi radom? AK, Wrobel, klub samochodowy ?

zapomaniełem z kim rozmawiam :cool:
Radom robi znajomy, info pewnie jest też na sip, hothatch i może bmw (nie wiem).
nie ma limitu, byliśmy 10 września w około 25 fur, ogólnie było wszystko tip top i każdy się wyjeździł do bólu!

na początek jeździliśmy po 4-5 fur 1 kółko wyjazdowe, 5 szybkich, chłodzące i zjazd.
potem było już na tyle luźno, że jak ktoś chciał to mógłby jeździć prawie non stop.

Ułęż robi Szkoła Jazdy Racing.

maniaq napisał/a:
krotka petla to jedyny minus ja tam klekotem miedzy 2-3 ciagle, bo skrzynia na 2 za krotka, bo dociagalem do czerwonego ! , a na 3 za dluga , bo nie ciagnal O_o

ja na miętusa ok. 42.xx w dwie osoby clio, tam jest technicznie to trzeba umić, ja nie umim :mrgreen:
ale jeździć lubię więc pewnie pojadę 22go.

maniaq - Czw Wrz 29, 2011 14:11

ja chetniej na Ulez bym polecial, ale fundusz leci jak wig 20 , tylko w dol :D nigdy z racingiem jeszcze nie bylem.

za krotki jest radom dla mnie, ale jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma ;)

Macie jakis deadline zapisow ? bo date narazie mam wolna w kalendarzu - yupi !

Roj - Czw Wrz 29, 2011 14:17

na razie nie ma, jak będzie to dam znać, ogólnie wstępne (ale jednak rozsądne deklaracje) do niedzieli były by ok.
Jak się okaże, że jest odpowiednia ilość fur, to pewnie tak do końca nast. tyg wpłaty.
(potem już ew. w razie wycofania trzeba komuś odsprzedać miejsce).

No radom jest krótki (mają podobno o 400 metrów jakoś przedłużyc pętle, to już coś) ale za to paliwo 2x100 km po dobrej trasie + 130 za cały dzień.
Ułęż to 2 x 120 km po średniej trasie + ok. 250 zł więc różnica jest spora.

greg-si - Czw Wrz 29, 2011 19:23

Szkoda że nie jest odwrotnie datami bo pierwszego jestem na weselu.
Na Radom to dopiero wyjdzie za 1,5 tygodnia czy dam radę.

Troszkę poszperałem i to co jest w Ułęży to dobra sprawa.
Jazda dziś, jutro i w niedzielę czyli łącznie około 20h na torze za 300zł.

A propo Radomia. Znamy go z ostatniego zlotu

Roj - Czw Wrz 29, 2011 21:58

ładnie się gibie ta czterysetka, całkiem jak ex mój 200 vi :razz:
greg-si napisał/a:
Jazda dziś, jutro i w niedzielę czyli łącznie około 20h na torze za 300zł.

no właśnie. Trochę jak promocja "jesz ile chcesz za 150 zł" ;)
niewiele osób da radę (już nei mówię o finansach tylko czasowo) wpaść czwartek, piątek, niedziela w ciągu jednego tygodnia.
Cena w sumie i tak nie jest zła bo normalne imprezy i tak 200 - 300 złoty zawsze kosztują.
Jak jazdę ogarnia Czwartosz (organizuje tą imprezę) to polecam zobaczyć onboard http://www.youtube.com/watch?v=gvzZpj6-7QU
dla niecierpliwych od 1:20
opony slik, przejście z asfaltu na szuter.
Ma jaja chłopak :twisted:

flapjck1 - Czw Wrz 29, 2011 22:22

w radomiu chyba sie pojawie miniakiem ;)
Roj - Czw Wrz 29, 2011 22:27

clasykiem czy nowym?
flapjck1 - Czw Wrz 29, 2011 23:11

klasykiem
Roj - Czw Wrz 29, 2011 23:42

to Ty byłeś 10tego września klasykiem?
był gość co takim klasyk mini szedł takim ogniem, że szacun :cool:

Markzo - Czw Wrz 29, 2011 23:58

kurde nawiedziłbym radom... do kiedy trzeba już tak ostatecznie dać odpowiedź?
flapjck1 - Pią Wrz 30, 2011 00:07

10ego byl kumpel, Maciek, takim niebieskim ja tam jezdzilem z wieksza banda tydzien pozniej ;)
Roj - Pią Wrz 30, 2011 00:11

a to widziałem fotki z Waszego upalania. A kumpel Maciek jest psychopatą :mrgreen:
ogólnie kozak fury, jaram się.
w razie czego info odnośnie tego wypadu możesz też u Alexa uzyskać (wcześniej miał klasyka, teraz nowego niebieskiego z kompresorem - obstawiam, że się znacie :cool: )

flapjck1 - Pią Wrz 30, 2011 00:15

alexa od gay blue mialbym nie znac?
Roj - Pią Wrz 30, 2011 00:22

flapjck1 napisał/a:
alexa od gay blue mialbym nie znac?

