Zobacz temat - Kuba i MGF zmiany!!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Nasze auta - Kuba i MGF zmiany!!!!

Kuba_MGF - Sob Lis 12, 2011 18:04
Temat postu: Kuba i MGF zmiany!!!!
MG MGF 1,8 120 KM
Posiadam go już 1,5 roku jest drugim autem w rodzinie. Jeżdze nim do pierwszego śniegu.
Krótko o aucie jest naprawde fajny. Cała moja rodzina go kocha. Moja córka uwielbia nim jeździć. NIe planuje go sprzedawać chyba że zamienie go na TF'a
To co w nim zmieniłem :kompletny dolot z izolacją. Obszyłem kierownice drążek zmiany biegów i ręczny skórą i zieloną nitką. Założyłem aluminiowe nakładki na pedały. Na wiosne planuje obszyć fotele.
Wymieniłem praktycznie całe zawieszenie. Poza poduchami hydrogas. Kompletny rozrząd. Zakupiłem nowe opony. Ogólnie mg sprawuje się dobrze. Sredni co pól roku wymieniam końcówki drążków nie wiem czym to jest spowodowane. To jest jedyna moja bolączka jeżeli chodzi o ten samochód.



















Krótkie wspomnienie wakacji







Markzo - Pon Gru 12, 2011 08:34

wygląda świetnie :D widać, że dbasz o swoją maszynkę ;) pokazałbyś fotkę tego dolotu? ;>
Kuba_MGF - Wto Cze 04, 2013 22:51

nowe inwestycje :

- fotele i boczki od TF 'a

- piaskowanie i lakierowanie felg ( po umyciu będą zdjęcia :wink: )






troyanek - Czw Paź 17, 2013 19:25

Masz fajne wnętrze z tym że deska trochę nie pasuje do wszystkiego. Proponuję Ci pociągnąć flokiem deskę jak lubisz się bawić w rozkręcanie to cały manewr będzie Cię kosztować ok 300-400zł ale za to boczki drzwi, fotele i deska będą stanowić jedność.... takie moje spostrzeżenie.

Pozdr.

Tinuviel - Sro Lip 30, 2014 18:48

Heh, dokładnie to samo chcę zrobić w swoim F, boczki i fotele od TF, kierownica i gałka do obszycia+ dodatkowo półka tylna z głośnikami. Nie mogę tylko znaleźć ładnych foteli :/