Zobacz temat - [r600]odpowietrzenie układu paliwowego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r600]odpowietrzenie układu paliwowego

DJAUGUST - Pią Paź 07, 2011 13:07
Temat postu: [r600]odpowietrzenie układu paliwowego
witam.regenerowałem pompe wtrsyków.po zamontowaniu nie moge odpalić samochodu.prosze o porady co mam teraz robić.odpowietrzyc cały układy paliwowy,wtryski itp?prosze o pomoc
Remigiusz - Pią Paź 07, 2011 13:35

Użyj Plaka az auto odpali, pryskaj do kolektora dolotowego a niech druga osoba kreci az odpali :wink:
kruszan - Pią Paź 07, 2011 13:42

poluzuj na pompie odpowietrznik (dochodzi do niego wąż od zasilania - u góry jest mała śrubeczka na klucz 7) potem pompuj gruchą aż poleci z niej paliwo, powinien odpalić

po włożeniu pompy jest ustawiony dobrze kąt wtrysku? jak będzie bardzo odbiegał od normy to nie odpali auto, a bynajmniej nie utrzyma się samo na obrotach - po plakowaniu ewentualnym :) będzie kopciło, kulało itp.

szoso - Pią Paź 07, 2011 14:34

można też poluzować przewody na wtryskach ale to już na samym końcu jeśli nic innego nie poskutkuje
DJAUGUST - Pią Paź 07, 2011 14:48

poluzowywałem odpowietrznik i paliwo leciało ale dalej nie odpala .mam wrażenie ze paliwo nie dochodzi do wtrysków.a i jeszcze jedno.cała pompa nie była rozbierana tylko ten element co wychodzą z niego przewody do wtrysków był odkręcany bo tam paliwo ciekło.
szoso - Pią Paź 07, 2011 14:51

to jest głowica, też mi tamtędy leciało, uszczelniałem w poniedziałek tydzień temu
auto teraz dużo lepiej odpala i ma lepszego buta, pewnie wynika to też z samego ustawienia pompy

R.E.D. - Pią Paź 07, 2011 15:40

DJAUGUST napisał/a:
mam wrażenie ze paliwo nie dochodzi do wtrysków

to odkrec przynajmniej jeden przewod z wtrysku i pokrec silnikiem - wtedy bedziesz mial pewnosc :wink:
mozesz tez odpiac wezyk przelewowy - chyba nawet szybciej bedzie :cool:

szoso - Pią Paź 07, 2011 15:43

R.E.D. napisał/a:
mozesz tez odpiac wezyk przelewowy - chyba nawet szybciej bedzie

będzie szybciej tylko trzeba mieć ten przewód w zapasie bo się rozrywają przy zdejmowaniu :wink:
więc może lepiej poluzować nakrętkę na przewodzie wtrysku

R.E.D. - Pią Paź 07, 2011 15:44

jesli sie rozrywaja to najwyzszy czas je wymienic na nowe :wink: