Zobacz temat - Powitania
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Powitania

burbon47 - Czw Gru 15, 2011 11:26
Temat postu: Powitania
Dzień dobry BARDZo Witam wszystkich posiadaczy, miłośników ,pasjonatów i tych skazanych na....
Stało się i u mnie . Drogą zakupu posiadłem az 2 sztuki FEElanderków. Pierwszy 1.8 benzynka 5drzwi i drugi 3 drzwiowy TD4.
Sytuacja taka a nie inna pomieszkujemy w obszarze wiejskim i takie autka to konieczność. Ja moje wcześniejsze rozbiłem Suzuki Vitara natomiast koleżanka małżonka sprzedała.
Niestety moja koncepcja nabycia okazała się beznadziejnie naiwna . Wymyśliłem sobie taki patent,że zakupie autko w firmie ,która zajmuje się FREEDKAMI tzn serwisuje ,sprowadza, przekłóada z anglików . Właśnie na taki twór trafiłem .Chciałem uniknąć żmudnego analizowania sprawdzania itp . Twór z roku 2002 okazał się zbiorem różnych wad z którymi borykam się od lipca. O tym co zrobiono a co jeszcze do zrobienia zostaje to napiszę oddzielnie. Trochę już forum poczytałem i znalazłem kilka interesujących uwag tropów . Autko drugie wygląda trochę lepiej to zakupiliśmy indywidualnie . Tym jeździ żonka i jest ono bardziej komfortowe -skórki automat i ciut nowsze .

Jak mi ktoś kiedyś powiedział chcesz mieć kolesiów w serwisie to kup sobie FREELANDERA
może i tak ale u mnie to raczej to nie działa i jak muszę do tego warsztatu się zbliżyć to raczej mnie trzęsie / z nerwów/ Pozdrawiam

kruszan - Czw Gru 15, 2011 11:50

hey :)

powodzenia i wytrwałości !

kasjopea - Czw Gru 15, 2011 14:23

Hej :) .
Jugol - Czw Gru 15, 2011 14:37

Anglik po przekładce, to ZUO !! Witaj i nie daj się maszynom ;)
bociannielot - Czw Gru 15, 2011 14:44

burbon47, sie ma :cool: powiem Ci że się mylisz, ja mieszkam w górach nie tak daleko od Ciebie i obywa się bez terenówki :lol: . Vitara jest podobno spoko, ale ja osobiście mogę Ci polecić pierwszą imprezę w kombi super autko - ma też reduktor więc daje radę niczym terenówka :wink: . No i nie do zdarcia wersje wolnossące :) .
Aro_1988 - Czw Gru 15, 2011 19:53
Temat postu: Powitania
Cześć i powodzenia :wink:
tronsek - Czw Gru 15, 2011 19:55

Siemanko :hejka:
dzelo23 - Czw Gru 15, 2011 23:53

Powitać
Pawkaz - Pią Gru 16, 2011 09:13

czesc ;)
GrojecR-75 - Pią Gru 16, 2011 14:23

:ok: Witam,sam niedawno dołaczylem do tego szacownego grona :mrgreen:
darek_wp - Sro Gru 21, 2011 22:53

Witaj :smile:
Dudek - Pią Gru 23, 2011 13:09

Siema :-)
Abi - Nie Sty 22, 2012 09:06

cześć:)
Mój TD 4 też ma "kilka" usterek, ale narazie wszystkie do opanowania. Najgorzej jest z tą przekładką, kompletnie nie mogę pojąć kto robi takie fuszery :) Ale i to się poprawi, bo lubię jeździć tym autkiem i póki co zima go nie chwyta:)

balrog - Nie Sty 22, 2012 10:53

Powitac :)