Zobacz temat - Dział download- RAVE
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Dział download- RAVE

Bartek8508 - Pon Sty 02, 2012 15:23
Temat postu: Dział download- RAVE
Witam, kilka miesięcy temu udało mi się pobrać Rave z działu download. Mimo działania według instrukcji instalacji z forum nie udało mi się uruchomić programu. Archiwum po wypakowaniu okazało się niekompletne. Teraz nigdzie już nie mogę znaleźć linka do Rave, z wyszukiwarki google przekierowuje mnie na inną stronę, mimo tego, że w źródle podana jest ta do naszego forum. Warto było by się tym zająć bo jest to moim zdaniem najważniejszy plik w całym dziale download.
MaReK - Pon Sty 02, 2012 15:35

Tak na prawdę, to ten plik nie powinien w ogóle wisieć w zasobach ROVERki.pl, gdyż jest to niezgodne z prawem i poniekąd narusza prawa autorskie do tego programu. Więc skoro już na łamach forum podany jest link, to powinien wskazywać na jakiś zewnętrzny serwer.
Bartek8508 - Pon Sty 02, 2012 21:55

Zgadzam się co do legalności ale skoro już jest to niech będzie sprawny :wink: Nie mamy popularnych samochodów więc tego typu pomoce powinny być oczkiem w głowie Admina. Mam Rovera 45 iDT i nigdzie poza naszym forum nie znalazłem nawet skanu książki w stylu "sam naprawiam".
MaReK - Pon Sty 02, 2012 23:59

Jak się chce i wysili troszkę, to można znaleźć w sieci wszystko.