Zobacz temat - [R600] Doprogramowanie pilota
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Doprogramowanie pilota

kruszan - Pią Paź 07, 2011 19:00
Temat postu: [R600] Doprogramowanie pilota
hoi :)

czy istnieje możliwość dograć/do programować 2giego pilota do centralki alarmu? lub czy można skopiować z głównego pamięć i wrzucić na dodatkowego pilota?

pilot Valeo, MPT 1340

która metoda będzie łatwiejsza?

mam speca od tego, ale ma problem ze zgraniem pamięci z pilota, moduł jest motoroli ale nie może się skomunikować/ nie wiem co zrobić ale mówi, że jest inaczej niż w przypadku innych pilotów...

czy może trzeba przechwycić sygnał z pilota głównego?

oczywiście interesują mnie porady wszystkie przód T4 :) no chyba, że to ostateczność...

Marrkus - Nie Paź 09, 2011 11:48

Niestety wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że jedyną opcją jest T4... nikt do tej pory nie rozgryzł tego alarmu i żaden sprzęt tego nie che pogryźć. Jeśli twój spec rozgryzie to będzie to przełom :D
kruszan - Nie Paź 09, 2011 15:34

hmm, no to dzwonie i mu zapodam temat - on jest magikiem/ robi wiele rzeczy dla idei :) więc mam nadzieję, że nie spocznie, na razie chciał z mojego pilota wyciągnąć wszystko i wrzucić na 2giego, ale nie poszło, teraz będzie prawdopodobnie łapał sygnał z 2giego i dogra go do centralki, generalnie 2gi pilot jest dla mojej 2giej połówki więc na pewno nie odpuszczę :)

na T4 dopiero jako ostateczność, więc łatwo się nie poddam :twisted:

lukasz83_2009 - Nie Lis 13, 2011 22:49

Siema chłopaki jak by miał ktoś problem z kluczykami pilotami bądz z immo to polecam pewnego pana z Piaseczna pod Warszawą to jego nr. 886-248-973. Polecam zgubiłem kluczyk którym odpalałem auto i był problem bo ani czarny zapasowy ani czerwony mi nie pomogły. Poprostu się rozprogramowały ale po skontaktowaniu sie z tym gościem problemu już nie mam. Pozdrawiam
93karol - Pią Lut 17, 2012 21:54

witam.
czy dało by rade zaprogramować pilot z tej aukcji?

http://allegro.pl/rover-6...2118126620.html

mam centralny zamek ale pilota nie było;/

Marrkus - Nie Lut 19, 2012 10:58

To nie jest pilot a cały zestaw (pilot + centalka) jedyne czym się różni od innych podobnych aukcji to to że będziesz miał instrukcję podłączenia do konkretnego modelu auta no i na innych aukcjach kupisz taniej ...