:rotfl:
małe jest to miasto :cool:

dobryziom - Sob Paź 01, 2011 19:55

ja się pisze na kolejna imprezę ale kolo listopada jak złożę furę :)
Roj - Pon Paź 03, 2011 23:18

jak coś będzie to wrzucę ogłoszenie,
niedzielna imrpeza na ułężu bardzo fajna. Inaczej niż u Wróbla. Przede wszystkim dwie bezkolizyjne trasy niezależnie od siebie, całkiem fajne, jedna na prawie 2 min druga lekko poniżej 1:20. Można się było wylatać do oporu. Kawka, herbatka cały czas dostępna, grillik w połowie dnia. Naprawdę szkoła jazdy racing ogarnęła fajną imprezę.

[ Dodano: Pon Paź 03, 2011 23:18 ]
to kto na ten Radom się pisze? jakieś konktretniejsze deklaracje?

flapjck1 - Wto Paź 04, 2011 00:12

przepraszam ale ja bastuje, chyba dopiero w przyszlym sezonie wyciagne zielenine na asfalty
maniaq - Wto Paź 04, 2011 00:16

dzis mowie TAK na radom, ale potwierdze najdalej do srody ;) dzis 80 % na tak :D
Roj - Sro Paź 05, 2011 10:17

dobra, ja dziś puściłem przelew
Miniaq, jak będziesz już wiedział, daj znać, wyślę Ci dane do przelewu i info co i jak.

maniaq - Sob Paź 22, 2011 11:53

JADE ! Radom przybywam :D

[ Dodano: Sob Paź 22, 2011 11:53 ]
do ulezy nei zajechalem , Radom nie wypalil, moze macie jakies wiesci o pojezdzawkach w nastepnych weekendach ?

Mozna jeszcze letnim kolem cos pojechac ? brakuje mi oderwania od Polskich, pracowych/ osobistych realiow wiec chetnie bym

http://www.youtube.com/watch?v=bdcKkc1z7lM

;)

greg-si - Pon Paź 24, 2011 11:29

29.X.2011 w Radomiu
Z tym że to nie pojeżdżawka a siakiś rajd. Info tutaj:
http://www.ak-krolewski.pl/?p=4753

maniaq - Wto Paź 25, 2011 10:17

Tylko formula rajdu, KJS-a mi nie pasuje, chce polatac sam dla siebie ;)

Roj pisal , ze 30 z Wroblem beda smigac w Ułęży, ale mi akurat 30 nie pasuje O_o buuuuuuu

Roj - Czw Paź 27, 2011 21:24

no niestety Radom nam nie wypalił, sory jeszcze raz za zamieszanie.
ja kupiłem cztery używane r888 i lecę na ułęż, pewnie już ostatnie upalanie w tym sezonie.
byle do wiosny :mrgreen:

maniaq - Pią Paź 28, 2011 21:46

No mi nie pasuje starsznie ten weekend, a jest z racingiem w sobote i wroblem w niedziele O_o

upalaj za mnie !! !

Roj - Wto Lis 01, 2011 19:32

byłem w niedzielę, mistrz trasa, całkiem szybka ale na tyle mało prostych, że nie dyskryminująca fur poniżej 300 kuni :cool: prawie 5 km fajnej próby, Wróbel się postarał, chyba najfajniejsza próba jaką widziałem póki co na ułężu.
Pierwszy raz jeździłem na r888 i powiem tyle.. NIGDY WIĘCEJ INNEJ OPONY (no chyba, że pełen slik).
Pogoda dopisała, frekwencja też dobra. Clio się nie wysypało :mrgreen: :mrgreen: więc wypad bardzo udany. Mój najlepszy czas 3:28:8. Najlepszy czas dnia czerwonego evo 3;05:xx :roll: masakra..
tutaj trasa zgrana z racechrono
http://www.gpsvisualizer....24.201.172.html
przejazd puga 106 (bardzo mocnego, ale kierowca pierwszy raz upalał po złożeniu fury i do tego miał opony jakieś słabe więc do prędkości można trochę doliczyć). Ja na końcu prostej przed szykaną po dobrym wyjściu z prawego zakrętu miałem już wbitą 4kę na chwilę a trójkę mam do >150km/h wg. gps więc dało się szybko polecieć :cool:

maniaq - Pią Sty 13, 2012 00:19

Oj to nie na moje autko trasa ;) ITD to tak koo 140-150 zaczyna dyszec ;) a wirusa nie mam wiec seria nie pojedzie :D ale troche opon mozna zostawic :D

Niestety choruje na chroniczny brak czasu, nawet na wyleczenie, bo choruje tez na gardlo ;)

Ale przyjdzie lepszy czas... i zostanie troche mojej gumy w ulezy :D Moze po sniegu polatam chociaz :D O i tym milym akcentem do nastepnego upalani, dawaj znac jak bedziesz mial info :D

[ Dodano: Pią Sty 13, 2012 00:19 ]
up up :D

15 stycznia motul cup na sluzewcu a w sobote SJR organizuje polatanie w UŁĘŻy ... ktos lata, orientuje sie co ciekawego sie dzieje w tych tematach, bo jak ogarne ZSa na 100 % technicznie to cos bym sprawdzil , narazie mam wrazenie ze pluje przodem, ale to na ulicach nei ma jak sprawdzic bezpiecznie ;) wiec zamierzam sie sprawdzic to na torze :D

Joa - Pią Sty 13, 2012 00:23

up
maniaq - Sob Sty 14, 2012 13:36

halo halo, czy ktos startuje jutro w motul cup ? bo nie wiem czy warto jechac :D a tak to moze bym aparat nawet zabral i podjechal na chwile ;)
greg-si - Sob Sty 14, 2012 14:01

Z obecnym setup`em raczej bym się bał szybciej wejść w zakręt :P
Poczekam do lekkiej wiosny, założę letnie zawieszenie, zmienię stabilizatory i będzie można pośmigać ;)

Roj - Pią Lip 13, 2012 21:28

byłem w zeszłą sobotę przegonić trochę clio na ułężu. impreza organizowana przez Kaję Widawską i Pawła Widawskiego znanego gdzie niegdzie jako Buni :wink:
trasa po prostu mistrz! 5,1 kilometra, mało prostych, jeden szeroki nawrót a poza tym różne szykany i zakręty przechodzące jeden w drugi. Dzięki temu trzeba kombinować i mistrzowie prostych nawet w mocnych furach mają poważny problem :cool:
fura się nie męczy jakoś specjalnie (lichy francuz wytrzymał ponad 70 km upalania w 34 stopniowym upale).

to druga impreza organizowana przez ten duet, na której byłem w tym roku (byłem w czerwcu ale na pasażera) i obie trasy (różne) były naprawdę świetnie pomyślane.

koszt 250 zł. dwóch instruktorów dla chętnych.

Polecam szczerze!!

nie będą zadowoleni ci, którzy lubią iść ciągle ogniem np. słyszałem, że w niedzielę 1 lipca na WST lap race na ułężu była taka trasa, że szykanę szło się 160-180 bez odjęcia. Też trzeba umieć, ale ja na przykład wolę się nie uczyć takich rzeczy bez klatki w samochodzie. Mam za małe cahoones na taką zabawę :mrgreen:

maniaq - Pią Lip 20, 2012 21:56

Moze podeslij jakis grafik planowanego upalania ;) Ja mam cigale po Radomiu i Kielcach opony na wykonczenie, bo na przyszly sezon musi wskoczyc swiezy komplet :D

W Sierpniu jestem mocno elastyczny nawet w tygodniu :D Wiec... A ZS-em pierwsze dlugie trasy zaliczylem, wiec sie wjezdzam :D

greg-si - Sob Lip 21, 2012 18:35

http://www.civicklub.pl/f...ead.php?147277-!!!!-Najwa%BFniejsze-Informacje-!!!!
Co prawda nie sierpień ale...

maniaq - Nie Lip 22, 2012 23:37

Nie jesteś zalogowany lub nie masz dostępu do tej strony. Greg-si moze strescisz info zeby kazdy nie musial sie logowac ?
dobryziom - Pon Lip 23, 2012 09:27

Temat ten będzie funkcjonował jako ogłoszenie, więc proszę o śledzenie jego aktualizacji. Każda nowa informacja będzie dodawana jako mój nowy post z datą dodania.


