Zobacz temat - [R214] Poduszka silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R214] Poduszka silnika


bachu93 - Pon Gru 12, 2011 20:19
Temat postu: [R214] Poduszka silnika
Witam,mam problem dotyczący poduszki silnika w moim Roverku,otóż poduszka która znajduje się po lewej stronie,obok paska rozrządu zaczyna szwankować,tzn.podczas gdy auto jest odpalone to cała karoseria drga,począwszy od maski,po bagażnik,drzwi itd.. i również w środku czuje się nieprzyjemnie.Próbowałem naprawić tą poduszke,zalewając miejsce gumy silikonem,pomogło,ale tylko na chwilę,następnie próbowałem kontaktować się z wszelkimi firmami części zamiennych tj.allegro,Optimal,itp..lecz nie dysponują takimi częściami.
Proszę o pomoc,gdzie mógłbym dostać taką poduszkę,może być używana,ale ważna że sprawna!
z Góry Dziękuję za pomoc!!
Pozdrawiam!!

Raptile - Wto Gru 13, 2011 18:31

a może Regeneracja ?
bachu93 - Sob Gru 17, 2011 15:29

postaram się... ale jeżeli się nie uda to chyba do Autoryzowanego Serwisu Rovera,a taka poduszka tam będzie bardzo droga,dlatego proszę was o pomoc,jeżeli się orientujecie gdzie jeszcze mogłbym zregenerowac bądż dostać używaną poduszkę w stanie lepszym niż moja;P
pozdrawiam!

[ Dodano: Sob Gru 17, 2011 15:29 ]
Problem rozwiązany,poduszka wymieniona;)
Dziękuję za pomoc!;)
pozdrawiam!

Raptile - Pon Gru 19, 2011 21:02

bachu93, z ciekawości jak załatwiles problem ?
bachu93 - Wto Gru 20, 2011 21:26

Złożyłem zamówienie u takiego gościa z Krakowa,który posiada części zamienne,nowe do Rovera,i potem wysłał.Za poduszkę zapłaciłem coś kolo 50zł + przesyłka;)
pozdro