Zobacz temat - Witajcie po latach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witajcie po latach

PANWJ - Sro Paź 12, 2011 19:52
Temat postu: Witajcie po latach
Tak jak w temacie chcę się przywitać po latach z prześwietnym Towarzystwem ludzi zakochanych w tej angielskiej marce. Piszę "witajcie po latach" bo jakieś 3 tata temu miałem przyjemność należeć do Was ale pewnie dla tego, że jestem z natury małomówny to mnie PT Admini eksmitowali. Nie mogłem się w żaden sposób zalogować to zarejestrowałem się ponownie :mrgreen:
Zatem WITAJCIE :całus:
Włodek

kruszan - Sro Paź 12, 2011 21:38

hey :)
tronsek - Sro Paź 12, 2011 21:42

Siemanko :hejka:
Dudek - Czw Paź 13, 2011 07:43

Witamy :-)
kasjopea - Czw Paź 13, 2011 08:38

Witaj :smile: .


PS. Paskudy ci admini :razz: .

sknerko - Czw Paź 13, 2011 08:57

Witaj :smile:
kasjopea napisał/a:
PS. Paskudy ci admini .

Moja Mrowke też eksmitowali, ale przed zlotem wróciła hehe

MaReK - Czw Paź 13, 2011 10:29

PANWJ napisał/a:
że jestem z natury małomówny to mnie PT Admini eksmitowali.

Drogi Włodku, zatem nie pozostaje Ci nic innego, jak zabierać głos w pewnych sprawach ;)
Skoro posiadasz R75, na pewno możesz wiele napisać w kąciku technicznym jemu przeznaczonym ;)

Cytat:
Moja Mrowke też eksmitowali, ale przed zlotem wróciła hehe

Też mogłaby coś od siebie napisać... np. ponarzekać na Ciebie :P

PANWJ - Czw Paź 13, 2011 18:28

Dzięki za serdeczności :mrgreen:
darek_wp - Czw Paź 13, 2011 19:20

Witaj :grin:
dzelo23 - Pią Paź 14, 2011 04:37

Powitać joł joł :)
maryba - Sob Paź 15, 2011 21:09

MaReK napisał/a:
...
Skoro posiadasz R75, na pewno możesz wiele napisać w kąciku technicznym jemu przeznaczonym ;)



:) Witaj ...jak MaReK CIę już wstępnie zaprosił do kącika techniczengo to ja od razu uszczegółowię;) - chodziło mu o kącik z pompką sprzęgła :)

PANWJ - Pon Paź 17, 2011 11:13

:mrgreen: o pompce sprzęgła to wiem tyle co tu przeczytam i tyle co Boncki podpowie . Faktem jest że już przerabiałem naprawę w stylu "pakuły i lakier pod oring" a także odpowietrzanie oraz demontaż pompki sprzęgła. Teraz czekam za pompką po regeneracji więc będzie kolejne doświadczenie - montaż :roll: Tyle w temacie pompka sprzęgła.