Obowiązkowa REJESTRACJA na Time Attack

DOTYCZY TYLKO KIEROWCÓW, KTÓRZY STARTUJĄ,
NIE DOTYCZY OSÓB TOWARZYSZĄCYCH, PASAŻERÓW I AUT KTÓRE NIE STARTUJĄ!!
http://www.civicklub.pl/ZFR/

Naszykuj sobie dowód osobisty i prawo jazdy, po zarejestrowaniu zapamiętaj swój numer ID
Wydrukuj lub napisz go na kartce A4 i wsadź za przednią wycieraczkę wjeżdżając na teren lotniska !
KAŻDY KIEROWCA MUSI SIĘ SAM ZAREJESTROWAĆ!! Inaczej nie wjedzie na lotnisko.
Rejestracja internetowa działa tylko 30.08.2012r, po tym terminie wjazd na lotnisko kosztuje 200zł.

UWAGA - OBOWIĄZUJE LIMIT ZAWODNIKÓW DO 50.
Także nie czekajcie na ostatnią chwilę z wpłatami.

Termin organizacji imprezy:
1 września 2012r. (31.08.2012r - 2.09.2012r)


Miejsce organizacji:
Lotnisko Ułęż k/Ryk
Ośrodek Wypoczynkowy "Tęcza" w Jabłonowcu


http://www.jablonowiec.pl/

Plan imprezy:
piątek 31.08.2012
Rozpoczęcie zaplanowane jest na piątek 31 sierpnia 2012r w Ośrodku Wypoczynkowym „Jabłonowiec”.
Na uczestników będziemy czekać od godziny 14:00 – 31 sierpnia 2012r. Jeżeli ktoś planuje przyjechać w późniejszych godzinach (np. wieczorem), prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego faktu, abyśmy nie musieli czekać przy bramie cały dzień. W razie problemów z trafieniem proszę o kontakt na numer komórkowy podany w podpisie i regulaminie TA. W miarę możliwości będę tłumaczył jak dojechać.

Do wieczora czas wolny na rozlokowanie się.

20:00 - ile damy radę Impreza integracyjna z muzyką serwowaną przez DJ’a lub własną. Danie gorące – zupa + drugie danie.
Alkohol i napoje gazowane we własnym zakresie.

sobota 1.09.2012
od 7:00 śniadanie
9:00 - uformowanie kolumny i wyjazd na lotnisko
10:00 - otwarcie bram lotniska i badania techniczne
10:45 - oficjalne rozpoczęcie TA
11:00 - Start Zawodów
17:00 - Wyniki Zawodów, wręczenie nagród i pucharów
17:30 - zakończenie dnia na lotnisku, uformowanie kolumny powrotnej
18:30 - powrót do Ośrodka i czas wolny
20:00 - ile damy radę - wspólny grill integracyjny z muzyką z aut

niedziela 2.09.2012
od 9:00 - śniadanie
12:00 - zakończenie imprezy.


Koszt całkowity TA:


Członek Stowarzyszenia Civic Klub Polska: zawodnicy
A. cała impreza
1. Lotnisko - 100zł
2. Pobyt w Ośrodku - 150zł (2 noclegi, 2 śniadania + obiadokolacja + DJ)
B. tylko lotnisko
1. Lotnisko 100zł
2. Lotnisko bez startów - 0zł

Pozostali zawodnicy:
A. cała impreza
1. Lotnisko - 150PLN/samochód (niezależnie od ilości pasażerów auta)
2. Pobyt w Ośrodku - 150zł (2 noclegi, 2 śniadania + obiadokolacja + DJ)
B. tylko lotnisko
1. Lotnisko - 150PLN/samochód
2. Lotnisko - 200PLN/samochód - zawodnicy którzy przyjadą na tak zwaną pałę - pod warunkiem, że będą jeszcze wolne miejsca do startu

Widzowie:
20zł za osobę
50zł za auto (gdy jest więcej niż 2 osoby w aucie)

Wyjaśnienie płatności dla niestartujących
kierowca - wjazd 20zł
kierowca + 1 osoba - wjazd 40zł
kierowca + 2 osoby - wjazd 50zł
kierowca + 4 osoby - wjazd 50zł

