Zobacz temat - Witam z Poznania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam z Poznania

Erris - Nie Paź 16, 2011 09:06
Temat postu: Witam z Poznania
Witam wszystkich uzytkownikow Roverkow.
Od wczoraj jestem nowym posiadaczem Rovera 623 SLi z automatyczna skrzynia (z trybem sport - smieszny gadzet) :razz: .
Jest to dla mnie ogromny przeskok miedzy samochodami, ktore mialem dotychczas np. Scirocco GTI, Corrado G60 czy ostatni Nissan 200SX. Jedno popoludnie jeszcze mi nie starczylo aby zaznajomic sie z automatyczna skrzynia. Caly czas lapie sie na tym, ze przy zatrzymywaniu napinam lewa noge tak jakbym chcial sprzeglo wcisnac ;)

Mam w nim pare rzeczy do zrobienia jak np. wymienic lusterko lewe na orginalne z Rovera (obecnie jest od Prelude 5th) czy tez zajac sie drobna korozja na blotniczku, czy tez umyc skory we wnetrzu. Sa to drobne rzeczy do dopieszczenia samochodu, a pozniej zajmiemy sie jakimis zmianami. W planach mam go zamiar delikatnie obnizyc o jakies -40, i pomalowac grill (caly na czarno lub tylko raszki).

Samochodzik jest kolory ciemnej zieleni, ma tez sekfencje LPG (co jest dla mnie zupelna nowoscia) i mam nadzieje pozytywnie odczuc to w finansach. Troche sie rozpisalem, ale chcialem sie podzielic nowina i byc moze spotkamy sie na jakims spocie :)

Pozdrawiam

kruszan - Nie Paź 16, 2011 09:11

hey :)
Pawkaz - Nie Paź 16, 2011 09:33

Czesc;) .Jak mozesz to dodaj zdjecia do garazu.Prawdopodobnie masz kolor BRG-British racing green.Wg mnie najlepszy do 600tki :mrgreen:
zetes - Nie Paź 16, 2011 10:11

Witaj ! :grin:
InEs - Nie Paź 16, 2011 10:21

Witamy jak tylko uda się zorganizować jakiegoś spota to chętnie zapraszamy :)
kasjopea - Nie Paź 16, 2011 10:27

Witaj :smile: .
dzelo23 - Nie Paź 16, 2011 20:34

Powitać
darek_wp - Nie Paź 16, 2011 21:50

Witaj :smile:
PANWJ - Pon Paź 17, 2011 11:22

:hejka: Witaj