Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

spychu - Czw Paź 13, 2011 23:09
Temat postu: Witam
Witam

Chociaż sam jeżdżę Hondą to zarejestrowałem się tutaj głównie po to aby uzyskać nieco informacji na temat MG ZR 160 za którym się rozglądam :)

Pozdrawiam Wszystkich użytkowników.

dzelo23 - Pią Paź 14, 2011 04:38

Witaj i udanych poszukiwań
kruszan - Pią Paź 14, 2011 07:59

hey:)
darek_wp - Pią Paź 14, 2011 11:17

Witaj :smile:
kasjopea - Pią Paź 14, 2011 11:35

Cześć :smile: .

Jest jeden ZR na sprzedaż w giełdzie, a może i więcej by się znalazło, więc na pewno warto tam zajrzeć na początek. No i poczytać tematy z wątku "chcę kupić Roverka".

Powodzenia

spychu - Pią Paź 14, 2011 22:39

Bardziej interesują mnie informacje odnośnie upgrade'ów zawieszenia, hamulcy itp

Z hondy ciężko mi będzie wsiąść do czegoś, co się będzie przewracało na zakrętach :)

Dzięki za info gdzie szukać :)

Pozdrawiam

Markzo - Sob Paź 15, 2011 10:57

trzeba bylo na ogolnopolski zlot do Lodzi zajzec, dopiero co tam bylismy :) a co do wywracania na zakretach to chyba nie jechales 160tką :lol:
tronsek - Sob Paź 15, 2011 11:10

Siemanko :hejka:
spychu - Sob Paź 15, 2011 23:00

Markzo napisał/a:
trzeba bylo na ogolnopolski zlot do Lodzi zajzec, dopiero co tam bylismy :) a co do wywracania na zakretach to chyba nie jechales 160tką :lol:

Myślę, że w porównaniu do mojego Civa na koni sport + weitecu i grubych stabilizatorach prawie wszystkie seryjne hot hatche się przewracają :lol: zresztą wiele razy to zostało sprawdzone :)

Widziałem ostatnio kilka Roverów jadących jeden za drugim ulicą Wysoką w stronę Piłsudskiego, na blachach spoza Łodzi więc to pewnie Wy :)

Aro_1988 - Sob Paź 15, 2011 23:12
Temat postu: Witam
Cześć :winko: i powodzenia w poszukiwaniach ;)
Markzo - Sro Paź 19, 2011 00:58

spychu napisał/a:
Myślę, że w porównaniu do mojego Civa na koni sport + weitecu i grubych stabilizatorach prawie wszystkie seryjne hot hatche się przewracają zresztą wiele razy to zostało sprawdzone
musisz sprobowac, 160tką jezdizlo mi sie calkiem przyjemnie bo wlasnie "trzymala' pion i nie bujala sie na winklach :) pozdrowki :)