W celu potwierdzenia uczestnictwa w zawodach wymagana jest zaliczka w kwocie:
- 160PLN/zawodnik - jeżeli ktoś jedzie na całą imprezę (za osoby towarzyszące nie przelewamy zaliczki)
- 100PLN/zawodnik - dotyczy tylko członków, którzy startują w zawodach tylko w sobotę
- 150PLN/zawodnik - dotyczy pozostałych osób, które startują w zawodach tylko w sobotę
- widzowie - płatność na miejscu
przelana na konto Stowarzyszenia zgodnie z poniższymi danymi:
Stowarzyszenie Civic Klub Polska
ul. Jaszowiecka 2/2
02-934 Warszawa
numer rachunku bankowego: 13 1600 1462 0008 0917 6373 5001
BNP PARIBAS S.A.
W tytule przelewu należy wpisać:
"Składka na zawody TA 2012 oraz nick"

Pozostałe opłaty będą regulowane na miejscu w ośrodku lub lotnisku.
W razie rezygnacji, zaliczki nie są zwracane, jedyną opcją jest wtedy znalezienie chętnej osoby na swoje miejsce.

Przelew należy wykonać najpóźniej do 29.08.2012r. - nie czekajcie na ostatnią chwilę gdyż może nie być już miejsc.


O pierwszeństwie w starcie decyduje data wpłynięcia zaliczki na konto SCKP.


Na lotnisku dostępne będą:
- tor sprawnościowy wspierany przez
- grill bar
- na lotnisku będą przygotowane "strefy dla widzów" w bezpiecznych i jednocześnie ciekawych miejscach
- nad bezpieczeństwem będzie czuwać karetka pogotowia oraz straż pożarna
- mobilny serwis opon motoricus.com

Jedzenie na lotnisku będzie serwowała firma cateringowa, będą to różnego rodzaju potrawy z grilla,a także napoje.

Każda osoba, która chce zabrać ze sobą na zlot jakieś zwierzę, proszona jest najpierw o konsultacje z organizatorami w tej sprawie.

Rozdanie nagród i wręczenie pucharów również odbędzie się na lotnisku, po zakończeniu konkurencji.

KLASY
W trakcie zawodów Time Attack obowiązuje następujący podział na klasy:
-Klasa 1 „D-series” – silniki produkcji Honda Motor D, R oraz L-serii N/A
-Klasa 2 „B-series” – silniki produkcji Honda Motor B-serii N/A
-Klasa 3 „K-series” – silniki produkcji Honda Motor H, K oraz F-serii N/A
-Klasa 4 „Open” – inne silniki, silniki doładowane oraz auta innego producenta niż Honda


Harmonogram przejazdów poszczególnych grup



UWAGA!

Każdy zawodnik jest zobowiązany do wypełnienia on-line Formularza który jest tu -> http://www.civicklub.pl/ZFR/.
Na tej podstawie osoby będą wpuszczane na zawody lub nie.
Osoby przyjeżdżające kibicować i spotkać się towarzysko proszone są o wpisywanie się na listę tutaj wraz z ilością osób towarzyszących.



Proszę nie zapomnieć wypełnić FORMULARZA



Wiele osób narzekało, że taka impreza jak zlot jest tylko raz w roku.
Specjalnie dla Was, dla tych co nie mogli być z jakichś przyczyn, a także dla pozostałych zapaleńców organizujemy tą imprezę
Mamy nadzieję, ze frekwencja dopisze i wpiszemy ją na stałe w kalendarz imprez CKPL.
Przypomnę jak było na minionym zlocie
http://www.youtube.com/wa....layer_embedded


KONTAKT DO ORGANIZATORÓW:
Zanim zadzwonisz, przeczytaj jeszcze raz cały temat.
Prezes SCKP - Windykator - tel: 602 266 734 , gg: 2897881
V-ce Prezes SCKP - pszczoua - tel: 512 372 238

Regulamin
Regulamin Time Attack może jeszcze ulec zmianie!

maniaq - Pon Lip 23, 2012 20:06

Podziekowal dobryziomie, ale ten termin mocno mi nie pasuje :/ moze cos sie jeszcze wyklaruje :D
greg-si - Pon Lip 23, 2012 20:22

Wiem że będzie 26.08 (niedziela) organizowana pojeżdżawka przez AK Polski. Jednak nie wiem jeszcze gdzie to będzie bo jak w poprzednią niedzielę STW Center to raczej nie polecam tam jazdy na niskim profilu zadbaną furą. Fakt że jazdy dużo nie ma ale zawsze można sobie polatać za kilkadziesiąt złotych ;)
Ewentualnie już lada chwila masz:

maniaq - Pią Sie 24, 2012 13:53

W najblizsza sobote w Ułęży jest runda classic auto , niestety nie ogarnalem sie, deadline zapisow minal. Ja nie podjade, moze komus bedzie po drodze.

ROwniez w ten weekend jest impreza na bemowie :) AK organizuje pojezdzawek na 30-40 aut. niestetty nie dam rady nic poupalac :/

greg-si - Pią Sie 24, 2012 17:46

Cytat:
ROwniez w ten weekend jest impreza na bemowie :) AK organizuje pojezdzawek na 30-40 aut. niestetty nie dam rady nic poupalac :/

No ja właśnie tutaj będę :)

maniaq - Sob Sie 25, 2012 18:44

Jak tam poszlo Greg ?

Ja ostatecznie wyladowalem w NMNP na upalaniu :) duzy plus to dlugosc trasy, minus oponozerna nawierzchnia, betonowe plyty jak w Ułęży :D

[ Dodano: Sob Sie 25, 2012 18:44 ]
nie bylo pytania, bo to przeciez rally sprint jest w niedziele :D

greg-si - Nie Sie 26, 2012 18:55

Jeszcze nie wiem bo na wyniki nie czekałem. Ja jeżdżę w klasie z CC, SC a to nie są wolne fury bo są osoby które nawet generalkę potrafią wygrać w takim przygotowanym SC. Dla mnie to zabawa. Szczególnie tak jak dziś :)

Przez większość czasu padało, później zaczęło przesychać. Latałem bokami mocno a że jeździłem próby jako jeden z pierwszych to leciałem jeszcze na mokrym w ostatnich próbach. Opony tylne mam strasznie kiepskie a do tego mokro spotęgowało to że większość zakrętów przeleciałem bokiem. Raz na wolnym przejeździe obróciło mnie. A że z tyłu mam większe hamulce to dodatkowy problem był. Dohamowanie w zakręcie i było kolorowo :) Nie było trzeba ręcznego używać.
Na koniec był bonus, ponowne pokonanie trasy. Było już prawie sucho. Wtedy samochód się kleił i pomimo że cały czas miałem zawieszenie skręcone na miasto udało się zrobić czas jak np. 205 GTI wybebeszone.
Nie jest źle ale sporo jest do poprawy w mojej technice jazdy. Trzeba jeździć, jeździć, jeździć....

maniaq - Pon Sie 27, 2012 21:48

No takie zycie, na bemowie to takie wokol trzepaka troche :/ wiec male autka jak sej itp latwo smigaja i kreca sie. Im wieksze auto tym trudniej :) ale tak jak mowisz, jezdzic, jezdzic, jezdzic :) Ja z go pro jezdzilem i tez czasem sie zastanawiam, jak ja te rece na kierownicy trzymam :D
greg-si - Pon Sie 27, 2012 22:15

maniaq, ja nie muszę oglądać żeby zdać sobie sprawę z tego jak trzymam ręce i jak kręcę kółkiem. Kilka razy wczoraj zdarzyło mi się podczas jazdy o tym przypomnieć pomimo tego że moje kręcenie w niczym mi nie przeszkadzało ;)
Za miesiąc kolejna pojeżdżawka :)

maniaq - Sro Sie 29, 2012 17:04

Podczas jazdy nie mam czasu o tym myslec, tylko krece, ale potem na filmach , to tak juz widac ;)

a co jest za miesiac ? kolejna runda ? Przemek+docent cos mi dzis pisal, ze moze w pazdzierniku jakies kielce :)

greg-si - Sro Sie 29, 2012 17:47

Tak, kolejna runda.
Jakieś większe tory to niestety nie na obecną moc ;)

maniaq - Sro Sie 29, 2012 17:59

Ja ZS-em na kielcach bylem najslabszym autem :D ale to nie sama moca sie jedzie, jeszcze zawias, opony, kierowca ;) w kazdym z tych elementow mozna nadorbic.

Ja moze jeszcze na dobicie gdzies pojade jak starczy czasu i kasy...

ArO - Wto Lis 27, 2012 14:44

wybiera sie ktos moze 8 grudnia na Superbarbórke 2012 na tor w kielcach? :) zapisy juz ruszyly zapisy [/code]
greg-si - Wto Lis 27, 2012 16:18

Ja odpadam bo samochód już w serii jest prawie cały.
Szykuję się na nowy rok :)

ArO - Wto Lis 27, 2012 17:29

greg-si, mam nadzieje, ze spotkamy sie w nowym sezonie na torze :D
greg-si - Wto Lis 27, 2012 17:33

Jak wszystko będzie szło po mojej myśli to na pewno :)